MEČ
23.01.18 | 1. kolo | Oliwia Szymczuch | Tijana Spasojevic | 7-66, 6-4 | Sharm El | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Oliwia Szymczuch | Tijana Spasojevic | |
1. servis % | 41/76 (54%) | 64/85 (75%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 30/41 (73%) | 41/64 (64%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 21/35 (60%) | 10/21 (48%) |
Osvojene break-lopte | 2/3 (67%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 34/85 (40%) | 25/76 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 85/161 (53%) | 76/161 (47%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 1 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Oliwia Szymczuch vs. Tijana Spasojevic - Međusobni mečevi
23.01.18 | 1. kolo | Oliwia Szymczuch | Tijana Spasojevic | 7-66, 6-4 | detalj meča | Sharm El | tvrda |
Oliwia Szymczuch form & Tijana Spasojevic form
Oliwia Szymczuch - Posljednji mečevi
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
25.04.24 kval. | vs. Lidia Encheva | 6-4, 2-6, 3-10 | detalj meča | |
24.04.24 2. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Gala Ilic | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
26.03.24 kval. | vs. Daria Kuczer | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Carola Cavelli | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Valeria Braslavskaya | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Barbora Palicova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Haruka Kaji | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Sofia Shapatava | 6-73, 6-1, 14-16 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Ioana Gaspar | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.03.19 2. kolo | vs. Melanie Klaffner | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
05.03.19 1. kolo | vs. Mihika Yadav | 6-2, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 6-3, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
Cantanhede - tepih | ||||
18.10.18 1. kolo | vs. Aminata Sall | 3-6, 1-0, - Oliwia Szymczuch - odustajanje | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Manca Pislak | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
01.10.18 kval. | vs. Akiko Omae | 7-66, 4-6, 6-74 | detalj meča | |
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Anastasia Kulikova | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Alexandra Stevenson | 6-4, 2-6, 0-3, - Oliwia Szymczuch - odustajanje | detalj meča | |
24.09.18 kval. | vs. Mia Eklund | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Sandy Marti | 4-6, 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Amstelveen - zemlja | ||||
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Brindtha Ramasamy | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
09.07.18 kval. | vs. Kelia Le Bihan | 5-7, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Den Haag - zemlja | ||||
05.07.18 2. kolo | vs. Eva Vedder | 6-72, 5-7 | detalj meča | |
04.07.18 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
02.07.18 kval. | vs. Caroline Ilowska | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Dainah Cameron | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Pauline Demel | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Torun - zemlja | ||||
26.06.18 kval. | vs. Victoria Bosio | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča |
Tijana Spasojevic - Posljednji mečevi
W15 Austin - tvrda | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Alexa Noel | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Lawrence - dvorana | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Rasheeda Mcadoo | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Maribor - zemlja | ||||
14.06.18 2. kolo | vs. Xinyu Wang | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
13.06.18 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
07.06.18 2. kolo | vs. Silvia Njiric | 6-2, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
06.06.18 1. kolo | vs. Andjela Jocovic | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Nis - zemlja | ||||
29.05.18 1. kolo | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
28.05.18 kval. | vs. Katarina Kostic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Emilija Kojcic | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
23.01.18 1. kolo | vs. Oliwia Szymczuch | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
17.01.18 1. kolo | vs. Nadia Echeverria Alam | 7-64, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
15.01.18 kval. | vs. Celine Fritsch | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
20.10.17 Četvrtfinale | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
19.10.17 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-71, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
17.10.17 1. kolo | vs. Nika Radisic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
11.10.17 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
03.10.17 1. kolo | vs. Alexa Pirok | 6-2, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
12.09.17 1. kolo | vs. Victoria Bosio | 2-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
07.09.17 2. kolo | vs. Ines Murta | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
05.09.17 1. kolo | vs. Mey Ayari | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Vrnjacka Banja - zemlja | ||||
22.08.17 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-1, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Istanbul - zemlja | ||||
11.08.17 Četvrtfinale | vs. Dana Kremer | 0-6, 6-74 | detalj meča | |
10.08.17 2. kolo | vs. Nevena Georgieva | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
08.08.17 1. kolo | vs. Joanna Carswell | 6-4, 4-6, 6-0 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
12.07.17 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 4-6, 2-4, - Tijana Spasojevic - odustajanje | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
08.07.17 Polufinale | vs. Despina Papamichail | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
07.07.17 Četvrtfinale | vs. Karolina Novotna (1997) | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
06.07.17 2. kolo | vs. Anna Makhorkina | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
05.07.17 1. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
03.07.17 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Kuznetsova | 6-1, 6-2 | detalj meča |