MEČ
12.08.18 | 1. kolo kval. | Pauline Demel | Perla Nieuwboer | 6-2, 6-4 | Oldenzaal | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Belgium
01.04.00, 24 Godina
01.04.00, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Holland
06.01.00, 24 Godina
06.01.00, 24 Godina
Pauline Demel vs. Perla Nieuwboer - Međusobni mečevi
12.08.18 | 1. kolo kval. | Pauline Demel | Perla Nieuwboer | 6-2, 6-4 | detalj meča | Oldenzaal | zemlja |
Pauline Demel form & Perla Nieuwboer form
Pauline Demel - Posljednji mečevi
W15+H Amiens - zemlja | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Ines Nicault | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Chanel Janssen | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Anna Lytneva | 1-6, 6-3, 4-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Sabrina Rittberger | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Liubov Demidova | 4-6, 6-1, 17-15 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
05.11.19 kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Semra Aksu | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Nakisa Djamshidi | 3-6, 7-5, 10-8 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
09.09.19 kval. | vs. Chelsea Vanhoutte | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Myriam Gheziel | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
27.08.19 kval. | vs. Annelou Nab | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Eline Audenaert | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Knokke - zemlja | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Salma Djoubri | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Zoe Gubbels | 6-0, 6-75, 10-7 | detalj meča | |
29.07.19 kval. | vs. Diana Martynov | 4-6, 7-67, 10-6 | detalj meča | |
W15 Les - tvrda | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Lois Boisson | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
08.04.19 kval. | vs. Anna Ustinoff | 6-76, 6-1, 8-10 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
01.04.19 kval. | vs. Satsuki Koike | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Le - zemlja | ||||
18.03.19 kval. | vs. Catherine Chantraine | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Natalia Zorgovska | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Anja Gal | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
20.11.18 kval. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
19.11.18 1. kolo kval. | vs. Alexandra Ferreira Da Silva | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Julia Vulpio | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
12.11.18 kval. | vs. Arabella Koller | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča |
Perla Nieuwboer - Posljednji mečevi
W25 Oldenzaal - zemlja | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Knokke - zemlja | ||||
28.07.21 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 6-1, 6-77, 0-3, - Perla Nieuwboer - odustajanje | detalj meča | |
27.07.21 kval. | vs. Chiara Tomasetti | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W60 Amstelveen - zemlja | ||||
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 The - zemlja | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Daniela Vismane | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
22.06.21 kval. | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 2-6, 12-14 | detalj meča | |
21.06.21 1. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.06.21 kval. | vs. Christina Rosca | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
14.06.21 2. kolo kval. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 2-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Duru Soke | 4-6, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Izabelle Persson | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Julia Lovqvist | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Rachel Gans | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Bychkova | 6-2, 5-7, 5-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Stefana Lazar | 6-4, 5-7, 4-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Tara Wurth | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Nikola Novotna | 4-6, 6-2, 10-0 | detalj meča | |
W15+H Amiens - zemlja | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Mathilde Dury | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.11.20 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Irene Lavino | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Cemre Anil | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Zoziya Kardava | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.02.20 kval. | vs. Sai Chamarthi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Ivana Milosevic | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
11.02.20 2. kolo kval. | vs. Marina Magai | 6-3, 6-0 | detalj meča |