Ukraine
16.09.00, 23 Godina
14694 $
16.09.00, 23 Godina
14694 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Elizabet Hamaliy vs. Paulina Czarnik - Međusobni mečevi
21.04.18 | 2. kolo kval. | Paulina Czarnik | Elizabet Hamaliy | 6-0, 6-2 | detalj meča | Obidos | tepih |
Elizabet Hamaliy form & Paulina Czarnik form
Elizabet Hamaliy - Posljednji mečevi
W75 Porto - dvorana | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Analu Freitas | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Audrey Albie | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Ourense - tvrda | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Maria Navarro Oliva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Figueira - tvrda | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Chelsea Fontenel | 5-7, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
W40 Porto - tvrda | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Laura Mair | 4-6, 7-61, 2-6 | detalj meča | |
W25 Corroios - tvrda | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Cantanhede - tepih | ||||
03.07.23 kval. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-71, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
W25 Guimaraes - tvrda | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Georgina Hays | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Setubal - tvrda | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Baylen Brown | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Platja - zemlja | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Oeiras - zemlja | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W100 Oeiras - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Santarem - tvrda | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 3-6, 0-2, - Elizabet Hamaliy - odustajanje | detalj meča | |
W25 Leiria - tvrda | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Katarina Jokic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Ourense - tvrda | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Ofer Kivity | 3-6, 7-63, 6-10 | detalj meča | |
W25 Montemor - tvrda | ||||
17.05.22 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
10.05.22 kval. | vs. Alice Gubertini | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
02.05.22 kval. | vs. Lara Pfeifer | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Porto - dvorana | ||||
15.02.22 1. kolo | vs. Giulia Gatto-Monticone | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Porto - dvorana | ||||
08.02.22 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
01.12.21 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 6-3, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 4-6, 4-6 | detalj meča |
Paulina Czarnik - Posljednji mečevi
All Lower - zemlja | ||||
16.07.20 1. kolo | vs. Katarzyna Piter | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
14.07.20 1. kolo | vs. Aleksandra Buczynska | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Torun - zemlja | ||||
27.06.18 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Prerov - zemlja | ||||
11.06.18 1. kolo | vs. Yuliya Lysa | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
23.04.18 kval. | vs. Greetje Minnen | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
21.04.18 2. kolo kval. | vs. Elizabet Hamaliy | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
16.04.18 1. kolo kval. | vs. Eva Guerrero Alvarez | 6-4, 6-75, 4-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
01.03.18 2. kolo | vs. Berfu Cengiz | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
27.02.18 1. kolo | vs. Kathleen De Rienzo | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
26.02.18 kval. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Melisa Morales | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Trnava - dvorana | ||||
06.02.18 1. kolo | vs. Agnes Bukta | 5-7, 6-74 | detalj meča | |
05.02.18 2. kolo kval. | vs. Nataliya Pogribnyak | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
05.02.18 kval. | vs. Karolina Novotna (1997) | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Stuttgart Stammheim - dvorana | ||||
23.01.18 kval. | vs. Aneta Kladivova | 6-4, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
21.01.18 1. kolo kval. | vs. Amelie Carolin Kurpiers | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
14.11.17 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
09.11.17 1. kolo | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
09.11.17 2. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 6-77 | detalj meča | |
Florence - tvrda | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Marie Kathrin Krueger | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Marcela Zacarias | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Sumter - tvrda | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Kariann Pierre-Louis | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Hilton Head - zemlja | ||||
05.10.17 2. kolo | vs. Ann Li | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
03.10.17 1. kolo | vs. Nathaly Kurata | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Mragowo - zemlja | ||||
09.08.17 2. kolo | vs. Marta Lesniak | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
07.08.17 1. kolo | vs. Jade Suvrijn | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Parnu - zemlja | ||||
24.07.17 1. kolo | vs. Amelie Intert | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Amstelveen - zemlja | ||||
12.07.17 1. kolo | vs. Dasha Ivanova | 6-74, 7-66, 3-6 | detalj meča | |
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Noa Liauw A Fong | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
10.07.17 kval. | vs. Daria Kuczer | 6-4, 6-4 | detalj meča |