MEČ
02.07.12 | 1. kolo | Pemra Ozgen | Ekaterina Dzehalevich | 3-6, 6-1, 6-3 | Denain | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Pemra Ozgen vs. Ekaterina Dzehalevich - Međusobni mečevi
02.07.12 | 1. kolo | Pemra Ozgen | Ekaterina Dzehalevich | 3-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | Denain | zemlja |
Pemra Ozgen form & Ekaterina Dzehalevich form
Pemra Ozgen - Posljednji mečevi
W75 Koper - zemlja | ||||
16.04.24 kval. | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
15.04.24 1. kolo kval. | vs. Sophia Ksandinov | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Tereza Valentova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.04.24 1. kolo | vs. Maya Drozd | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W50 Murska - dvorana | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 6-3, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Pia Petelinsek | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Magali Kempen | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Ekaterina Reyngold | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Miriana Galietta | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Magali Kempen | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
04.03.24 kval. | vs. Sara Milanese | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Anna Lanciaprima | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W35 Helsinki - dvorana | ||||
27.02.24 kval. | vs. Maileen Nuudi | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Elisabeth Iila | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Lara Salden | 3-6, 7-65, 1-6 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Dominika Salkova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
05.02.24 kval. | vs. Sophie Bekker | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W25 Selva - dvorana | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Ortisei - dvorana | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
19.11.23 kval. | vs. Alissia Chiara Gleixner | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 6-2, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Georgia Pedone | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 7-5, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
06.11.23 kval. | vs. Virginia Ferrara | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Dejana Radanovic | 6-3, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Simona Waltert | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Hannah Klugman | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Hephzibah Oluwadare | 2-6, 6-2, 6-3 | detalj meča |
Ekaterina Dzehalevich - Posljednji mečevi
All Lower - zemlja | ||||
14.06.20 1. kolo | vs. Alena Bairasheuskaya | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
15.09.14 2. kolo | vs. Kotomi Takahata | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
15.09.14 1. kolo | vs. Nungnadda Wannasuk | 4-1, Nungnadda Wannasuk - odustajanje | detalj meča | |
15.09.14 kval. | vs. Xiaodi You | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
16.06.14 2. kolo kval. | vs. Anita Safronenka | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
16.06.14 kval. | vs. Elizaveta Ianchuk | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
16.06.14 1. kolo kval. | vs. Katsiaryna Kuzminas | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
09.06.14 1. kolo | vs. Sviatlana Pirazhenka | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
09.06.14 2. kolo kval. | vs. Elena Smachilo | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
09.06.14 kval. | vs. Julia Izotova | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
St. Petersburg - tepih | ||||
24.12.12 1. kolo | vs. Galina Bykova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
24.12.12 Četvrtfinale | vs. Anastasiya Vasylyeva | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
24.12.12 2. kolo | vs. Mia Eklund | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Helsinki - tepih | ||||
14.11.12 1. kolo | vs. Dinah Pfizenmaier | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
12.11.12 kval. | vs. Polina Vinogradova | 3-6, 6-0, 6-1 | detalj meča | |
12.11.12 1. kolo kval. | vs. Galina Bykova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Minsk - dvorana | ||||
05.11.12 Četvrtfinale | vs. Lyudmyla Kichenok | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
05.11.12 1. kolo | vs. Ekaterina Bychkova | 6-2, 6-711, 7-5 | detalj meča | |
05.11.12 2. kolo | vs. Lisa Whybourn | 6-4, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
Nantes - dvorana | ||||
29.10.12 2. kolo kval. | vs. Mervana Jugic-Salkic | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
29.10.12 1. kolo kval. | vs. Svetlana Piquerez | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
24.09.12 1. kolo | vs. Elina Svitolina | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
22.08.12 1. kolo kval. | vs. Michelle Larcher De Brito | 6-4, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Baku - tvrda | ||||
22.07.12 kval. | vs. Valeriya Solovyeva | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
21.07.12 1. kolo kval. | vs. Stephanie Bengson | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Palermo - zemlja | ||||
07.07.12 1. kolo kval. | vs. Beatriz Garcia-Vidagany | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Denain - zemlja | ||||
02.07.12 1. kolo kval. | vs. Lou Adler | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
02.07.12 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
02.07.12 kval. | vs. Angelina Gabueva | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Astana - dvorana | ||||
21.05.12 kval. | vs. Lisa Whybourn | 3-6, 6-74 | detalj meča |