MEČ
02.03.16 | 1. kolo | Paula Badosa Gibert | Ekaterine Gorgodze | 6-0, 4-6, 6-4 | Campinas | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Paula Badosa Gibert | Ekaterine Gorgodze | |
1. servis % | 43/78 (55%) | 53/75 (71%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 28/43 (65%) | 32/53 (60%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 21/35 (60%) | 9/22 (41%) |
Osvojene break-lopte | 6/10 (60%) | 3/8 (38%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 34/75 (45%) | 29/78 (37%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 83/153 (54%) | 70/153 (46%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 2 |
Asovi | 4 | 2 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Paula Badosa Gibert vs. Ekaterine Gorgodze - Međusobni mečevi
02.03.16 | 1. kolo | Paula Badosa Gibert | Ekaterine Gorgodze | 6-0, 4-6, 6-4 | detalj meča | Campinas | zemlja |
Paula Badosa Gibert form & Ekaterine Gorgodze form
Paula Badosa Gibert - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
22.03.24 2. kolo | vs. Aryna Sabalenka | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Simona Halep | 1-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Lulu Sun | 4-6, - Paula Badosa Gibert - odustajanje | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
13.02.24 2. kolo | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-0, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
12.02.24 1. kolo | vs. Ashlyn Krueger | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
31.01.24 2. kolo | vs. Diana Shnaider | 2-6, 4-3, - Paula Badosa Gibert - odustajanje | detalj meča | |
29.01.24 1. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 3-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
19.01.24 3. kolo | vs. Amanda Anisimova | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Taylor Townsend | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Adelaide - tvrda | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Bernarda Pera | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
London - trava | ||||
07.07.23 2. kolo | vs. Marta Kostyuk | 2-6, 0-1, - Paula Badosa Gibert - odustajanje | detalj meča | |
05.07.23 1. kolo | vs. Alison Riske | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Rome - zemlja | ||||
17.05.23 Četvrtfinale | vs. Jelena Ostapenko | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
16.05.23 4. kolo | vs. Karolina Muchova | 6-4, 6-74, 6-2 | detalj meča | |
14.05.23 3. kolo | vs. Marta Kostyuk | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
12.05.23 2. kolo | vs. Ons Jabeur | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
10.05.23 1. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 6-2, 7-62 | detalj meča | |
Madrid - zemlja | ||||
01.05.23 4. kolo | vs. Maria Sakkari | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
29.04.23 3. kolo | vs. Cori Gauff | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
27.04.23 2. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
Stuttgart - zemlja | ||||
21.04.23 Četvrtfinale | vs. Aryna Sabalenka | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
20.04.23 2. kolo | vs. Cristina Bucsa | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
18.04.23 1. kolo | vs. Daria Kasatkina | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Charleston - zemlja | ||||
07.04.23 Četvrtfinale | vs. Jessica Pegula | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
06.04.23 3. kolo | vs. Diana Shnaider | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
05.04.23 2. kolo | vs. Leylah Annie Fernandez | 7-5, 7-66 | detalj meča | |
04.04.23 1. kolo | vs. Mayar Sherif | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Miami - tvrda | ||||
25.03.23 3. kolo | vs. Elena Rybakina | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
23.03.23 2. kolo | vs. Laura Siegemund | 7-62, 4-6, 6-2 | detalj meča |
Ekaterine Gorgodze - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
25.03.24 1. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
18.03.24 kval. | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W75+H Vero - zemlja | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.11.23 kval. | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - odustajanje | detalj meča | |
W40 Saint - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - odustajanje | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | detalj meča |