MEČ
15.01.16 | Četvrtfinale | Ons Jabeur | Natalia Vikhlyantseva | 6-1, 6-2 | Daytona Beach | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Ons Jabeur | Natalia Vikhlyantseva | |
1. servis % | 35/57 (61%) | 26/45 (58%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/35 (66%) | 11/26 (42%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/22 (50%) | 5/19 (26%) |
Osvojene break-lopte | 6/10 (60%) | 1/10 (10%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/45 (64%) | 23/57 (40%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 63/102 (62%) | 39/102 (38%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 3 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ons Jabeur vs. Natalia Vikhlyantseva - Međusobni mečevi
15.01.16 | Četvrtfinale | Ons Jabeur | Natalia Vikhlyantseva | 6-1, 6-2 | detalj meča | Daytona Beach | zemlja |
Ons Jabeur form & Natalia Vikhlyantseva form
Ons Jabeur - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
23.03.24 2. kolo | vs. Elina Avanesyan | 1-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
08.03.24 2. kolo | vs. Katie Volynets | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
13.02.24 2. kolo | vs. Lesya Tsurenko | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Abu Dhabi - tvrda | ||||
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Beatriz Haddad Maia | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
07.02.24 2. kolo | vs. Emma Raducanu | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Mirra Andreeva | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Yuliia Starodubtseva | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Cancun - tvrda | ||||
03.11.23 | vs. Iga Swiatek | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
01.11.23 | vs. Marketa Vondrousova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
30.10.23 | vs. Cori Gauff | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Zhengzhou - tvrda | ||||
12.10.23 Četvrtfinale | vs. Daria Kasatkina | - | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Lucia Bronzetti | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
Beijing - tvrda | ||||
03.10.23 2. kolo | vs. Marta Kostyuk | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
02.10.23 1. kolo | vs. Ashlyn Krueger | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Ningbo - tvrda | ||||
30.09.23 Finale | vs. Diana Shnaider | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
29.09.23 Polufinale | vs. Nadia Podoroska | 6-3, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
28.09.23 Četvrtfinale | vs. Vera Zvonareva | 7-5, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
27.09.23 2. kolo | vs. Tamara Korpatsch | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 7-63, 7-5 | detalj meča | |
Guadalajara - tvrda | ||||
20.09.23 3. kolo | vs. Martina Trevisan | 7-64, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
19.09.23 2. kolo | vs. Alycia Parks | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
San Diego - tvrda | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Anastasia Potapova | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
04.09.23 4. kolo | vs. Qinwen Zheng | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
02.09.23 3. kolo | vs. Marie Bouzkova | 5-7, 7-65, 6-3 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Linda Noskova | 7-67, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 7-5, 7-64 | detalj meča | |
Cincinnati - tvrda | ||||
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Aryna Sabalenka | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
17.08.23 3. kolo | vs. Donna Vekic | 5-2, Donna Vekic - odustajanje | detalj meča | |
15.08.23 2. kolo | vs. Anhelina Kalinina | 6-3, 6-72, 7-62 | detalj meča | |
London - trava | ||||
15.07.23 Finale | vs. Marketa Vondrousova | 4-6, 4-6 | detalj meča |
Natalia Vikhlyantseva - Posljednji mečevi
W60 Prerov - zemlja | ||||
23.08.22 1. kolo | vs. Dominika Salkova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Iasi - zemlja | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Prague - tvrda | ||||
26.07.22 1. kolo | vs. Linda Noskova | 2-6, 1-3, - Natalia Vikhlyantseva - odustajanje | detalj meča | |
24.07.22 kval. | vs. Dominika Salkova | 7-63, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
23.07.22 1. kolo kval. | vs. Mariam Bolkvadze | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
Palermo - zemlja | ||||
16.07.22 1. kolo kval. | vs. Jaimee Fourlis | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Lausanne - zemlja | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Ipek Oz | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Contrexeville - zemlja | ||||
03.07.22 kval. | vs. Lena Papadakis | 0-6, 0-4, - Natalia Vikhlyantseva - odustajanje | detalj meča | |
W60 Brescia - zemlja | ||||
02.06.22 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
31.05.22 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 7-5, 6-75, 6-4 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
18.05.22 2. kolo kval. | vs. Lin Zhu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.05.22 1. kolo kval. | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
W60 Grado - zemlja | ||||
26.05.22 2. kolo | vs. Simona Waltert | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
25.05.22 1. kolo | vs. Timea Babos | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W60 Saint - zemlja | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Jaimee Fourlis | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W60 Koper - zemlja | ||||
05.05.22 2. kolo | vs. Sada Nahimana | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
04.05.22 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 3-6, 6-1, 7-63 | detalj meča | |
W60 Zagreb - zemlja | ||||
26.04.22 1. kolo | vs. Eva Lys | 4-6, 1-4, - Natalia Vikhlyantseva - odustajanje | detalj meča | |
W60 Chiasso - zemlja | ||||
23.04.22 Polufinale | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
22.04.22 Četvrtfinale | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
21.04.22 2. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 6-2, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
20.04.22 1. kolo | vs. Rebeka Masarova | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
19.04.22 kval. | vs. Stefania Rubini | 3-6, 6-1, 10-8 | detalj meča | |
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Samira De Stefano | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W60 Bellinzona - zemlja | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W80 Oeiras - zemlja | ||||
07.04.22 2. kolo | vs. Fiona Ferro | 4-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
06.04.22 1. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
04.04.22 kval. | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
W60 Croissy - dvorana | ||||
29.03.22 1. kolo | vs. Ysaline Bonaventure | 5-7, 4-6 | detalj meča |