Trinidad
20.01.87, 37 Godina
20.01.87, 37 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Germany
23.10.97, 26 Godina
23.10.97, 26 Godina
Soizette Simmons vs. Patricia Boentgen - Međusobni mečevi
02.12.18 | kval. | Patricia Boentgen | Soizette Simmons | 6-0, 6-2 | detalj meča | Stellenbosch | tvrda |
Soizette Simmons form & Patricia Boentgen form
Soizette Simmons - Posljednji mečevi
W15 Tacarigua - dvorana | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Tacarigua - dvorana | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Akilah James | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Stellenbosch - tvrda | ||||
02.12.18 kval. | vs. Patricia Boentgen | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Stellenbosch - tvrda | ||||
25.11.18 1. kolo kval. | vs. Gabriella Mujan | 1-6, 1-4, - Soizette Simmons - odustajanje | detalj meča | |
Stellenbosch - tvrda | ||||
18.11.18 1. kolo kval. | vs. Lisa-Maria Moser | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Mexico City - tvrda | ||||
28.10.18 kval. | vs. Chiara Di Genova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Jimena Garcia Rueda | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Tacarigua - tvrda | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
06.05.18 kval. | vs. Shelby Prince | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
Guayaquil - zemlja | ||||
04.12.17 kval. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Manta - tvrda | ||||
27.11.17 1. kolo | vs. Andrea Renee Villarreal | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Campos Do - tvrda | ||||
24.07.17 1. kolo | vs. Andressa Souza | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
24.07.17 kval. | vs. Priscilla Baron Zichar | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Campos Do - tvrda | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Raquel Martini | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Irapuato - tvrda | ||||
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Kristina N Smith | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Rabat - zemlja | ||||
26.12.16 kval. | vs. Pauline Wuarin | 2-6, 0-6 | detalj meča |
Patricia Boentgen - Posljednji mečevi
W25 Essen - zemlja | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Jule Niemeier | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Karolina Berankova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Arcadia - tvrda | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Elle Christensen | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Carson - tvrda | ||||
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Holly Verner | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Perth - tvrda | ||||
20.02.19 2. kolo | vs. Taylah Lawless | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
20.02.19 1. kolo | vs. Amelia Fortescue | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
W15 Port - tvrda | ||||
12.02.19 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Niditra Rajmohan | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
28.01.19 kval. | vs. Gabriella Mujan | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.01.19 kval. | vs. Karolina Vlckova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Djibouti - tvrda | ||||
19.12.18 2. kolo | vs. Katharina Hering | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
18.12.18 1. kolo | vs. Mariya Pyrozhenko | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Djibouti - tvrda | ||||
11.12.18 1. kolo | vs. Elena Gemovic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Stellenbosch - tvrda | ||||
06.12.18 2. kolo | vs. Eva Vedder | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
05.12.18 1. kolo | vs. Lize-Alet Morkel | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
02.12.18 kval. | vs. Soizette Simmons | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Stellenbosch - tvrda | ||||
28.11.18 1. kolo | vs. Maretha Burger | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
26.11.18 kval. | vs. Jessica Marmorstein | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
25.11.18 1. kolo kval. | vs. Kelly Arends | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Stellenbosch - tvrda | ||||
19.11.18 kval. | vs. Stephanie Kent | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
18.11.18 1. kolo kval. | vs. Drew Anderson | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Ziyu Wang | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
07.11.18 1. kolo | vs. Nina Ugrelidze | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
05.11.18 kval. | vs. Giuliana Bestetti | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Lisa Matviyenko | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Telde - zemlja | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Carlota Molina Megias | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Marbella - zemlja | ||||
03.09.18 2. kolo kval. | vs. Julia Payola | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Isabella Nunez | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Haren - zemlja | ||||
26.08.18 1. kolo kval. | vs. Sem Wensveen | 5-7, 3-6 | detalj meča |