MEČ
08.01.19 | 1. kolo kval. | Paula Ormaechea | Na-Lae Han | 6-3, 6-2 | Melbourne | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Paula Ormaechea | Na-Lae Han | |
1. servis % | 32/49 (65%) | 36/59 (61%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/32 (75%) | 17/36 (47%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/17 (35%) | 9/23 (39%) |
Osvojene break-lopte | 6/11 (55%) | 2/7 (29%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 33/59 (56%) | 19/49 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 63/108 (58%) | 45/108 (42%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 2 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Paula Ormaechea | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Na-Lae Han | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Paula Ormaechea | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Na-Lae Han | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Paula Ormaechea | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Na-Lae Han | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Paula Ormaechea | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Na-Lae Han | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Paula Ormaechea | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Na-Lae Han | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Paula Ormaechea | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Na-Lae Han | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Paula Ormaechea | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Na-Lae Han | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Paula Ormaechea | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-1 | Na-Lae Han | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Paula Ormaechea | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Paula Ormaechea vs. Na-Lae Han - Međusobni mečevi
08.01.19 | 1. kolo kval. | Paula Ormaechea | Na-Lae Han | 6-3, 6-2 | detalj meča | Melbourne | tvrda |
Paula Ormaechea form & Na-Lae Han form
Paula Ormaechea - Posljednji mečevi
Oeiras - zemlja | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Santa - zemlja | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Lisa Pigato | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
10.04.24 1. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W75 Florianopolis - zemlja | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Victoria Bosio | 2-6, 6-71 | detalj meča | |
W50 Sao - zemlja | ||||
29.03.24 2. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
26.03.24 kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Alice Ghiraldi | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 6-0, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 1-6, 7-61 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Camila Romero | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
London - trava | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Madrid - zemlja | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Simona Waltert | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Charleston - zemlja | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Sachia Vickery | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Charleston - zemlja | ||||
03.04.23 1. kolo | vs. Lesya Tsurenko | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
02.04.23 kval. | vs. Magdalena Frech | 6-3, 1-6, 7-63 | detalj meča | |
01.04.23 1. kolo kval. | vs. Jamie Loeb | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
San Luis - zemlja | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Anapoima - zemlja | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
15.03.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
W25 Boca - zemlja | ||||
10.03.23 Četvrtfinale | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
09.03.23 2. kolo | vs. Andrea Gamiz | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
08.03.23 1. kolo | vs. Renata Zarazua | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Tucuman - zemlja | ||||
23.02.23 3. kolo | vs. Solana Sierra | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
22.02.23 2. kolo | vs. Victoria Bosio | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Cali - zemlja | ||||
05.02.23 Finale | vs. Nadia Podoroska | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
04.02.23 Polufinale | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
03.02.23 Četvrtfinale | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 3-6, 6-3 | detalj meča |
Na-Lae Han - Posljednji mečevi
W100 Takasaki - tvrda | ||||
21.11.23 kval. | vs. Kyoka Okamura | 7-5, 6-75, 2-6 | detalj meča | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Anri Nagata | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 3-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Seoul - tvrda | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Arantxa Rus | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Osaka - tvrda | ||||
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Carol Zhao | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Marketa Vondrousova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
25.08.23 kval. | vs. Elizabeth Mandlik | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Lucrezia Stefanini | 6-4, 5-7, 7-64 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Stanford - tvrda | ||||
12.08.23 1. kolo kval. | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Montreal - tvrda | ||||
05.08.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Mandlik | 6-0, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
07.07.23 Četvrtfinale | vs. Eudice Wong Chong | 5-7, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
06.07.23 2. kolo | vs. Ayano Shimizu | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
05.07.23 1. kolo | vs. Saki Imamura | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
London - trava | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Gaiba - trava | ||||
19.06.23 1. kolo | vs. Yue Yuan | 6-2, 4-6, 6-74 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
22.05.23 1. kolo kval. | vs. Nao Hibino | 6-4, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W80 Gifu - tvrda | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Haruka Kaji | 3-6, 6-3, 6-75 | detalj meča | |
03.05.23 1. kolo | vs. Peangtarn Plipuech | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Osaka - tvrda | ||||
16.04.23 Polufinale | vs. Xiaodi You | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
16.04.23 Finale | vs. Maddison Inglis | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
14.04.23 Četvrtfinale | vs. Haruka Kaji | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
13.04.23 2. kolo | vs. Yafan Wang | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
11.04.23 1. kolo | vs. Kanon Yamaguchi | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W25 Kashiwa - tvrda | ||||
07.04.23 Četvrtfinale | vs. Xiaodi You | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
06.04.23 2. kolo | vs. Sohyun Park | 4-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
05.04.23 1. kolo | vs. Mana Ayukawa | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Kofu - tvrda | ||||
02.04.23 Finale | vs. Su Jeong Jang | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
01.04.23 Polufinale | vs. Kyoka Okamura | 6-0, 6-4 | detalj meča |