MEČ
05.07.18 | 2. kolo | Panna Udvardy | Leonor Oliveira | 6-3, 6-0 | Corroios Seixal | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Panna Udvardy | Leonor Oliveira | |
1. servis % | 26/49 (53%) | 27/38 (71%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/26 (85%) | 15/27 (56%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/23 (61%) | 3/11 (27%) |
Osvojene break-lopte | 4/5 (80%) | 0/3 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 20/38 (53%) | 13/49 (27%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 56/87 (64%) | 31/87 (36%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 0 |
Asovi | 6 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Leonor Oliveira | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Panna Udvardy | 1-0 | |
Panna Udvardy | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Leonor Oliveira | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Panna Udvardy | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Leonor Oliveira | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Panna Udvardy | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Leonor Oliveira | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Panna Udvardy | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Leonor Oliveira | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Panna Udvardy | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Leonor Oliveira | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Panna Udvardy | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Leonor Oliveira | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Panna Udvardy | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-0 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Portugal
04.07.02, 21 Godina
04.07.02, 21 Godina
Panna Udvardy vs. Leonor Oliveira - Međusobni mečevi
05.07.18 | 2. kolo | Panna Udvardy | Leonor Oliveira | 6-3, 6-0 | detalj meča | Corroios Seixal | tvrda |
Panna Udvardy form & Leonor Oliveira form
Panna Udvardy - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-2, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W75 Ricany - dvorana | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Amelie Smejkalova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Elena Pridankina | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Veronika Erjavec | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Iva Primorac | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-77, 5-7 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
28.01.24 kval. | vs. Chloe Paquet | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Arianne Hartono | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
Florianopolis - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Renata Zarazua | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Sara Bejlek | 6-4, 6-73, 4-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Diana Shnaider | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W100 Charleston - zemlja | ||||
12.11.23 Finale | vs. Emma Navarro | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
11.11.23 Polufinale | vs. Renata Zarazua | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Varvara Lepchenko | 6-3, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Mccartney Kessler | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Makenna Jones | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Tampico - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-73, 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W80 Macon - tvrda | ||||
22.10.23 Finale | vs. Taylor Townsend | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.10.23 Polufinale | vs. Kayla Day | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Raluca Georgiana Serban | 7-66, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Yuliia Starodubtseva | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Florence - tvrda | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Chloe Beck | 6-4, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Angella Okutoyi | 6-1, 6-1 | detalj meča |
Leonor Oliveira - Posljednji mečevi
W25 Corroios - tvrda | ||||
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Jenna Defalco | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Almada - tvrda | ||||
15.07.21 2. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 7-5, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
13.07.21 1. kolo | vs. Laure Line Glaude | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W25 Lisbon - tvrda | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Georgia Drummy | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Ines Murta | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
W15 Santarem - tvrda | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Ines Murta | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Corroios - tvrda | ||||
02.07.19 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Amarante - tvrda | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Alba Carrillo Marin | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Montemor - tvrda | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Alba Carrillo Marin | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
27.05.19 kval. | vs. Anastasia Bursa | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Lousada - dvorana | ||||
31.10.18 1. kolo | vs. Mariana Campino | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Cantanhede - tepih | ||||
16.10.18 1. kolo | vs. Svenja Ochsner | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Lisbon - tvrda | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Porto - zemlja | ||||
25.07.18 1. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Setubal - tvrda | ||||
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Irys Ekani | - Leonor Oliveira - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Corroios Seixal - tvrda | ||||
05.07.18 2. kolo | vs. Panna Udvardy | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
03.07.18 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Guimaraes - tvrda | ||||
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Yuriko Miyazaki | 6-2, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
04.06.18 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
28.05.18 kval. | vs. Francisca Jorge | 1-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Yesica De Lucas | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Oeiras - zemlja | ||||
23.05.18 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Pitak | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Linnea Malmqvist | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Francisca Jorge | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
09.10.17 2. kolo kval. | vs. Romy Koelzer | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Madalena Peneda | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Amarante - tvrda | ||||
03.07.17 2. kolo kval. | vs. Cassidy Spearman | 0-6, 0-6 | detalj meča |