Pei Hsuan Chen/Fang-Hsien Wu vs. Ekaterine Gorgodze/Sofia Shapatava

Pei Hsuan Chen/Fang-Hsien Wu vs. Ekaterine Gorgodze/Sofia Shapatava - Caserta - usporedba

MEČ

21.05.181. koloPei Hsuan Chen/Fang-Hsien Wu Ekaterine Gorgodze/Sofia Shapatava 6-0, 7-5 Italy Caserta zemlja

STATISTIKE MEČA

7-5

Pei Hsuan Chen
Taipei (CHN)
28.02.00, 18 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Georgia
03.12.91, 26 Godina







Ekaterine Gorgodze
Fang-Hsien Wu
Taipei (CHN)
15.07.99, 19 Godina




Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra

Georgia
12.01.89, 29 Godina




Sofia Shapatava
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Pei Hsuan Chen/Fang-Hsien Wu vs. Ekaterine Gorgodze/Sofia Shapatava - Međusobni mečevi

21.05.181. koloPei Hsuan Chen/Fang-Hsien WuEkaterine Gorgodze/Sofia Shapatava6-0, 7-5 detalj mečaItaly Caserta zemlja

Pei Hsuan Chen/Fang-Hsien Wu - Posljednji mečevi

Luxembourg Luxembourg - dvorana
17.10.18
1. kolo
vs. Kirsten Flipkens/Johanna Larsson6-71, 2-6 porazdetalj meča
Austria Linz - dvorana
08.10.18
1. kolo
vs. Nicola Geuer/Chantal Skamlova5-7, 3-6 porazdetalj meča
China Guangzhou - tvrda
17.09.18
1. kolo
vs. Monique Adamczak/Jessica Moore4-6, 6-73 porazdetalj meča
Canada Quebec City - dvorana
12.09.18
1. kolo
vs. Desirae Krawczyk/Giuliana Olmos3-6, 1-6 porazdetalj meča
USA Landisville - tvrda
06.08.18
Polufinale
vs. Kristie Ahn/Anhelina Kalinina6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
06.08.18
1. kolo
vs. Jamie Loeb/Sabrina Santamaria6-3, 6-74, 10-7 pobjedadetalj meča
06.08.18
Finale
vs. Ellen Perez/Arina Rodionova0-6, 2-6 porazdetalj meča
06.08.18
Četvrtfinale
vs. Hayley Carter/Ena Shibahara3-6, 6-4, 10-4 pobjedadetalj meča
USA Washington - tvrda
01.08.18
1. kolo
vs. Xinyun Han/Darija Jurak6-2, 1-6, 5-10 porazdetalj meča
Thailand Nonthaburi - tvrda
16.07.18
Polufinale
vs. Nudnida Luangnam/Varunya Wongteanchai6-0, 3-6, 13-11 pobjedadetalj meča
16.07.18
1. kolo
vs. Gabriella Da Silva Fick/Claudia Hoste Ferrer6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
16.07.18
Četvrtfinale
vs. Yue Yuan/Wushuang Zheng6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
16.07.18
Finale
vs. Rutuja Bhosale/Pranjala Yadlapalli5-7, 2-6 porazdetalj meča
Italy Rome - zemlja
02.07.18
1. kolo
vs. Tatiana Pieri/Lucrezia Stefanini6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
02.07.18
Četvrtfinale
vs. Alena Fomina/Ekaterina Yashina6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
02.07.18
Polufinale
vs. Laura Pigossi/Renata Zarazua5-7, 6-3, 10-12 porazdetalj meča
Sweden Bastad - zemlja
25.06.18
Četvrtfinale
vs. Anna Bondar/Sandra Samir6-0, 6-4 pobjedadetalj meča
25.06.18
Polufinale
vs. Susanne Celik/Katharina Hering7-65, 7-62 pobjedadetalj meča
25.06.18
Finale
vs. Anna Danilina/Karin Kennel7-5, 1-6, 10-5 pobjedadetalj meča
25.06.18
1. kolo
vs. Ida Jarlskog/Julia Rosenquist6-4, 7-65 pobjedadetalj meča
Sweden Ystad - zemlja
18.06.18
Četvrtfinale
vs. Anna Danilina/Polina Leykina2-6, 6-3, 10-7 pobjedadetalj meča
18.06.18
Finale
vs. Emily Arbuthnott/Emilie Francati2-6, 1-6 porazdetalj meča
18.06.18
Polufinale
vs. Emma Laine/Erika Vogelsang6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
18.06.18
1. kolo
vs. Cristina Adamescu/Andreea Ghitescu6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
Italy Caserta - zemlja
21.05.18
Polufinale
vs. Agnes Bukta/Giorgia Marchetti6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
21.05.18
Finale
vs. Jaimee Fourlis/Ellen Perez7-66, 6-3 pobjedadetalj meča
21.05.18
1. kolo
vs. Ekaterine Gorgodze/Sofia Shapatava6-0, 7-5 pobjedadetalj meča
21.05.18
Četvrtfinale
vs. Carolina M. Alves/Thaisa Grana Pedretti6-2, 4-6, 10-3 pobjedadetalj meča
Italy San Severo - zemlja
14.05.18
Finale
vs. Sviatlana Pirazhenka/Sofia Shapatava6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
14.05.18
Četvrtfinale
vs. Federica Arcidiacono/Veronica Napolitano6-0, 6-1 pobjedadetalj meča

