MEČ
19.07.19 | Četvrtfinale | Olympe Lancelot | Agathe Timsit | 5-7, 7-65, 6-3 | W15 Tabarka | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Olympe Lancelot | Agathe Timsit | |
1. servis % | 67/112 (60%) | 53/104 (51%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 44/67 (66%) | 34/53 (64%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 20/45 (44%) | 18/51 (35%) |
Osvojene break-lopte | 7/12 (58%) | 7/14 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 52/104 (50%) | 48/112 (43%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 116/216 (54%) | 100/216 (46%) |
Dvostruke pogreške | 10 | 6 |
Asovi | 0 | 3 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Olympe Lancelot | 2-1 | |
0-0 | ||
2-2 | Agathe Timsit | |
0-0, 30-0 | ||
Olympe Lancelot | 3-2 | |
0-0 | ||
3-3 | Agathe Timsit | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
Olympe Lancelot | 3-4 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Agathe Timsit | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Olympe Lancelot | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-40[BP] | ||
5-5 | Agathe Timsit | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-40 | ||
Olympe Lancelot | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-7 |
2 | ||
0-0 | Agathe Timsit | |
0-0 | ||
Olympe Lancelot | 0-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Agathe Timsit | |
0-0 | ||
Olympe Lancelot | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
2-2 | Agathe Timsit | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Olympe Lancelot | 3-2 | |
0-0, 0-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Agathe Timsit | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-40, 40-A | ||
Olympe Lancelot | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Agathe Timsit | |
Olympe Lancelot | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-5 | Agathe Timsit | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Olympe Lancelot | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Agathe Timsit | |
0-0 | ||
7-65 |
3 | ||
Olympe Lancelot | 0-0 | |
1-0 | Agathe Timsit | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Olympe Lancelot | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-0 | Agathe Timsit | |
0-0 | ||
Olympe Lancelot | 4-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Agathe Timsit | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-A | ||
Olympe Lancelot | 5-1 | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
5-2 | Agathe Timsit | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Olympe Lancelot | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
France
14.05.01, 22 Godina
14.05.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
France
25.08.92, 31 Godina
25.08.92, 31 Godina
Olympe Lancelot vs. Agathe Timsit - Međusobni mečevi
19.07.19 | Četvrtfinale | Olympe Lancelot | Agathe Timsit | 5-7, 7-65, 6-3 | detalj meča | W15 Tabarka | zemlja |
Olympe Lancelot form & Agathe Timsit form
Olympe Lancelot - Posljednji mečevi
W15 Les - tvrda | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Barbara Dessolis | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Gonesse - zemlja | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Jade Suvrijn | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15+H Amiens - zemlja | ||||
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Anita Bertoloni | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
08.03.21 kval. | vs. Lea Tholey | 1-6, 7-64, 6-10 | detalj meča | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Manon Lamarque | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
05.09.20 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
02.09.20 1. kolo | vs. Kelia Le Bihan | 5-7, 6-72 | detalj meča | |
01.09.20 1. kolo | vs. Nicoleta Dascalu | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
01.09.20 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 6-4, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
31.08.20 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.01.20 kval. | vs. Sarah Lisa Aubertin | - | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.01.20 2. kolo | vs. Zeel Desai | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
07.01.20 1. kolo | vs. Alisa Yakimakho | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 St. - dvorana | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Andrezieux - dvorana | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
13.09.19 Četvrtfinale | vs. Constance Sibille | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
12.09.19 2. kolo | vs. Luna Meers | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
11.09.19 1. kolo | vs. Zoi Meers | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
07.09.19 Polufinale | vs. Constance Sibille | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.09.19 Četvrtfinale | vs. Lilly Elida Haseth | 5-7, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
05.09.19 2. kolo | vs. Eleni Kordolaimi | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
04.09.19 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 7-63, 6-74, 6-2 | detalj meča | |
03.09.19 kval. | vs. Giuliana Bestetti | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
09.08.19 Četvrtfinale | vs. Anna Turati | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
08.08.19 2. kolo | vs. Syria La Cerra | 2-6, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
07.08.19 1. kolo | vs. Aminata Sall | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
05.08.19 kval. | vs. Iuliia Nikitina | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
31.07.19 1. kolo | vs. Iuliia Nikitina | 4-6, 7-65, 6-3 | detalj meča |
Agathe Timsit - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.12.19 kval. | vs. Arabella Koller | 4-6, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Natalia Orlova | 4-6, 6-3, 6-73 | detalj meča | |
26.11.19 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 4-6, 6-4, 7-63 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
28.10.19 kval. | vs. Andre Lukosiute | 6-2, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
21.10.19 kval. | vs. Ruth Copas | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Constance Sibille | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
20.08.19 kval. | vs. Marte Lambrecht | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Mathilde Devits | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Lana Sipek | 4-6, 6-0, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-77 | detalj meča | |
23.07.19 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 6-74, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
19.07.19 Četvrtfinale | vs. Olympe Lancelot | 7-5, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
18.07.19 2. kolo | vs. Noa Liauw A Fong | 3-6, 6-0, 2-0, Noa Liauw A Fong - odustajanje | detalj meča | |
17.07.19 1. kolo | vs. Giuliana Bestetti | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 3-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
25.06.19 1. kolo | vs. Anna Turati | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Netanya - tvrda | ||||
20.06.19 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
18.06.19 1. kolo | vs. Ema Lazic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Eugenia Ganga | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
06.06.19 2. kolo | vs. Nina Stadler | 4-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
04.06.19 1. kolo | vs. Rebeca Pereira | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
17.05.19 Četvrtfinale | vs. Chiara Scholl | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
16.05.19 2. kolo | vs. Dominique Karregat | 7-5, 1-0, Dominique Karregat - odustajanje | detalj meča | |
15.05.19 1. kolo | vs. Blanca Puig Caballero | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Alexandra Damaschin | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
24.04.19 kval. | vs. Audrey Dabomve | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
04.03.19 kval. | vs. Szabina Szlavikovics | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Madison Westby | 5-7, 6-1, 10-7 | detalj meča | |
04.02.19 kval. | vs. Emmanuelle Girard | 6-3, 4-6, 6-10 | detalj meča |