MEČ
24.08.17 | 2. kolo | Paula Ormaechea | Suzan Lamens | 6-0, 6-75, 7-62 | Rotterdam | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Paula Ormaechea | Suzan Lamens | |
1. servis % | 75/110 (68%) | 62/112 (55%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 48/75 (64%) | 41/62 (66%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 19/35 (54%) | 18/50 (36%) |
Osvojene break-lopte | 7/14 (50%) | 4/14 (29%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 53/112 (47%) | 43/110 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 120/222 (54%) | 102/222 (46%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 8 |
Asovi | 4 | 7 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Paula Ormaechea vs. Suzan Lamens - Međusobni mečevi
19.03.22 | Polufinale | Paula Ormaechea | Suzan Lamens | 6-2, 6-1 | detalj meča | W25 Anapoima | zemlja |
12.04.21 | kval. | Suzan Lamens | Paula Ormaechea | 6-0, 4-6, 10-8 | detalj meča | W60 Oeiras | zemlja |
24.08.17 | 2. kolo | Paula Ormaechea | Suzan Lamens | 6-0, 6-75, 7-62 | detalj meča | Rotterdam | zemlja |
15.08.17 | 1. kolo | Suzan Lamens | Paula Ormaechea | 7-61, 6-3 | detalj meča | Oldenzaal | zemlja |
Paula Ormaechea form & Suzan Lamens form
Paula Ormaechea - Posljednji mečevi
W50 Sao - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
26.03.24 kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Alice Ghiraldi | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 6-0, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 1-6, 7-61 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Camila Romero | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
London - trava | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Madrid - zemlja | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Simona Waltert | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Charleston - zemlja | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Sachia Vickery | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Charleston - zemlja | ||||
03.04.23 1. kolo | vs. Lesya Tsurenko | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
02.04.23 kval. | vs. Magdalena Frech | 6-3, 1-6, 7-63 | detalj meča | |
01.04.23 1. kolo kval. | vs. Jamie Loeb | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
San Luis - zemlja | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Anapoima - zemlja | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
15.03.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
W25 Boca - zemlja | ||||
10.03.23 Četvrtfinale | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
09.03.23 2. kolo | vs. Andrea Gamiz | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
08.03.23 1. kolo | vs. Renata Zarazua | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Tucuman - zemlja | ||||
23.02.23 3. kolo | vs. Solana Sierra | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
22.02.23 2. kolo | vs. Victoria Bosio | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Cali - zemlja | ||||
05.02.23 Finale | vs. Nadia Podoroska | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
04.02.23 Polufinale | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
03.02.23 Četvrtfinale | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
01.02.23 2. kolo | vs. Aliona Bolsova | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
30.01.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 5-7, 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.23 1. kolo kval. | vs. Asia Muhammad | 2-6, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
19.11.22 Polufinale | vs. Danka Kovinic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
18.11.22 Četvrtfinale | vs. Laura Pigossi | 6-2, 6-4 | detalj meča |
Suzan Lamens - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W75 Ricany - dvorana | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Tereza Valentova | 6-3, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
10.03.24 Finale | vs. Celine Naef | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
09.03.24 Polufinale | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 6-74, 6-4 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Zeynep Sonmez | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Lucie Havlickova | 6-72, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Valentina Ryser | 6-1, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
24.02.24 Polufinale | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 7-65, 6-4 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-77, 6-2 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 6-3, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Arina Rodionova | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Katie Volynets | 6-76, 6-74 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
31.12.23 kval. | vs. Sachia Vickery | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Harmony Tan | 3-6, 6-0, 3-0, Harmony Tan - odustajanje | detalj meča | |
W40 Yokohama - tvrda | ||||
30.11.23 Četvrtfinale | vs. Aliona Falei | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
29.11.23 2. kolo | vs. Haruka Kaji | 7-5, 6-78, 6-1 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Sara Saito | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Mai Hontama | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Yafan Wang | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Billie Jean - dvorana | ||||
12.11.23 | vs. Dayana Yastremska | 6-4, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Anhelina Kalinina | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Mona Barthel | 6-77, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 2-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
21.10.23 Polufinale | vs. Viktorija Golubic | 5-7, 7-5, 5-7 | detalj meča |