MEČ
18.08.20 | 1. kolo | Panna Udvardy | Dia Evtimova | 6-2, 6-0 | All Lower | zemlja |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Panna Udvardy | 0-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 0-0, 15-0, 15-40[BP] | ||
1-3 | Dia Evtimova | |
0-0, 0-0 | ||
Panna Udvardy | 2-3 | |
0-0, 30-0, 40-30 | ||
3-3 | Dia Evtimova | |
0-0 | ||
Panna Udvardy | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-15, 0-0, 15-15, 30-30 | ||
4-4 | Dia Evtimova | |
0-0 | ||
Panna Udvardy | 4-5 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
5-5 | Dia Evtimova | |
0-0 | ||
Panna Udvardy | 6-5 | |
6-2 |
2 | ||
0-0 | Dia Evtimova | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-30[BP], 0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Panna Udvardy | 0-1 | |
0-0, 0-0 | ||
1-1 | Dia Evtimova | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Panna Udvardy | 2-1 | |
0-0, 15-15, 40-30 | ||
3-1 | Dia Evtimova | |
0-0 | ||
Panna Udvardy | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-0, 15-15 | ||
5-1 | Dia Evtimova | |
0-0, 15-15, 15-40 | ||
Panna Udvardy | 5-2 | |
0-0, 30-0 | ||
6-2 | Dia Evtimova | |
6-0 |
1 | ||
Panna Udvardy | 3-1 | |
0-0, 0-0 | ||
4-1 | Dia Evtimova | |
0-0, 30-0, 40-30[BP] | ||
Panna Udvardy | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Dia Evtimova | |
0-0, 15-0, 30-15, 0-0, 15-15, 30-30 | ||
6-2 |
2 | ||
Panna Udvardy | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-30, 0-0, 30-0, 40-15 | ||
1-0 | Dia Evtimova | |
0-0, 0-0 | ||
Panna Udvardy | 2-0 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
3-0 | Dia Evtimova | |
0-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
Panna Udvardy | 4-0 | |
0-0 | ||
5-0 | Dia Evtimova | |
0-0, 0-15, 0-0, 15-15 | ||
Panna Udvardy | 6-0 | |
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Panna Udvardy vs. Dia Evtimova - Međusobni mečevi
18.08.20 | 1. kolo | Panna Udvardy | Dia Evtimova | 6-2, 6-0 | detalj meča | All Lower | zemlja |
17.08.20 | 1. kolo | Dia Evtimova | Panna Udvardy | 7-5, 6-0 | detalj meča | ||
09.07.18 | kval. | Panna Udvardy | Dia Evtimova | 6-4, 6-2 | detalj meča | Budapest | zemlja |
Panna Udvardy form & Dia Evtimova form
Panna Udvardy - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-2, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W75 Ricany - dvorana | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Amelie Smejkalova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Elena Pridankina | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Veronika Erjavec | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Iva Primorac | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-77, 5-7 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
28.01.24 kval. | vs. Chloe Paquet | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Arianne Hartono | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
Florianopolis - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Renata Zarazua | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Sara Bejlek | 6-4, 6-73, 4-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Diana Shnaider | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W100 Charleston - zemlja | ||||
12.11.23 Finale | vs. Emma Navarro | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
11.11.23 Polufinale | vs. Renata Zarazua | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Varvara Lepchenko | 6-3, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Mccartney Kessler | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Makenna Jones | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Tampico - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-73, 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W80 Macon - tvrda | ||||
22.10.23 Finale | vs. Taylor Townsend | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.10.23 Polufinale | vs. Kayla Day | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Raluca Georgiana Serban | 7-66, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Yuliia Starodubtseva | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Florence - tvrda | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Chloe Beck | 6-4, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Angella Okutoyi | 6-1, 6-1 | detalj meča |
Dia Evtimova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Basak Eraydin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Vittoria Modesti | 4-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Iva Ivanova | 6-4, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Wesley - zemlja | ||||
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Jada Robinson | 6-4, 2-6, 1-10 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Tiphanie Lemaitre | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Adriana Reami | 7-5, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Vladislava Andreevskaya | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Koharu Niimi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Vladislava Andreevskaya | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 0-6, 1-2, - Dia Evtimova - odustajanje | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Alisa Oktiabreva | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Samira De Stefano | 1-6, 0-1, - Dia Evtimova - odustajanje | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
26.09.23 kval. | vs. Ylena In-Albon | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-74, 10-3 | detalj meča | |
W25 Varna - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ioana Teodora Sava | 6-2, 4-6, 10-1 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Collonge - zemlja | ||||
30.08.23 kval. | vs. Berta Bonardi | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Yasmine Mansouri | 7-64, 1-6, 7-62 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Angelica Moratelli | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Vivian Wolff | 2-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Sina Herrmann | 7-5, 3-6, 12-10 | detalj meča | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Kateryna Lazarenko | 3-6, 6-3, 10-5 | detalj meča |