MEČ
03.10.19 | 2. kolo | Oona Orpana | Stefana Lazar | 6-3, 6-0 | W15 Sozopol | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Oona Orpana | Stefana Lazar | |
1. servis % | 30/44 (68%) | 32/42 (76%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/30 (80%) | 13/32 (41%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/14 (64%) | 6/10 (60%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 23/42 (55%) | 11/44 (25%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 56/86 (65%) | 30/86 (35%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 2 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Stefana Lazar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Oona Orpana | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Stefana Lazar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oona Orpana | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Stefana Lazar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Oona Orpana | 4-1 | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
Oona Orpana | 5-2 | |
0-0 | ||
5-3 | Stefana Lazar | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Oona Orpana | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
1-0 | Stefana Lazar | |
0-0 | ||
Oona Orpana | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
3-0 | Stefana Lazar | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-0 | Stefana Lazar | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Romania
11.02.02, 22 Godina
11.02.02, 22 Godina
Oona Orpana vs. Stefana Lazar - Međusobni mečevi
03.10.19 | 2. kolo | Oona Orpana | Stefana Lazar | 6-3, 6-0 | detalj meča | W15 Sozopol | tvrda |
Oona Orpana form & Stefana Lazar form
Oona Orpana - Posljednji mečevi
W25 Austin - tvrda | ||||
26.10.21 kval. | vs. Maribella Zamarripa | 2-6, 6-1, 6-10 | detalj meča | |
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Giulia Morlet | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Norman - tvrda | ||||
12.10.21 1. kolo | vs. Annabelle Xu | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Lubbock - tvrda | ||||
30.09.21 2. kolo | vs. Giulia Morlet | 1-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
28.09.21 1. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Fort - tvrda | ||||
23.09.21 2. kolo | vs. Emma Navarro | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
22.09.21 1. kolo | vs. Ania Hertel | 6-74, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
30.07.21 Četvrtfinale | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 6-76, 7-65, 5-7 | detalj meča | |
29.07.21 2. kolo | vs. Patricija Spaka | 7-5, 7-64 | detalj meča | |
28.07.21 1. kolo | vs. Sabastiani Leon | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Isabella Kruger | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
11.03.20 1. kolo | vs. Nadia Echeverria Alam | 4-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.01.20 Polufinale | vs. Gozal Ainitdinova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
24.01.20 Četvrtfinale | vs. Tereza Mihalikova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
23.01.20 2. kolo | vs. Federica Rossi | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
21.01.20 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 7-65, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.01.20 Četvrtfinale | vs. Gozal Ainitdinova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
16.01.20 2. kolo | vs. Diana Chehoudi | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
15.01.20 1. kolo | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
01.12.19 Finale | vs. Lina Gjorcheska | 4-6, 7-65, 1-6 | detalj meča | |
30.11.19 Polufinale | vs. Irina Khromacheva | 6-2, 1-0, Irina Khromacheva - odustajanje | detalj meča | |
29.11.19 Četvrtfinale | vs. Lara Panfilov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
28.11.19 2. kolo | vs. Anhelina Kalita | 5-7, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Ena Kajevic | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
24.11.19 Polufinale | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
22.11.19 Četvrtfinale | vs. Anna Chekanskaya | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
21.11.19 2. kolo | vs. Zinovia Vaneva | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
19.11.19 1. kolo | vs. Aiko Yoshitomi | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Stockholm - dvorana | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Julita Saner | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Stockholm - dvorana | ||||
26.10.19 Polufinale | vs. Julie Gervais | 1-6, 1-6 | detalj meča |
Stefana Lazar - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Chrystal Lopez | 6-4, 1-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Defne Aslanbas | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Nina Alibalic | 6-2, 2-6, 10-4 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Chrystal Lopez | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.12.23 kval. | vs. Irmak Budak | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Inka Wawrzkiewicz | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
12.12.23 kval. | vs. Jana Stojanova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Maide Damla Oezay | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
05.12.23 kval. | vs. Katherine Barnes | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Karolina Mrazikova | 5-7, 6-2, 10-5 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Mirjana Jovanovic | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.11.23 kval. | vs. Ekaterina Ivanova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Meryem Alexandra Guener | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Erika Bosaia | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.11.23 kval. | vs. Luisa Hrda | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Meryem Alexandra Guener | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.11.23 kval. | vs. Erika Bosaia | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Katalina Petrova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Damaschin (2006) | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Slobozia - zemlja | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Adela Polakovicova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Buzau - zemlja | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Elena Plesa | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-4, 5-7, 4-10 | detalj meča | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Alexandra Azarko | 2-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Maria Theodora Stancescu | 4-6, 6-72 | detalj meča |