MEČ
13.07.19 | 1. kolo kval. | Pauline Wuarin | Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 6-4, 6-3 | Lausanne | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Pauline Wuarin | Valentini Grammatikopoulou | |
1. servis % | 62/86 (72%) | 48/85 (56%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 37/62 (60%) | 31/48 (65%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/24 (29%) | 10/37 (27%) |
Osvojene break-lopte | 7/17 (41%) | 7/13 (54%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 44/85 (52%) | 42/86 (49%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 88/171 (51%) | 83/171 (49%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 9 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Valentini Grammatikopoulou | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Pauline Wuarin | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Valentini Grammatikopoulou | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Pauline Wuarin | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Valentini Grammatikopoulou | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Pauline Wuarin | 1-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-5 | Valentini Grammatikopoulou | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
1-6 |
2 | ||
Pauline Wuarin | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Valentini Grammatikopoulou | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Pauline Wuarin | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-3 | Valentini Grammatikopoulou | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Pauline Wuarin | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-3 | Valentini Grammatikopoulou | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Pauline Wuarin | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Valentini Grammatikopoulou | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Pauline Wuarin | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Valentini Grammatikopoulou | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Pauline Wuarin | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Valentini Grammatikopoulou | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Pauline Wuarin | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Valentini Grammatikopoulou | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Pauline Wuarin | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Valentini Grammatikopoulou | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pauline Wuarin | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Valentini Grammatikopoulou | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pauline Wuarin | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Pauline Wuarin vs. Valentini Grammatikopoulou - Međusobni mečevi
13.07.19 | 1. kolo kval. | Pauline Wuarin | Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | Lausanne | zemlja |
Pauline Wuarin form & Valentini Grammatikopoulou form
Pauline Wuarin - Posljednji mečevi
W25 Verbier - zemlja | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Kamila Kashaeva | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Vejle - zemlja | ||||
28.07.21 1. kolo | vs. Laura Radakovic | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Les - tvrda | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
18.07.21 kval. | vs. Mariya Kostyuk | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W100 Contrexeville - zemlja | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
03.07.20 1. kolo | vs. Lulu Sun | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Shalimova | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.02.20 kval. | vs. Anna Gabric | 2-6, 6-2, 6-10 | detalj meča | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 6-2, 2-0, Kristina Milenkovic - odustajanje | detalj meča | |
W25 Grenoble - dvorana | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Carole Monnet | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Palmanova - zemlja | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
04.02.20 1. kolo | vs. Gemma Negre Sanchez | 6-3, 3-6, 7-65 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
28.01.20 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
23.01.20 2. kolo kval. | vs. Marie Villet | 2-6, 6-1, 4-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
18.12.19 1. kolo | vs. Diana Demidova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Colina - zemlja | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Melanie Stokke | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W60 Asuncion - zemlja | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Maria Mateas | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Cucuta - zemlja | ||||
21.10.19 1. kolo | vs. Emiliana Arango | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Buenos - zemlja | ||||
10.10.19 1. kolo | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 6-75, 3-3, - Pauline Wuarin - odustajanje | detalj meča | |
W15 Santiago - zemlja | ||||
04.10.19 Četvrtfinale | vs. Julia Riera | 6-2, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
03.10.19 2. kolo | vs. Maria Jazmin Amicuzi | 3-6, 7-63, 6-2 | detalj meča | |
02.10.19 1. kolo | vs. Alexa Pitt | 6-4, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
30.09.19 kval. | vs. Catalina Paz Arce Riquelme | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Karin Kennel | 2-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 5-7, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
W25 Verbier - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Chiara Merico | 6-3, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
W15 Oldenzaal - zemlja | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Constance Sibille | 3-5, - Pauline Wuarin - odustajanje | detalj meča | |
Lausanne - zemlja | ||||
14.07.19 kval. | vs. Barbara Haas | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
13.07.19 1. kolo kval. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W100 Contrexeville - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Shapatava | 0-6, 3-6 | detalj meča |
Valentini Grammatikopoulou - Posljednji mečevi
W35 Hammamet - zemlja | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Ikumi Yamazaki | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Billie Jean - zemlja | ||||
12.04.24 Rubber 1 | vs. Johanne Svendsen | 6-74, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
11.04.24 Rubber 1 | vs. Daniela Vismane | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
10.04.24 Rubber 1 | vs. Emily Sartz-Lunde | 6-3, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
09.04.24 | vs. Mia Ristic | 6-2, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
08.04.24 | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
W75 Split - zemlja | ||||
04.04.24 Četvrtfinale | vs. Panna Udvardy | 1-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
03.04.24 2. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
02.04.24 1. kolo | vs. Carole Monnet | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W75 Croissy - dvorana | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Olivia Gadecki | 4-6, 7-62, 7-5 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Barbora Palicova | 4-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Camilla Gennaro | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W35 Helsinki - dvorana | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Mona Barthel | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W35 Nakhon - tvrda | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 6-4, 6-72 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Panna Udvardy | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Dayana Yastremska | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
04.12.23 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 6-71, 0-6 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Alina Charaeva | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
29.10.23 Finale | vs. Linda Klimovicova | 7-61, 7-5 | detalj meča | |
28.10.23 Polufinale | vs. Marina Melnikova | 4-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-3, 0-6, 7-5 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alisa Kummel | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča |