Pei-Chi Lee vs. Seohyeon Kim 28.05.2019

Pei-Chi Lee vs. Seohyeon Kim 28.05.2019 - W25 Incheon - usporedba

MEČ

28.05.19kval.Pei-Chi Lee Seohyeon Kim 6-1, 6-1 Republic of Korea W25 Incheon tvrda

STATISTIKE MEČA

Pei-Chi LeeSeohyeon Kim
1. servis %23/40 (58%)20/38 (53%)
Osvojeni bodovi na 1.servis15/23 (65%)7/20 (35%)
Osvojeni bodovi na 2.servis11/17 (65%)6/18 (33%)
Osvojene break-lopte6/7 (86%)1/2 (50%)
Osvojeni bodovi iz returna25/38 (66%)14/40 (35%)
Osvojeni bodovi ukupno51/78 (65%)27/78 (35%)
Dvostruke pogreške22
Asovi10

STATISTIKE MEČA

1
Pei-Chi Lee Pei-Chi Lee serve0-0
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP]
0-1Seohyeon Kim Seohyeon Kim serve
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP]
Pei-Chi Lee Pei-Chi Lee serve1-1
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30
2-1Seohyeon Kim Seohyeon Kim serve
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP]
Pei-Chi Lee Pei-Chi Lee serve3-1
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
4-1Seohyeon Kim Seohyeon Kim serve
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP]
Pei-Chi Lee Pei-Chi Lee serve5-1
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30
6-1
2
0-0Seohyeon Kim Seohyeon Kim serve
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP]
Pei-Chi Lee Pei-Chi Lee serve1-0
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40
2-0Seohyeon Kim Seohyeon Kim serve
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Pei-Chi Lee Pei-Chi Lee serve3-0
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15
4-0Seohyeon Kim Seohyeon Kim serve
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40
Pei-Chi Lee Pei-Chi Lee serve4-1
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30
5-1Seohyeon Kim Seohyeon Kim serve
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP]
6-1

Pei-Chi Lee
Taipei (CHN)
16.10.94, 24 Godina




702
15
88803 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Republic of Korea
16.09.96, 22 Godina







Seohyeon Kim
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Pei-Chi Lee vs. Seohyeon Kim - Međusobni mečevi

28.05.19kval.Pei-Chi LeeSeohyeon Kim6-1, 6-1 detalj mečaRepublic of Korea W25 Incheon tvrda

Pei-Chi Lee - Posljednji mečevi

Republic of Korea W25 Daegu - tvrda
05.06.19
1. kolo
vs. Xiaodi You3-6, 1-6 porazdetalj meča
04.06.19
kval.
vs. Aiko Yoshitomi6-0, 6-1 pobjedadetalj meča
03.06.19
1. kolo kval.
vs. Dayeon Back3-6, 7-60, 13-11 pobjedadetalj meča
Republic of Korea W25 Incheon - tvrda
29.05.19
1. kolo
vs. Anastasia Gasanova0-6, 6-74 porazdetalj meča
28.05.19
kval.
vs. Seohyeon Kim6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Seung-Yeon Hong6-3, 4-6, 10-7 pobjedadetalj meča
China W60 Luan - tvrda
07.05.19
kval.
vs. Akiko Omae2-6, 4-6 porazdetalj meča
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Xiuyuan Li6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
United Kingdom W25 Sunderland - dvorana
08.04.19
1. kolo kval.
vs. Katarzyna Pitak4-6, 3-6 porazdetalj meča
United Kingdom W25 Bolton - dvorana
01.04.19
1. kolo kval.
vs. Mia Eklund5-7, 6-0, 10-5 pobjedadetalj meča
01.04.19
kval.
vs. Cristiana Ferrando4-6, 6-4, 12-14 porazdetalj meča
China W15 Nanchang - zemlja
06.03.19
1. kolo
vs. Eudice Wong Chong0-6, 6-3, 3-6 porazdetalj meča
China W15 Nanchang - zemlja
28.02.19
2. kolo
vs. Chang Liu4-6, 1-6 porazdetalj meča
26.02.19
1. kolo
vs. Fangran Tian3-6, 7-66, 6-4 pobjedadetalj meča
China W15 Nanchang - zemlja
19.02.19
1. kolo
vs. Jiaxi Lu7-5, 2-6, 2-6 porazdetalj meča
India Navi Mumbai - tvrda
16.12.18
kval.
vs. Gozal Ainitdinova2-6, 5-7 porazdetalj meča
15.12.18
1. kolo kval.
vs. Avika Sagwal6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
India Pune - tvrda
11.12.18
1. kolo
vs. Jia-Jing Lu0-6, 3-6 porazdetalj meča
09.12.18
kval.
vs. Gozal Ainitdinova5-7, 6-0, 6-2 pobjedadetalj meča
08.12.18
1. kolo kval.
vs. Ayla Aksu2-1, Ayla Aksu - odustajanjepobjedadetalj meča
India Solapur - tvrda
01.12.18
1. kolo kval.
vs. Paula Cristina Goncalves7-5, 4-6, 3-6 porazdetalj meča
India Pune - tvrda
24.11.18
1. kolo kval.
vs. Nika Kukharchuk2-6, 3-6 porazdetalj meča
Portugal Obidos - tepih
25.09.18
1. kolo
vs. Monika Kilnarova2-6, 2-6 porazdetalj meča
Portugal Lisbon - tvrda
19.09.18
1. kolo
vs. Fatma Al Nabhani3-6, 2-6 porazdetalj meča
Portugal Montemor O - tvrda
15.09.18
Polufinale
vs. Nina Stadler2-6, 2-6 porazdetalj meča
14.09.18
Četvrtfinale
vs. Ines Murta6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
13.09.18
2. kolo
vs. Aurore Felsenhart6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
12.09.18
1. kolo
vs. Diana Martynov6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
Bulgaria Sofia - zemlja
03.09.18
1. kolo kval.
vs. Nikol Dimitrova (BUL)5-7, 4-6 porazdetalj meča
Taipei (CHN) Taipei - tvrda
29.07.18
Finale
vs. Ho Ching Wu6-3, 4-5, - Pei-Chi Lee - odustajanjeporazdetalj meča

