MEČ
21.06.17 | 1. kolo | Paulina Czarnik | Stefania Rogozinska Dzik | 6-0, 3-6, 7-64 | Warsaw | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Paulina Czarnik | Stefania Rogozinska Dzik | |
1. servis % | 61/91 (67%) | 64/97 (66%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 35/61 (57%) | 32/64 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/30 (47%) | 12/33 (36%) |
Osvojene break-lopte | 8/14 (57%) | 7/10 (70%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 53/97 (55%) | 42/91 (46%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 102/188 (54%) | 86/188 (46%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 7 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Paulina Czarnik vs. Stefania Rogozinska Dzik - Međusobni mečevi
21.06.17 | 1. kolo | Paulina Czarnik | Stefania Rogozinska Dzik | 6-0, 3-6, 7-64 | detalj meča | Warsaw | zemlja |
Paulina Czarnik form & Stefania Rogozinska Dzik form
Paulina Czarnik - Posljednji mečevi
All Lower - zemlja | ||||
16.07.20 1. kolo | vs. Katarzyna Piter | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
14.07.20 1. kolo | vs. Aleksandra Buczynska | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Torun - zemlja | ||||
27.06.18 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Prerov - zemlja | ||||
11.06.18 1. kolo | vs. Yuliya Lysa | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
23.04.18 kval. | vs. Greetje Minnen | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
21.04.18 2. kolo kval. | vs. Elizabet Hamaliy | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
16.04.18 1. kolo kval. | vs. Eva Guerrero Alvarez | 6-4, 6-75, 4-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
01.03.18 2. kolo | vs. Berfu Cengiz | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
27.02.18 1. kolo | vs. Kathleen De Rienzo | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
26.02.18 kval. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Melisa Morales | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Trnava - dvorana | ||||
06.02.18 1. kolo | vs. Agnes Bukta | 5-7, 6-74 | detalj meča | |
05.02.18 2. kolo kval. | vs. Nataliya Pogribnyak | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
05.02.18 kval. | vs. Karolina Novotna (1997) | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Stuttgart Stammheim - dvorana | ||||
23.01.18 kval. | vs. Aneta Kladivova | 6-4, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
21.01.18 1. kolo kval. | vs. Amelie Carolin Kurpiers | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
14.11.17 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
09.11.17 2. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 6-77 | detalj meča | |
09.11.17 1. kolo | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Florence - tvrda | ||||
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Marcela Zacarias | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Marie Kathrin Krueger | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Sumter - tvrda | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Kariann Pierre-Louis | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Hilton Head - zemlja | ||||
05.10.17 2. kolo | vs. Ann Li | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
03.10.17 1. kolo | vs. Nathaly Kurata | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Mragowo - zemlja | ||||
09.08.17 2. kolo | vs. Marta Lesniak | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
07.08.17 1. kolo | vs. Jade Suvrijn | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Parnu - zemlja | ||||
24.07.17 1. kolo | vs. Amelie Intert | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Amstelveen - zemlja | ||||
12.07.17 1. kolo | vs. Dasha Ivanova | 6-74, 7-66, 3-6 | detalj meča | |
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Noa Liauw A Fong | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
10.07.17 kval. | vs. Daria Kuczer | 6-4, 6-4 | detalj meča |
Stefania Rogozinska Dzik - Posljednji mečevi
W35 Arcadia - tvrda | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
02.01.24 kval. | vs. Carolyn Campana | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
01.01.24 1. kolo kval. | vs. Jessica Bernales | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W40 Veracruz - tvrda | ||||
27.11.23 kval. | vs. Layne Sleeth | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Katya Ramirez | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W40 Guadalajara - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-3, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Redding - tvrda | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Tyra Caterina Grant | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
22.08.23 kval. | vs. Oliwia Orlinska | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Valeryia Darashuk | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Tatiana Pieri | 6-75, 0-2, - Stefania Rogozinska Dzik - odustajanje | detalj meča | |
Kozerki - tvrda | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Esther Vyrlan | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
04.08.23 Polufinale | vs. Daria Frayman | - Stefania Rogozinska Dzik - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
03.08.23 2. kolo | vs. Kristiana Sidorova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Sophia Ksandinov | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
Warsaw - tvrda | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Valeria Savinykh | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Gdansk - zemlja | ||||
24.06.23 Polufinale | vs. Carolina Kuhl | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
23.06.23 Četvrtfinale | vs. Denisa Hindova | 1-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
22.06.23 2. kolo | vs. Patricija Paukstyte | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
20.06.23 1. kolo | vs. Valeryia Darashuk | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W80 Rancho - tvrda | ||||
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Hina Inoue | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Berkeley - tvrda | ||||
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Hiroko Kuwata | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Bydgoszcz - zemlja | ||||
18.08.22 2. kolo | vs. Yelyzaveta Kotliar | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
17.08.22 1. kolo | vs. Ada Piestrzynska | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Radom - zemlja | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Ania Hertel | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W100 Grodzisk - tvrda | ||||
04.08.22 3. kolo | vs. Magda Linette | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
03.08.22 2. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
02.08.22 1. kolo | vs. Nikola Breckova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 3-0, Aleksandra Julia Zuchanska - odustajanje | detalj meča |