MEČ
30.10.18 | 1. kolo | Pauline Courcoux | Laia Conde Monfort | 6-4, 6-3 | Lousada | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Pauline Courcoux | Laia Conde Monfort | |
1. servis % | 30/56 (54%) | 70/90 (78%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/30 (77%) | 40/70 (57%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/26 (54%) | 7/20 (35%) |
Osvojene break-lopte | 4/15 (27%) | 1/4 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 43/90 (48%) | 19/56 (34%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 80/146 (55%) | 66/146 (45%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 2 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
France
04.04.97, 27 Godina
04.04.97, 27 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Spain
26.05.01, 22 Godina
26.05.01, 22 Godina
Pauline Courcoux vs. Laia Conde Monfort - Međusobni mečevi
30.10.18 | 1. kolo | Pauline Courcoux | Laia Conde Monfort | 6-4, 6-3 | detalj meča | Lousada | dvorana |
Pauline Courcoux form & Laia Conde Monfort form
Pauline Courcoux - Posljednji mečevi
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Mihaela Djakovic | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Savine Erler | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Reims - dvorana | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Schena Benamar | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Foxhills - tvrda | ||||
01.08.23 kval. | vs. Julie Belgraver | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Kristina Paskauskas | 6-4, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
W15 Les - tvrda | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Astrid Cirotte | 1-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Agustina Chlpac | 4-6, 6-0, 6-1 | detalj meča | |
17.07.23 kval. | vs. Lola Collin | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Ella Kordik | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Norges - tvrda | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
12.06.23 kval. | vs. Berta Passola | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Yecla - tvrda | ||||
30.05.23 kval. | vs. Riya Bhatia | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Zi Yi Gao | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
26.04.23 1. kolo | vs. Greta Medeghini | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
25.04.23 kval. | vs. Elisabeth Iila | 5-7, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Yifei Huang | 3-6, 7-65, 10-8 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.04.23 kval. | vs. Alyssa Reguer | 1-6, 6-2, 5-10 | detalj meča | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Tara Gilich | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Sara Milanese | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
22.03.23 1. kolo | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 7-67, 6-4 | detalj meča | |
21.03.23 kval. | vs. Nora Svensson | 5-7, 6-1, 10-5 | detalj meča | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Marina Popova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.03.23 kval. | vs. Camille Moga | 5-7, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Tabeth Tadoum | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Ines Murta | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
22.02.23 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
21.02.23 kval. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 2-6, 7-65, 10-7 | detalj meča | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 6-0, 6-2 | detalj meča |
Laia Conde Monfort - Posljednji mečevi
W25+H Palma - tvrda | ||||
27.06.22 kval. | vs. Maria Toma | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
27.06.22 1. kolo kval. | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Amarante - tvrda | ||||
22.07.21 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
21.07.21 1. kolo | vs. Kristin Younes | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
20.07.21 kval. | vs. Valentina Losciale | 5-7, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Madalena Amil | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Almada - tvrda | ||||
14.07.21 1. kolo | vs. Sabine Rutlauka | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
14.07.21 2. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
12.07.21 kval. | vs. Nina Ugrelidze | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Kristin Younes | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Santa - tvrda | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Jurna | 6-71, 5-7 | detalj meča | |
W25 Vitoria - tvrda | ||||
23.07.19 kval. | vs. Nahia Berecoechea | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Don - tepih | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Sofia Nami Samavati | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25+H Figueira - tvrda | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Rita Maria Bentes De Oliveira Pinto | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
W15 Amarante - tvrda | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
11.06.19 kval. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-76, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Liz Keller | 6-2, 3-6, 10-1 | detalj meča | |
W15 Montemor - tvrda | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cantanhede - tepih | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
21.05.19 1. kolo | vs. Kseniya Yersh | 3-6, 6-0, 7-64 | detalj meča | |
W15 Palmanova - zemlja | ||||
05.02.19 kval. | vs. Enola Chiesa | 5-7, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Gloria Alogo Piqueras | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Manacor - zemlja | ||||
22.01.19 1. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-4, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
12.12.18 2. kolo | vs. Lou Adler | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
11.12.18 1. kolo | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Nules - zemlja | ||||
21.11.18 1. kolo | vs. Michele Alexandra Zmau | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
20.11.18 kval. | vs. Alba Rey Garcia | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Castellon - zemlja | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Lousada - dvorana | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Pauline Courcoux | 4-6, 3-6 | detalj meča |