MEČ
19.01.20 | 1. kolo kval. | Pauline Courcoux | Lena Greiner | 6-0, 6-4 | W15 Stuttgart | dvorana |
STATISTIKE MEČA
France
04.04.97, 27 Godina
04.04.97, 27 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Germany
27.11.00, 23 Godina
27.11.00, 23 Godina
Pauline Courcoux vs. Lena Greiner - Međusobni mečevi
19.01.20 | 1. kolo kval. | Pauline Courcoux | Lena Greiner | 6-0, 6-4 | detalj meča | W15 Stuttgart | dvorana |
Pauline Courcoux form & Lena Greiner form
Pauline Courcoux - Posljednji mečevi
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Mihaela Djakovic | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Savine Erler | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Reims - dvorana | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Schena Benamar | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Foxhills - tvrda | ||||
01.08.23 kval. | vs. Julie Belgraver | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Kristina Paskauskas | 6-4, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
W15 Les - tvrda | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Astrid Cirotte | 1-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Agustina Chlpac | 4-6, 6-0, 6-1 | detalj meča | |
17.07.23 kval. | vs. Lola Collin | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Ella Kordik | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Norges - tvrda | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
12.06.23 kval. | vs. Berta Passola | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Yecla - tvrda | ||||
30.05.23 kval. | vs. Riya Bhatia | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Zi Yi Gao | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
26.04.23 1. kolo | vs. Greta Medeghini | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
25.04.23 kval. | vs. Elisabeth Iila | 5-7, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Yifei Huang | 3-6, 7-65, 10-8 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.04.23 kval. | vs. Alyssa Reguer | 1-6, 6-2, 5-10 | detalj meča | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Tara Gilich | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Sara Milanese | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
22.03.23 1. kolo | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 7-67, 6-4 | detalj meča | |
21.03.23 kval. | vs. Nora Svensson | 5-7, 6-1, 10-5 | detalj meča | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Marina Popova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.03.23 kval. | vs. Camille Moga | 5-7, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Tabeth Tadoum | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Ines Murta | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
22.02.23 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
21.02.23 kval. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 2-6, 7-65, 10-7 | detalj meča | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 6-0, 6-2 | detalj meča |
Lena Greiner - Posljednji mečevi
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Sem Hazes | 0-6, 0-3, - Lena Greiner - odustajanje | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
09.11.21 kval. | vs. Gabriela Duca | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Versace Gatti | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Sofiya Chursina | 7-5, 2-6, 10-8 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.11.21 2. kolo kval. | vs. Daianne Hayashida | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Marina Popova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Hamburg - dvorana | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Oana Gavrila | 6-4, 4-6, 3-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Tamara Malesevic | 0-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
17.05.21 kval. | vs. Simona Ogescu | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Maria Georgiadou | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W15 Stuttgart - dvorana | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Pauline Courcoux | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Marine Partaud | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Barbora Miklova | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Kaltenkirchen - zemlja | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Ida Jarlskog | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.02.19 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-3, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.02.19 2. kolo | vs. Malene Helgo | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
06.02.19 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 5-7, 6-3, 7-64 | detalj meča | |
04.02.19 kval. | vs. Anna Morgina | 6-3, 0-6, 1-10 | detalj meča | |
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Anastazja Rosnowska | Anastazja Rosnowska - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
05.11.18 kval. | vs. Anda Ghinga | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Jovana Vukovic | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Lara Kaiser | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Mira Antonitsch | 0-6, 6-4, 0-6 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Mia Eklund | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Francesca Bullani | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Dasha Ivanova | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
Braunschweig - zemlja | ||||
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Lisa Matviyenko | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Leipzig - zemlja | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Alice Tubello | 1-6, 2-6 | detalj meča |