INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Margarita Skryabina vs. Pei-Chi Lee - Međusobni mečevi
20.02.18 | 1. kolo | Pei-Chi Lee | Margarita Skryabina | 6-75, 6-1, 6-3 | detalj meča | Sharm El | tvrda |
Margarita Skryabina form & Pei-Chi Lee form
Margarita Skryabina - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Ivanova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Aya El Aouni | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
23.01.24 kval. | vs. Eva Garkusha | 6-3, 5-7, 10-6 | detalj meča | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Dana Baidaulet | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Franca Cecilia Di Pietro | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 3-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Vittoria Modesti | 6-2, 0-6, 6-0 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ariana Geerlings | 5-7, 7-5, 7-67 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Evgeniya Burdina | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Kseniia Piskareva | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Sanne Schalekamp | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Mia Mayerova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Susanna Giovanardi | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.11.23 Polufinale | vs. Zuzanna Pawlikowska | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Yujin Kim | 6-76, 6-0, 6-1 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Briana Szabo | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Maya Drozd | 6-2, 0-6, 6-1 | detalj meča | |
14.11.23 kval. | vs. Anastasija Radojevic | 6-1, 3-6, 10-3 | detalj meča | |
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Alisa Yakimakho | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.11.23 kval. | vs. Amy Sucha | 6-2, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Anna Jakovleva | 6-1, 3-0, Anna Jakovleva - odustajanje | detalj meča | |
W15 Lubbock - tvrda | ||||
30.09.21 2. kolo | vs. Liv Hovde | 7-67, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
29.09.21 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Lubbock - tvrda | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Dasha Ivanova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
18.09.19 1. kolo | vs. Akilah James | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
08.06.18 Polufinale | vs. Yuliya Hatouka | 6-2, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
07.06.18 Četvrtfinale | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
06.06.18 2. kolo | vs. Elena Malygina | 6-2, 5-7, 6-4 | detalj meča |
Pei-Chi Lee - Posljednji mečevi
W25 Tainan - zemlja | ||||
25.06.23 Finale | vs. Ya-Yi Yang | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
24.06.23 Polufinale | vs. Chia Yi Tsao | 3-6, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
23.06.23 Četvrtfinale | vs. Erika Sema | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
22.06.23 2. kolo | vs. Ya Hsin Lee | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Kanako Morisaki | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Tainan - zemlja | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-75, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Tzu-Ying Tseng | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Daegu - tvrda | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Kyoka Okamura | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
06.06.23 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Changwon - tvrda | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Hanna Chang | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Goyang - tvrda | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Hanna Chang | 6-4, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Destanee Aiava | 7-64, 3-6, 6-75 | detalj meča | |
17.05.23 1. kolo | vs. Youna Kim | 6-0, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
W60 Fukuoka - tepih | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Sara Saito | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
09.05.23 1. kolo | vs. Nagi Hanatani | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W80 Gifu - tvrda | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Katie Boulter | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
03.05.23 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 6-73, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
01.05.23 kval. | vs. Honoka Kobayashi | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Natsuho Arakawa | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Fukui - tvrda | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Honoka Kobayashi | 3-6, 6-1, 5-7 | detalj meča | |
25.04.23 1. kolo | vs. Nana Kawagishi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Osaka - tvrda | ||||
20.04.23 1. kolo | vs. Kurea Hayasaka | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
20.04.23 2. kolo | vs. Natsumi Kawaguchi | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Osaka - tvrda | ||||
10.04.23 kval. | vs. Georgina Garcia-Perez | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Emerson Jones | 6-75, 7-5, 11-9 | detalj meča | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Azuna Ichioka | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Kashiwa - tvrda | ||||
03.04.23 kval. | vs. Georgina Garcia-Perez | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Kofu - tvrda | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Na-Lae Han | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
29.03.23 1. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W40 Bengaluru - tvrda | ||||
06.03.23 kval. | vs. Aunchisa Chanta | 6-1, 1-6, 1-6 | detalj meča |