MEČ
08.11.18 | Četvrtfinale | Paula Ormaechea | Alexa Guarachi | 6-4, 6-1 | Colina | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Paula Ormaechea | Alexa Guarachi | |
1. servis % | 22/38 (58%) | 41/65 (63%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 18/22 (82%) | 21/41 (51%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/16 (69%) | 8/24 (33%) |
Osvojene break-lopte | 5/11 (45%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 36/65 (55%) | 9/38 (24%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 65/103 (63%) | 38/103 (37%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 6 |
Asovi | 1 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Paula Ormaechea | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Alexa Guarachi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Paula Ormaechea | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Paula Ormaechea | 1-2 | |
2-2 | Alexa Guarachi | |
0-0, 40-15[BP] | ||
3-2 | Alexa Guarachi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Paula Ormaechea | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Alexa Guarachi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Paula Ormaechea | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Paula Ormaechea | 5-4 | |
6-4 |
2 | ||
Paula Ormaechea | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Paula Ormaechea | 1-0 | |
Paula Ormaechea | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Alexa Guarachi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Paula Ormaechea | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Alexa Guarachi | |
0-0, 0-15, 30-0, 40-0[BP] | ||
Paula Ormaechea | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Paula Ormaechea vs. Alexa Guarachi - Međusobni mečevi
08.11.18 | Četvrtfinale | Paula Ormaechea | Alexa Guarachi | 6-4, 6-1 | detalj meča | Colina | zemlja |
Paula Ormaechea form & Alexa Guarachi form
Paula Ormaechea - Posljednji mečevi
W50 Sao - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
26.03.24 kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Alice Ghiraldi | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 6-0, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 1-6, 7-61 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Camila Romero | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
London - trava | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Madrid - zemlja | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Simona Waltert | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Charleston - zemlja | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Sachia Vickery | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Charleston - zemlja | ||||
03.04.23 1. kolo | vs. Lesya Tsurenko | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
02.04.23 kval. | vs. Magdalena Frech | 6-3, 1-6, 7-63 | detalj meča | |
01.04.23 1. kolo kval. | vs. Jamie Loeb | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
San Luis - zemlja | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Anapoima - zemlja | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
15.03.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
W25 Boca - zemlja | ||||
10.03.23 Četvrtfinale | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
09.03.23 2. kolo | vs. Andrea Gamiz | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
08.03.23 1. kolo | vs. Renata Zarazua | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Tucuman - zemlja | ||||
23.02.23 3. kolo | vs. Solana Sierra | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
22.02.23 2. kolo | vs. Victoria Bosio | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Cali - zemlja | ||||
05.02.23 Finale | vs. Nadia Podoroska | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
04.02.23 Polufinale | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
03.02.23 Četvrtfinale | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
01.02.23 2. kolo | vs. Aliona Bolsova | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
30.01.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 5-7, 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.23 1. kolo kval. | vs. Asia Muhammad | 2-6, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
19.11.22 Polufinale | vs. Danka Kovinic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
18.11.22 Četvrtfinale | vs. Laura Pigossi | 6-2, 6-4 | detalj meča |
Alexa Guarachi - Posljednji mečevi
Guadalajara - tvrda | ||||
15.09.23 1. kolo kval. | vs. Elvina Kalieva | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
Charleston - zemlja | ||||
03.04.21 1. kolo kval. | vs. Whitney Osuigwe | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Nanchang - tvrda | ||||
07.09.19 1. kolo kval. | vs. Urszula Radwanska | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
W100 Vancouver - tvrda | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Catherine Harrison | 6-71, 6-78 | detalj meča | |
W80 Dothan - zemlja | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Renata Zarazua | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Bogota - zemlja | ||||
06.04.19 1. kolo kval. | vs. Bibiane Schoofs | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Monterrey - tvrda | ||||
31.03.19 2. kolo kval. | vs. Kristina Kucova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
30.03.19 1. kolo kval. | vs. Romary Cardenas Rifka | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Guadalajara - tvrda | ||||
09.03.19 1. kolo kval. | vs. Xiyu Wang | 4-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
Fed Cup - zemlja | ||||
09.02.19 Rubber 1 | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Newport Beach - tvrda | ||||
21.01.19 kval. | vs. Katie Volynets | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
28.12.18 1. kolo kval. | vs. Ellen Perez | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Houston - tvrda | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Reka-Luca Jani | 6-4, 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
08.11.18 Četvrtfinale | vs. Paula Ormaechea | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
07.11.18 2. kolo | vs. Francesca Jones | 6-4, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
05.11.18 1. kolo | vs. Eduarda Piai | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Macon - tvrda | ||||
24.10.18 1. kolo | vs. Marie Bouzkova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Chicago - tvrda | ||||
02.09.18 1. kolo kval. | vs. Tereza Martincova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Vancouver - tvrda | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Misaki Doi | 1-6, 6-71 | detalj meča | |
Washington - tvrda | ||||
29.07.18 kval. | vs. Harriet Dart | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Francesca Di Lorenzo | 2-6, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
Gstaad - zemlja | ||||
15.07.18 kval. | vs. Conny Perrin | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Julia Grabher | 4-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Contrexeville - zemlja | ||||
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Vasylyeva | 7-65, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Esther Thebault | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Ilkley - trava | ||||
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Bibiane Schoofs | 4-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
Charleston - zemlja | ||||
01.05.18 kval. | vs. Camilla Rosatello | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
30.04.18 2. kolo kval. | vs. Jada Robinson | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
29.04.18 1. kolo kval. | vs. Ashley Weinhold | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Charlottesville - zemlja | ||||
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Whitney Osuigwe | 4-6, 1-6 | detalj meča |