MEČ
09.05.19 | 2. kolo | Paula Ormaechea | Amandine Hesse | 6-4, 2-6, 6-2 | W25 Rome | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Paula Ormaechea | Amandine Hesse | |
1. servis % | 72/102 (71%) | 34/86 (40%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 45/72 (63%) | 24/34 (71%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/30 (50%) | 24/52 (46%) |
Osvojene break-lopte | 4/9 (44%) | 3/9 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 38/86 (44%) | 42/102 (41%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 98/188 (52%) | 90/188 (48%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 4 |
Asovi | 2 | 11 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Paula Ormaechea | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Amandine Hesse | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Paula Ormaechea | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Amandine Hesse | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Paula Ormaechea | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Amandine Hesse | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Paula Ormaechea | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Amandine Hesse | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Paula Ormaechea | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Amandine Hesse | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Paula Ormaechea | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Amandine Hesse | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Paula Ormaechea | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Amandine Hesse | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Paula Ormaechea | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Amandine Hesse | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Paula Ormaechea | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-5 | Amandine Hesse | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
2-6 |
3 | ||
Paula Ormaechea | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Amandine Hesse | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Paula Ormaechea | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Amandine Hesse | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Paula Ormaechea | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Amandine Hesse | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Paula Ormaechea | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Amandine Hesse | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Paula Ormaechea vs. Amandine Hesse - Međusobni mečevi
09.05.19 | 2. kolo | Paula Ormaechea | Amandine Hesse | 6-4, 2-6, 6-2 | detalj meča | W25 Rome | zemlja |
Paula Ormaechea form & Amandine Hesse form
Paula Ormaechea - Posljednji mečevi
W50 Sao - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
26.03.24 kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Alice Ghiraldi | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 6-0, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 1-6, 7-61 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Camila Romero | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
London - trava | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Madrid - zemlja | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Simona Waltert | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Charleston - zemlja | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Sachia Vickery | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Charleston - zemlja | ||||
03.04.23 1. kolo | vs. Lesya Tsurenko | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
02.04.23 kval. | vs. Magdalena Frech | 6-3, 1-6, 7-63 | detalj meča | |
01.04.23 1. kolo kval. | vs. Jamie Loeb | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
San Luis - zemlja | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Anapoima - zemlja | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
15.03.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
W25 Boca - zemlja | ||||
10.03.23 Četvrtfinale | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
09.03.23 2. kolo | vs. Andrea Gamiz | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
08.03.23 1. kolo | vs. Renata Zarazua | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Tucuman - zemlja | ||||
23.02.23 3. kolo | vs. Solana Sierra | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
22.02.23 2. kolo | vs. Victoria Bosio | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Cali - zemlja | ||||
05.02.23 Finale | vs. Nadia Podoroska | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
04.02.23 Polufinale | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
03.02.23 Četvrtfinale | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
01.02.23 2. kolo | vs. Aliona Bolsova | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
30.01.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 5-7, 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.23 1. kolo kval. | vs. Asia Muhammad | 2-6, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
19.11.22 Polufinale | vs. Danka Kovinic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
18.11.22 Četvrtfinale | vs. Laura Pigossi | 6-2, 6-4 | detalj meča |
Amandine Hesse - Posljednji mečevi
W50 Sao - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Ana Candiotto | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W75 Ricany - dvorana | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Fanny Stollar | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Tereza Krejcova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Manon Leonard | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Jana Fett | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 1-6, 7-67, 2-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 1-6, 7-67, 7-5 | detalj meča | |
18.02.24 kval. | vs. Mia Ristic | 6-4, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Lina Glushko | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
04.02.24 kval. | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Sameeksha Shroff | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Daria Saville | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Catherine Harrison | 2-6, - Amandine Hesse - odustajanje | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
Limoges - dvorana | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-1, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Angers - dvorana | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Arina Rodionova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ana Filipa Santos | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
18.11.23 Polufinale | vs. Dominika Salkova | 6-2, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Anastasia Kovaleva | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Celine Simunyu | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 6-1 | detalj meča |