Ekaterine Gorgodze/Sofia Shapatava - Posljednji mečevi

Italy Caserta - zemlja
21.05.18
1. kolo
vs. Pei Hsuan Chen/Fang-Hsien Wu0-6, 5-7 porazdetalj meča
Italy Santa Margherita - zemlja
12.03.18
Četvrtfinale
vs. Martina Caregaro/Federica Di Sarra7-63, 6-0 pobjedadetalj meča
12.03.18
Polufinale
vs. Manon Arcangioli/Michaela Honcova6-0, 7-63 pobjedadetalj meča
12.03.18
Finale
vs. Katharina Gerlach/Lena Rueffer6-4, 7-65 pobjedadetalj meča
12.03.18
1. kolo
vs. Tena Lukas/Ana Vrljic6-4, 7-65 pobjedadetalj meča
Turkey Bursa - zemlja
11.07.16
Četvrtfinale
vs. Berfu Cengiz/Anastasia Gasanova Berfu Cengiz/Anastasia Gasanova - nije odigrao(la/li/le) pobjedadetalj meča
11.07.16
Polufinale
vs. Anastasiya Komardina/Nina Stojanovic4-6, 6-2, 11-9 pobjedadetalj meča
11.07.16
1. kolo
vs. Pemra Ozgen/Ana Vrljic6-2, 3-6, 10-6 pobjedadetalj meča
Italy Brescia - zemlja
30.05.16
Polufinale
vs. Deborah Chiesa/Martina Colmegna4-6, 1-6 porazdetalj meča
30.05.16
Četvrtfinale
vs. Nastassja Burnett/Cristiana Ferrando6-2, 7-67 pobjedadetalj meča
Brazil Curitiba - zemlja
07.03.16
1. kolo
vs. Martina Caregaro/Reka-Luca Jani5-7, 4-6 porazdetalj meča
Brazil Campinas - zemlja
29.02.16
Četvrtfinale
vs. Ayla Aksu/Melis Sezer6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
29.02.16
Polufinale
vs. Gabriela Ce/Florencia Molinero6-73, 1-6 porazdetalj meča
29.02.16
1. kolo
vs. Ivonne Cavalle-Reimers/Sofia Kvatsabaia7-63, 6-2 pobjedadetalj meča
Brazil Sao Paulo - zemlja
22.02.16
Četvrtfinale
vs. Catalina Pella/Daniela Seguel1-6, 3-6 porazdetalj meča
22.02.16
1. kolo
vs. Ayla Aksu/Melis Sezer7-5, 6-2 pobjedadetalj meča
Ukraine Bucha - zemlja
21.09.15
Finale
vs. Olga Ianchuk/Anastasiya Vasylyeva7-5, 6-2 pobjedadetalj meča
21.09.15
1. kolo
vs. Alena Fomina/Dea Herdzelas6-1, 3-6, 10-6 pobjedadetalj meča
21.09.15
Četvrtfinale
vs. Margarita Lazareva/Valeriya Strakhova6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
21.09.15
Polufinale
vs. Angelina Gabueva/Elizaveta Ianchuk6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
Germany Darmstadt - zemlja
20.07.15
Četvrtfinale
vs. Pemra Ozgen/Anne Schaefer6-3, 4-6, 4-10 porazdetalj meča
Poland Torun - zemlja
29.06.15
Finale
vs. Magdalena Frech/Katharina Lehnert6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
29.06.15
1. kolo
vs. Martina Caregaro/Giulia Gatto-Monticone6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
29.06.15
Četvrtfinale
vs. Cristina Dinu/Sofia Kvatsabaia6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
29.06.15
Polufinale
vs. Veronika Domagala/Karolina Wlodarczak2-6, 6-2, 15-13 pobjedadetalj meča
Italy Caserta - zemlja
18.05.15
Četvrtfinale
vs. Nadia Podoroska/Renata Zarazua6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
18.05.15
Polufinale
vs. Diana Enache/Reka-Luca Jani6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
18.05.15
Finale
vs. Alice Matteucci/Ipek Soylu6-0, 7-66 pobjedadetalj meča
18.05.15
1. kolo
vs. Cristiana Ferrando/Jasmine Paolini6-3, 7-66 pobjedadetalj meča
Georgia Telavi - zemlja
23.09.13
1. kolo
vs. Alena Fomina/Christina Shakovets4-6, 6-3, 10-8 pobjedadetalj meča
<