MEČ
15.10.16 | 1. kolo kval. | Patricia Maria Tig | Ilona Kremen | 6-4, 7-5 | Luxembourg | dvorana |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Patricia Maria Tig vs. Ilona Kremen - Međusobni mečevi
15.10.16 | 1. kolo kval. | Patricia Maria Tig | Ilona Kremen | 6-4, 7-5 | detalj meča | Luxembourg | dvorana |
12.12.11 | 1. kolo | Ilona Kremen | Patricia Maria Tig | 6-3, 6-4 | detalj meča | Antalya | zemlja |
Patricia Maria Tig form & Ilona Kremen form
Patricia Maria Tig - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Limoges - dvorana | ||||
11.12.23 1. kolo | vs. Anastasija Sevastova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Angers - dvorana | ||||
04.12.23 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 7-5, 0-6, 3-2, - Patricia Maria Tig - odustajanje | detalj meča | |
Andorra - dvorana | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 2-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
16.10.23 1. kolo | vs. Martha Matoula | 6-4, 6-75, 6-3 | detalj meča | |
W25 Reims - dvorana | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Margaux Rouvroy | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Emily Appleton | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 6-4, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Bari - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Jessica Pegula | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Rebecca Marino | 7-66, 7-61 | detalj meča | |
Cleveland - tvrda | ||||
20.08.23 1. kolo | vs. Ekaterina Alexandrova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
07.08.23 kval. | vs. Yeon Woo Ku | 7-68, 6-73, 6-10 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
Prague - tvrda | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Lausanne - zemlja | ||||
24.07.23 1. kolo | vs. Julia Riera | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Bacau - zemlja | ||||
14.07.23 Četvrtfinale | vs. Laura Hietaranta | - | detalj meča | |
13.07.23 2. kolo | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
12.07.23 1. kolo | vs. Tania Munteanu | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Dunja Maric | - | detalj meča | |
W15 Bucharest - zemlja | ||||
23.06.23 Četvrtfinale | vs. Lavinia Tanasie | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
22.06.23 2. kolo | vs. Virginia Ferrara | 4-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Ioana Teodora Sava | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W25 Alaminos - zemlja | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
18.01.23 1. kolo | vs. Shuai Zhang | 1-6, 6-4, 0-6 | detalj meča | |
Hobart - tvrda | ||||
09.01.23 1. kolo | vs. Jasmine Paolini | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.11.22 2. kolo | vs. Emma Lene | - | detalj meča | |
22.11.22 1. kolo | vs. Yu-Yun Li | 1-6, 6-2, 6-4 | detalj meča |
Ilona Kremen - Posljednji mečevi
W25 Minsk - dvorana | ||||
12.11.19 kval. | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Alina Silich | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
W60 Warsaw - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
W25 Moscow - zemlja | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
24.07.19 1. kolo | vs. Anna Ureke | 6-4, 2-0, Anna Ureke - odustajanje | detalj meča | |
23.07.19 kval. | vs. Diana Demidova | 1-6, 6-1, 10-6 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Alisa Kummel | 6-4, 1-6, 11-9 | detalj meča | |
W80 Nur - tvrda | ||||
16.07.19 kval. | vs. Shalimar Talbi | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Karina Kalkenova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Minsk - zemlja | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Anna Ukolova | 6-4, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
W25 Fergana - tvrda | ||||
06.06.19 2. kolo | vs. Sabina Sharipova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
04.06.19 1. kolo | vs. Setora Normurodova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Essen - zemlja | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Martina Colmegna | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Khimki - dvorana | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
01.05.19 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 0-6, 6-1 | detalj meča | |
30.04.19 kval. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Maria Manilova | 6-3, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
W25 Andijan - tvrda | ||||
23.04.19 kval. | vs. Gergana Topalova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Ioana Gaspar | 6-1, 3-6, 12-10 | detalj meča | |
W60 Istanbul - tvrda | ||||
12.04.19 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
09.04.19 kval. | vs. Julia Terziyska | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Valeriya Urzhumova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Kazan - dvorana | ||||
22.01.19 kval. | vs. Marianna Zakarlyuk | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Lou Adler | 6-1, 6-76, 10-8 | detalj meča | |
Minsk - dvorana | ||||
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Frolova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Almaty - zemlja | ||||
26.08.18 kval. | vs. Anna Kubareva | 6-2, 3-6, 6-76 | detalj meča | |
Warsaw - zemlja | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
06.08.18 kval. | vs. Justina Mikulskyte | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Anica Stabel | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Marta Komar | 6-3, 6-2 | detalj meča |