MEČ
09.02.19 | Peangtarn Plipuech | Beatrice Gumulya | 5-7, 6-4, 6-4 | Fed Cup | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Peangtarn Plipuech | Beatrice Gumulya | |
1. servis % | 76/123 (62%) | 60/101 (59%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 46/76 (61%) | 36/60 (60%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 29/47 (62%) | 26/41 (63%) |
Osvojene break-lopte | 4/12 (33%) | 3/12 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 39/101 (39%) | 48/123 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 114/224 (51%) | 110/224 (49%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 2 |
Asovi | 7 | 2 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Peangtarn Plipuech vs. Beatrice Gumulya - Međusobni mečevi
09.02.19 | Peangtarn Plipuech | Beatrice Gumulya | 5-7, 6-4, 6-4 | detalj meča | Fed Cup | dvorana |
Peangtarn Plipuech form & Beatrice Gumulya form
Peangtarn Plipuech - Posljednji mečevi
W35 Nakhon - tvrda | ||||
18.02.24 Finale | vs. Irina Fetecau | 2-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
17.02.24 Polufinale | vs. Antonia Schmidt | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Eri Shimizu | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Nagi Hanatani | 3-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
04.02.24 kval. | vs. Chia Yi Tsao | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Diana Marcinkevica | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
08.01.24 kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 0-6, 6-0, 3-6 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Salakthip Ounmuang | 2-6, 6-4, 7-63 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Catherine Harrison | 2-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
03.01.24 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 7-61, 6-2 | detalj meča | |
01.01.24 kval. | vs. Rina Saigo | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Daria Kudashova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W100 Dubai - tvrda | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
04.12.23 kval. | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Kateryna Volodko | 3-6, 7-64, 5-7 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Hanyu Guo | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Seoul - tvrda | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Mei Yamaguchi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Tokyo - tvrda | ||||
04.09.23 kval. | vs. Carol Zhao | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 6-4, 6-76, 2-6 | detalj meča | |
Kozerki - tvrda | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Luksika Kumkhum | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Warsaw - tvrda | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Vitoria - tvrda | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 7-67, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
08.07.23 Polufinale | vs. Sahaja Yamalapalli | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
07.07.23 Četvrtfinale | vs. Erika Sema | 6-0, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
06.07.23 2. kolo | vs. Watsachol Sawatdee | 6-3, 6-2 | detalj meča |
Beatrice Gumulya - Posljednji mečevi
W75 Burnie - tvrda | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Melisa Ercan | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Sydney - tvrda | ||||
30.10.23 kval. | vs. Eri Hozumi | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Laquisa Khan | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Meiqi Guo | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W40 The - zemlja | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Palma - tvrda | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Peyre | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25+H Tauste - tvrda | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Zongyu Li | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W40+H Calvi - tvrda | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Marie Villet | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Koper - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Adrienn Nagy | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Jakarta - tvrda | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
W25 Jakarta - tvrda | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Luksika Kumkhum | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W60+H Irapuato - tvrda | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Rome - dvorana | ||||
30.01.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Jokic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Selva - dvorana | ||||
28.11.22 kval. | vs. Stefania Rubini | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Alessia Piccoliori | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Ortisei - dvorana | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Lilli Tagger | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Barbora Palicova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Francesca Curmi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
17.10.22 kval. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Paulina Jurkowska | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Iasi - zemlja | ||||
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | 3-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Bianca Turati | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Liepaja - zemlja | ||||
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Perigueux - zemlja | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Marine Partaud | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
20.06.22 kval. | vs. Julie Myatovic | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Nina Skoric | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W60 Istanbul - zemlja | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Nikola Bartunkova | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Chiasso - zemlja | ||||
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Miriam Kolodziejova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Billie Jean - zemlja | ||||
16.04.22 Rubber 1 | vs. Vivian Yang | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
14.04.22 Rubber 1 | vs. Rutuja Bhosale | 4-6, 1-6 | detalj meča |