MEČ
03.04.17 | 1. kolo kval. | Paula Baranano | Maria Virginia Bosch | 6-1, 6-0 | Sao Jose | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Argentina
16.08.97, 26 Godina
16.08.97, 26 Godina
Paula Baranano vs. Maria Virginia Bosch - Međusobni mečevi
03.04.17 | 1. kolo kval. | Paula Baranano | Maria Virginia Bosch | 6-1, 6-0 | detalj meča | Sao Jose | zemlja |
Paula Baranano form & Maria Virginia Bosch form
Paula Baranano - Posljednji mečevi
W15 Lubbock - tvrda | ||||
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Fernanda Labrana | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Indianna Spink | 3-6, 7-5, 10-5 | detalj meča | |
W25 Waco - tvrda | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Alyssa Tobita | 1-6, 6-1, 5-10 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
20.08.19 kval. | vs. Misa Malkin | 6-4, 2-6, 5-10 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Ingrid Martins | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
04.06.19 1. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Alisia Stephanie Manolescu | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
21.05.19 1. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
16.05.19 2. kolo | vs. Marcela Zacarias | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
14.05.19 1. kolo | vs. Anna Borovinskaya | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Marbella - zemlja | ||||
06.09.18 2. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
04.09.18 1. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-2, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
Cuneo - zemlja | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Manon Peral | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Sezze - zemlja | ||||
09.08.18 2. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 7-63, 4-6 | detalj meča | |
06.08.18 1. kolo | vs. Camille Sireix | 7-5, 7-65 | detalj meča | |
Biella - zemlja | ||||
31.07.18 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Tampere - zemlja | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Brussels - zemlja | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Maryna Chernyshova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Getxo - zemlja | ||||
12.07.18 2. kolo | vs. Verena Meliss | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
09.07.18 1. kolo | vs. Lucia Marzal Martinez | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
08.07.18 kval. | vs. Ramu Ueda | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Uxia Martinez Moral | 2-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
28.06.18 2. kolo | vs. Verena Hofer | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.06.18 1. kolo | vs. Yu Shan | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
21.06.18 2. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
19.06.18 1. kolo | vs. Jantje Tilbuerger | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
14.06.18 2. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-75, 5-7 | detalj meča | |
12.06.18 1. kolo | vs. Andrijana Stoilkovic | 6-1, 4-6, 6-0 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
01.06.18 Četvrtfinale | vs. Eleni Kordolaimi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
31.05.18 2. kolo | vs. Seira Shimizu | 6-1, 6-2 | detalj meča |
Maria Virginia Bosch - Posljednji mečevi
Villa Del - zemlja | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Milagros Jaime | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
17.09.18 kval. | vs. Andrea Agostina Farulla Di Palma | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Pilar Becerra | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Haren - zemlja | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Sophie Muntean | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
Rotterdam - zemlja | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Jonna Schroeder | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Oldenzaal - zemlja | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Donnaroza Gouvernante | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Villa Del - zemlja | ||||
23.04.18 2. kolo kval. | vs. Candela Bonivardi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
23.04.18 kval. | vs. Alice Garcia | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Dana Moreno | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Villa Dolores - zemlja | ||||
16.04.18 2. kolo kval. | vs. Julia Riera | 6-2, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Sao Jose - zemlja | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Akiko Okuda | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Campinas - zemlja | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Carla Lucero | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
04.03.18 1. kolo kval. | vs. Ana Lara Defendi | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Luque - tvrda | ||||
19.12.17 1. kolo | vs. Juliana Silva De Carvalho | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Santiago - zemlja | ||||
04.12.17 kval. | vs. Alexa Ryngler | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Santiago - zemlja | ||||
28.11.17 1. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
27.11.17 kval. | vs. Magdalena Cordero | 3-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Encarnacion - zemlja | ||||
06.11.17 kval. | vs. Maria Jazmin Amicuzi | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Asuncion - zemlja | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Maria Jazmin Amicuzi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Lambare - zemlja | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Miyumi Milagros Saguchi | 6-4, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
09.10.17 kval. | vs. Lucia Zelenka | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
09.10.17 2. kolo kval. | vs. Melina Maria Maruca | 7-5, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
Villa Del - zemlja | ||||
02.10.17 2. kolo kval. | vs. Candela Bugnon | 2-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Azul Agustina Pedemonti | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Daria Kuczer | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Yuval Keren | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Buczynska | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Candela Bugnon | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Mariya Pyrozhenko | 6-0, 3-6, 7-64 | detalj meča | |
01.05.17 2. kolo kval. | vs. Camille Verden Anderson | 3-6, 1-6 | detalj meča |