MEČ
20.12.16 | 2. kolo | Paula Kania | Susanne Celik | - nije odigrao(la/li/le) | Ankara | dvorana |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Paula Kania vs. Susanne Celik - Međusobni mečevi
20.12.16 | 2. kolo | Paula Kania | Susanne Celik | Susanne Celik - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | Ankara | dvorana |
27.07.15 | 1. kolo | Paula Kania | Susanne Celik | 6-4, 6-1 | detalj meča | Florianopolis | zemlja |
Paula Kania form & Susanne Celik form
Paula Kania - Posljednji mečevi
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Diana Marcinkevica | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Rabat - zemlja | ||||
14.05.22 1. kolo kval. | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Cancun - tvrda | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Eva Vedder | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Stare - zemlja | ||||
15.06.21 kval. | vs. Dominika Salkova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Akgul Amanmuradova | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Bogota - zemlja | ||||
03.04.21 1. kolo kval. | vs. Robin Anderson | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Poitiers - dvorana | ||||
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
22.02.21 kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 7-65, 6-74, 8-10 | detalj meča | |
W25 Hamburg - dvorana | ||||
11.01.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W80 Tyler - tvrda | ||||
30.10.20 2. kolo | vs. Ann Li | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
29.10.20 1. kolo | vs. Mayo Hibi | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
28.10.20 kval. | vs. Jamie Loeb | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
27.10.20 1. kolo kval. | vs. Marie Benoit | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
16.08.20 1. kolo | vs. Katarzyna Piter | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.08.20 1. kolo | vs. Magdalena Hedrzak | 6-3, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
01.08.20 1. kolo | vs. Katarzyna Wysoczanska | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
31.07.20 1. kolo | vs. Katarzyna Piter | 6-3, 3-6, 7-63 | detalj meča | |
30.07.20 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 4-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
16.07.20 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
07.07.20 1. kolo | vs. Urszula Nebelska | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
22.06.20 1. kolo | vs. Joanna Zawadzka | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
18.06.20 1. kolo | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
W25 Potchefstroom - tvrda | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Harmony Tan | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.03.20 1. kolo | vs. Isabella Weatherhead | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
09.03.20 kval. | vs. Marne Dercksen | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Potchefstroom - tvrda | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Simona Waltert | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
03.03.20 kval. | vs. Amy Bloch | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W60 Cairo - tvrda | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Piter | 7-64, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
W100 Cairo - tvrda | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Georgia Andreea Craciun | 5-7, 6-3, 9-11 | detalj meča | |
W60 Warsaw - zemlja | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 1-6, 0-3, - Paula Kania - odustajanje | detalj meča |
Susanne Celik - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
11.03.20 1. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 2-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.03.20 Finale | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
07.03.20 Polufinale | vs. Jenny Duerst | 6-3, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
06.03.20 Četvrtfinale | vs. Nastja Kolar | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
05.03.20 2. kolo | vs. Karolayne Da Rosa | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
03.03.20 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W100 Szekesfehervar - zemlja | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Szekesfehervar - zemlja | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
09.10.19 2. kolo | vs. Yuki Naito | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
08.10.19 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Seoul - tvrda | ||||
14.09.19 1. kolo kval. | vs. Danielle Lao | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Hiroshima - tvrda | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Su Jeong Jang | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Kyoto - dvorana | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Nudnida Luangnam | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
03.09.19 1. kolo | vs. Yexin Ma | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Veronica Cepede Royg | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
W25 Nanao - tepih | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Les - tvrda | ||||
26.07.19 Četvrtfinale | vs. Joanne Zuger | 2-6, 7-65, 2-6 | detalj meča | |
25.07.19 2. kolo | vs. Francesca Bullani | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
24.07.19 1. kolo | vs. Eva Marie Voracek | 4-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Dijon - tvrda | ||||
21.07.19 Finale | vs. Mathilde Armitano | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
20.07.19 Polufinale | vs. Alice Robbe | 6-4, Alice Robbe - odustajanje | detalj meča | |
19.07.19 Četvrtfinale | vs. Diana Martynov | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
18.07.19 2. kolo | vs. Irys Ekani | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
16.07.19 1. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 0-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
W25 Daegu - tvrda | ||||
04.06.19 1. kolo | vs. Su Jeong Jang | 2-6, 0-3, - Susanne Celik - odustajanje | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
21.05.19 1. kolo kval. | vs. Kaja Juvan | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Maia Lumsden | 6-2, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 2-6, 0-6 | detalj meča |