Seohyeon Kim - Posljednji mečevi

Republic of Korea W25 Incheon - tvrda
28.05.19
kval.
vs. Pei-Chi Lee1-6, 1-6 porazdetalj meča
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Charmaine Shi Yi Seah6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
Republic of Korea W25 Goyang - tvrda
21.05.19
kval.
vs. So-Ra Lee0-6, 3-6 porazdetalj meča
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Yidi Yang7-68, 6-0 pobjedadetalj meča
Republic of Korea W25 Changwon - tvrda
14.05.19
1. kolo
vs. Freya Christie2-6, 6-3, 0-6 porazdetalj meča
Republic of Korea Gyeongsan - tvrda
11.06.18
2. kolo kval.
vs. Sung Hee Kim2-6, 3-6 porazdetalj meča
Republic of Korea Sangju - dvorana
04.06.18
2. kolo kval.
vs. Ju-Eun Kim3-6, 5-7 porazdetalj meča
Republic of Korea Changwon - tvrda
20.05.18
1. kolo kval.
vs. Nadja Gilchrist2-6, 3-6 porazdetalj meča
Republic of Korea Yeongwol - tvrda
04.09.17
1. kolo kval.
vs. Da Hye Kim3-6, 2-6 porazdetalj meča
Republic of Korea Yeongwol - tvrda
05.09.16
2. kolo kval.
vs. Seon Young Um6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
05.09.16
kval.
vs. Su Yeon Chun1-6, 3-6 porazdetalj meča
05.09.16
1. kolo kval.
vs. Jeongyun Lee6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
Republic of Korea Yeongwol - tvrda
29.08.16
2. kolo kval.
vs. Se-Hyun Kim4-6, 6-1, 4-6 porazdetalj meča
Republic of Korea Gimcheon - tvrda
11.07.16
1. kolo kval.
vs. Seo-Kyung Kang2-6, 6-74 porazdetalj meča
Republic of Korea Gimcheon - tvrda
04.07.16
1. kolo kval.
vs. Katherine Ip6-2, 6-72, 1-6 porazdetalj meča
Republic of Korea Gimcheon - tvrda
27.06.16
1. kolo kval.
vs. Chihiro Takayama3-6, 4-6 porazdetalj meča
Republic of Korea Sangju - tvrda
21.06.16
1. kolo
vs. Su Yeon Chun6-2, 2-6, 1-6 porazdetalj meča
20.06.16
2. kolo kval.
vs. Rise Shimizu6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
20.06.16
kval.
vs. Sun Young Choi6-1, 7-5 pobjedadetalj meča
Republic of Korea Incheon - tvrda
23.05.16
2. kolo kval.
vs. Vita Mediana7-5, 4-6, 1-6 porazdetalj meča
23.05.16
1. kolo kval.
vs. Na-Young Lee6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
Republic of Korea Goyang - tvrda
16.05.16
1. kolo kval.
vs. Sunam Jeong4-6, 7-63, 5-7 porazdetalj meča
Republic of Korea Changwon - tvrda
04.04.16
1. kolo kval.
vs. Yuenu Li0-6, 3-6 porazdetalj meča
Republic of Korea Yeongwol - tvrda
07.09.15
2. kolo kval.
vs. Sang Hee Park- Seohyeon Kim - nije odigrao(la/li/le) porazdetalj meča
07.09.15
1. kolo kval.
vs. Ji Hey Lee6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
Republic of Korea Yeongwol - tvrda
31.08.15
2. kolo kval.
vs. Kwan Yau Ng4-6, 6-70 porazdetalj meča
Republic of Korea Goyang - tvrda
13.10.14
1. kolo kval.
vs. Hee Jin Oh6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
13.10.14
2. kolo kval.
vs. Yuseung Suh6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
13.10.14
kval.
vs. Yu Jin Ahn0-6, 1-6 porazdetalj meča
Republic of Korea Yeongwol - tvrda
01.09.14
2. kolo kval.
vs. Jin-A Lee0-6, 3-6 porazdetalj meča
<