MEČ
02.11.18 | Četvrtfinale | Paula Kania | Noelia Zeballos | 6-3, 6-2 | Lousada | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Paula Kania | Noelia Zeballos | |
1. servis % | 28/51 (55%) | 34/57 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/28 (75%) | 19/34 (56%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/23 (61%) | 8/23 (35%) |
Osvojene break-lopte | 4/10 (40%) | 1/5 (20%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/57 (53%) | 16/51 (31%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 65/108 (60%) | 43/108 (40%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 4 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Paula Kania | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Noelia Zeballos | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Paula Kania | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Noelia Zeballos | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Paula Kania | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Noelia Zeballos | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Paula Kania | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Noelia Zeballos | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Paula Kania | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Noelia Zeballos | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Paula Kania | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Noelia Zeballos | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Paula Kania | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Noelia Zeballos | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Paula Kania | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Noelia Zeballos | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Paula Kania | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Paula Kania vs. Noelia Zeballos - Međusobni mečevi
02.11.18 | Četvrtfinale | Paula Kania | Noelia Zeballos | 6-3, 6-2 | detalj meča | Lousada | dvorana |
Paula Kania form & Noelia Zeballos form
Paula Kania - Posljednji mečevi
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Diana Marcinkevica | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Rabat - zemlja | ||||
14.05.22 1. kolo kval. | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Cancun - tvrda | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Eva Vedder | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Stare - zemlja | ||||
15.06.21 kval. | vs. Dominika Salkova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Akgul Amanmuradova | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Bogota - zemlja | ||||
03.04.21 1. kolo kval. | vs. Robin Anderson | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Poitiers - dvorana | ||||
22.02.21 kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 7-65, 6-74, 8-10 | detalj meča | |
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W25 Hamburg - dvorana | ||||
11.01.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W80 Tyler - tvrda | ||||
30.10.20 2. kolo | vs. Ann Li | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
29.10.20 1. kolo | vs. Mayo Hibi | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
28.10.20 kval. | vs. Jamie Loeb | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
27.10.20 1. kolo kval. | vs. Marie Benoit | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
16.08.20 1. kolo | vs. Katarzyna Piter | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.08.20 1. kolo | vs. Magdalena Hedrzak | 6-3, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
01.08.20 1. kolo | vs. Katarzyna Wysoczanska | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
31.07.20 1. kolo | vs. Katarzyna Piter | 6-3, 3-6, 7-63 | detalj meča | |
30.07.20 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 4-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
16.07.20 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
07.07.20 1. kolo | vs. Urszula Nebelska | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
22.06.20 1. kolo | vs. Joanna Zawadzka | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
18.06.20 1. kolo | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
W25 Potchefstroom - tvrda | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Harmony Tan | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.03.20 1. kolo | vs. Isabella Weatherhead | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
09.03.20 kval. | vs. Marne Dercksen | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Potchefstroom - tvrda | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Simona Waltert | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
03.03.20 kval. | vs. Amy Bloch | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W60 Cairo - tvrda | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Piter | 7-64, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
W100 Cairo - tvrda | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Georgia Andreea Craciun | 5-7, 6-3, 9-11 | detalj meča | |
W60 Warsaw - zemlja | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 1-6, 0-3, - Paula Kania - odustajanje | detalj meča |
Noelia Zeballos - Posljednji mečevi
W50 Sao - zemlja | ||||
26.03.24 kval. | vs. Martina Okalova | 7-62, 7-5 | detalj meča | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Zoe Hitt | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W15 Campinas - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Julieta Estable | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sao - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W15 Cordoba - zemlja | ||||
09.03.24 Polufinale | vs. Julieta Estable | 6-4, 6-73, 2-6 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Camilla Zanolini | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Mia Saveljic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tucuman - zemlja | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Alexandra Vasilyeva | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Camila Romero | 6-4, 6-72, 6-2 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Victoria Bosio | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
W40 Arequipa - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Julieta Estable | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W80 Brasilia - tvrda | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Ana Candiotto | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Nicolly Ferreira | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W60 Feira - tvrda | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Haley Giavara | 7-64, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Maria Carolina Ferreira Turchetto | 7-67, 6-3 | detalj meča | |
W25 El - tvrda | ||||
24.07.23 1. kolo | vs. Momoko Kobori | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Vitoria - tvrda | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 6-3, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
17.07.23 kval. | vs. Elena Milovanovic | 6-78, 3-6 | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Carlota Corte | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Getxo - zemlja | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 5-7, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Anne Schaefer | 0-6, 6-77 | detalj meča | |
W25+H Tauste - tvrda | ||||
19.06.23 kval. | vs. Ena Koike | 3-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Adriana Cortes | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W60 Naples - zemlja | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Kayla Day | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W100 Bonita - zemlja | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Louisa Chirico | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
02.05.23 kval. | vs. Francesca Di Lorenzo | 3-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Berta Bonardi | 6-2, 6-4 | detalj meča |