MEČ
03.06.19 | 1. kolo kval. | Pei-Chi Lee | Dayeon Back | 3-6, 7-60, 13-11 | W25 Daegu | tvrda |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Pei-Chi Lee vs. Dayeon Back - Međusobni mečevi
03.06.19 | 1. kolo kval. | Pei-Chi Lee | Dayeon Back | 3-6, 7-60, 13-11 | detalj meča | W25 Daegu | tvrda |
Pei-Chi Lee form & Dayeon Back form
Pei-Chi Lee - Posljednji mečevi
W25 Tainan - zemlja | ||||
25.06.23 Finale | vs. Ya-Yi Yang | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
24.06.23 Polufinale | vs. Chia Yi Tsao | 3-6, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
23.06.23 Četvrtfinale | vs. Erika Sema | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
22.06.23 2. kolo | vs. Ya Hsin Lee | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Kanako Morisaki | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Tainan - zemlja | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-75, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Tzu-Ying Tseng | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Daegu - tvrda | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Kyoka Okamura | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
06.06.23 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Changwon - tvrda | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Hanna Chang | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Goyang - tvrda | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Hanna Chang | 6-4, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Destanee Aiava | 7-64, 3-6, 6-75 | detalj meča | |
17.05.23 1. kolo | vs. Youna Kim | 6-0, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
W60 Fukuoka - tepih | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Sara Saito | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
09.05.23 1. kolo | vs. Nagi Hanatani | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W80 Gifu - tvrda | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Katie Boulter | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
03.05.23 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 6-73, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Natsuho Arakawa | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
01.05.23 kval. | vs. Honoka Kobayashi | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Fukui - tvrda | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Honoka Kobayashi | 3-6, 6-1, 5-7 | detalj meča | |
25.04.23 1. kolo | vs. Nana Kawagishi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Osaka - tvrda | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Natsumi Kawaguchi | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
20.04.23 1. kolo | vs. Kurea Hayasaka | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Osaka - tvrda | ||||
10.04.23 kval. | vs. Georgina Garcia-Perez | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Emerson Jones | 6-75, 7-5, 11-9 | detalj meča | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Azuna Ichioka | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Kashiwa - tvrda | ||||
03.04.23 kval. | vs. Georgina Garcia-Perez | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Kofu - tvrda | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Na-Lae Han | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
29.03.23 1. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W40 Bengaluru - tvrda | ||||
06.03.23 kval. | vs. Aunchisa Chanta | 6-1, 1-6, 1-6 | detalj meča |
Dayeon Back - Posljednji mečevi
W50 Kofu - tvrda | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ikumi Yamazaki | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W35 Indore - tvrda | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Nagpur - zemlja | ||||
09.03.24 Polufinale | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Anjali Rathi | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
27.02.24 kval. | vs. Erina Hayashi | 6-1, 2-1, - Dayeon Back - odustajanje | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Chelsea Stergiopoulos | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Destanee Aiava | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Gold - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Miho Kuramochi | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Seone Mendez | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Elena Micic | 3-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Roisin Gilheany | 3-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W60 Brisbane - tvrda | ||||
21.11.23 kval. | vs. Lea Ma | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Alana Subasic | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Seoul - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Kimberly Birrell | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 3-6, 6-1, 7-64 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
10.09.23 Finale | vs. Dabin Kim | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
09.09.23 Polufinale | vs. Sunam Jeong | 6-1, 4-1, Sunam Jeong - odustajanje | detalj meča | |
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Na-Ri Kim | 4-1, Na-Ri Kim - odustajanje | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Cherry Kim | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. On Yu Choi | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
03.09.23 Finale | vs. Dasha Ivanova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
02.09.23 Polufinale | vs. Boyoung Jeong | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Cherry Kim | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Haram Kim | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sapporo - tvrda | ||||
13.08.23 Finale | vs. Miho Kuramochi | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
12.08.23 Polufinale | vs. Ho Ching Wu | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Kisa Yoshioka | 6-1, 6-2 | detalj meča |