MEČ
05.02.18 | 2. kolo kval. | Paula Ortega Redondo | Milan Krish | 6-3, 6-2 | Manacor | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Spain
20.11.01, 22 Godina
20.11.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Australia
23.02.03, 21 Godina
23.02.03, 21 Godina
Paula Ortega Redondo vs. Milan Krish - Međusobni mečevi
05.02.18 | 2. kolo kval. | Paula Ortega Redondo | Milan Krish | 6-3, 6-2 | detalj meča | Manacor | zemlja |
Paula Ortega Redondo form & Milan Krish form
Paula Ortega Redondo - Posljednji mečevi
W15 Sabadell - zemlja | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Judith Perello Saavedra | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Aino Alkio | 3-6, 7-5, 10-8 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Holly Hutchinson | 6-1, 1-6, 12-14 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Iveta Dapkute | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Melilla - zemlja | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Patricija Paukstyte | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
11.12.23 kval. | vs. Lucia Ros Parres | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Tian Jialin | 2-6, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Audrey Dabomve | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Alcala - tvrda | ||||
21.11.23 kval. | vs. Carina Syrtveit | 6-4, 1-6, 2-10 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Angela Zambelli Caral | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Carla Fity | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Luise Reisel | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Alice Marietti | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Diana Maria Mihail | 2-6, 6-4, 10-12 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Rachele Elisa Zingale | 3-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Amira Bargaoui | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Viola Turini | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Zaragoza - zemlja | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Valladolid - tvrda | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Carlota Corte | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Bacau - zemlja | ||||
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Antonia Aragosa | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Julia Zlateva | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W100 Madrid - zemlja | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Louisa Chirico | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Platja - zemlja | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Shuqian Xu | 7-5, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
W25+H Tossa - tepih | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Martha Matoula | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-75, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Anna Marie Weissheim | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Emma Slavikova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
12.03.23 2. kolo kval. | vs. Beatrice Stagno | 4-6, 1-6 | detalj meča |
Milan Krish - Posljednji mečevi
W35 Swan - trava | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Yilin Yan | 6-3, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Playford - tvrda | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Lara Walker | 4-6, 2-3, - Milan Krish - odustajanje | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Roisin Gilheany | 6-74, 6-78 | detalj meča | |
10.10.23 kval. | vs. Naoko Eto | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
10.10.23 2. kolo kval. | vs. Ashley Katz | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Taylah Preston | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
03.10.23 kval. | vs. Mei Hasegawa | 7-63, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Ashley Katz | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Perth - tvrda | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Maddison Inglis | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Belle Thompson | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
W25 Perth - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Yuna Ohashi | 7-61, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Caloundra - tvrda | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Lara Walker | 3-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
W15 Caloundra - tvrda | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Elyse Tse | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Daegu - tvrda | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Jeong Moon | 1-6, 7-66, 7-10 | detalj meča | |
W25 Changwon - tvrda | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Haram Kim | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W25 Goyang - tvrda | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Jeong Moon | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Sun Min Ha | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
15.05.23 kval. | vs. Dabin Kim | 2-5, - Milan Krish - odustajanje | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Ye Jin Kim | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W60 Canberra - zemlja | ||||
20.03.23 kval. | vs. Yafan Wang | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Summer Hupfeld | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W60 Canberra - zemlja | ||||
13.03.23 kval. | vs. Elysia Bolton | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Indiya Mcleod | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Swan - trava | ||||
28.02.23 1. kolo | vs. Destanee Aiava | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Swan - trava | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Naiktha Bains | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
21.02.23 kval. | vs. Olivia Symons | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Elicia Kim | 6-4, 2-6, 10-4 | detalj meča | |
W25 Burnie - tvrda | ||||
08.02.23 1. kolo | vs. Paige Mary Hourigan | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Burnie - tvrda | ||||
31.01.23 1. kolo | vs. Kimberly Birrell | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Tauranga - tvrda | ||||
19.12.22 1. kolo | vs. Denise Torrealba | 2-6, 0-3, - Milan Krish - odustajanje | detalj meča |