Croatia
29.06.93, 30 Godina
29.06.93, 30 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
United Kingdom
20.09.00, 23 Godina
20.09.00, 23 Godina
Katja Milas vs. Olivia Sonnekus-Williams - Međusobni mečevi
09.05.18 | 1. kolo | Olivia Sonnekus-Williams | Katja Milas | 6-4, 6-3 | detalj meča | Hammamet | zemlja |
Katja Milas form & Olivia Sonnekus-Williams form
Katja Milas - Posljednji mečevi
Monastir - tvrda | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Anna Popescu | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Podgorica - zemlja | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Draginja Vukovic | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
Zagreb - zemlja | ||||
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Paula Ormaechea | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
02.09.18 1. kolo kval. | vs. Anamarija Spoljaric | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Vrnjacka Banja - zemlja | ||||
22.08.18 1. kolo | vs. Silvia Njiric | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Vienna - zemlja | ||||
19.07.18 Četvrtfinale | vs. Betina Stummer | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
18.07.18 2. kolo | vs. Dia Evtimova | 6-4, 2-0, Dia Evtimova - odustajanje | detalj meča | |
17.07.18 1. kolo | vs. Laura Maluniakova | 4-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Barbora Palcatova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
15.07.18 kval. | vs. Eva Nyikos | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Paula Prehn | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Amstelveen - zemlja | ||||
11.07.18 1. kolo | vs. Malene Helgo | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
09.07.18 kval. | vs. Valentina Ivanov | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Cato Tangkau | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Alisa Axyanova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Kiryat Shmona - tvrda | ||||
22.06.18 Polufinale | vs. Nicole Nadel | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
20.06.18 Četvrtfinale | vs. Shelly Bereznyak | Shelly Bereznyak - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
20.06.18 2. kolo | vs. Lina Glushko | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
18.06.18 1. kolo | vs. Maayan Sela | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
17.06.18 kval. | vs. Adi Gavish | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
07.06.18 2. kolo | vs. Satsuki Takamura | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
05.06.18 1. kolo | vs. Sarah Nikocevic | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Nis - zemlja | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Noa Krznaric | 6-1, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Maelys Bougrat | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
09.05.18 1. kolo | vs. Olivia Sonnekus-Williams | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Tucepi - zemlja | ||||
23.04.18 kval. | vs. Anna Klasen | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Sofia Nami Samavati | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
Bol - zemlja | ||||
02.05.16 1. kolo kval. | vs. Ivana Popovic | 0-3, - Katja Milas - odustajanje | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
25.02.13 1. kolo kval. | vs. Alessia Piran | 1-6, 0-6 | detalj meča |
Olivia Sonnekus-Williams - Posljednji mečevi
W25 Kaposvar - zemlja | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Petrova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Verbier - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Alice Tubello | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Palmanova - zemlja | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Luniuska Delgado | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
29.10.18 kval. | vs. Helena Jansen Figueras | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Vittoria Pastorino | 1-3, Vittoria Pastorino - odustajanje | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Sathwika Sama | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Badenweiler - zemlja | ||||
04.09.18 kval. | vs. Evita Ramirez | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
03.09.18 2. kolo kval. | vs. Anastasija Radojevic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Woking - tvrda | ||||
30.07.18 1. kolo kval. | vs. Emily Arbuthnott | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Les Contamines - tvrda | ||||
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Chiara Lommer | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Dijon - tvrda | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Maneva Rakotomalala | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Verbier - zemlja | ||||
24.06.18 kval. | vs. Jessie Aney | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Maria Michaela Fiacan | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Klosters - zemlja | ||||
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Maria Michaela Fiacan | 6-76, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
17.06.18 kval. | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
10.05.18 2. kolo | vs. Noelia Zeballos | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
09.05.18 1. kolo | vs. Katja Milas | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Gonesse - zemlja | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 7-64, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Palmanova - zemlja | ||||
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Maya Tahan | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Lia Haas | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Vinaros - zemlja | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Sant Cugat - zemlja | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Jiayun Zhu | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Roja De - zemlja | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
20.09.17 1. kolo | vs. Eleni Daniilidou | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Don Benito - tepih | ||||
17.07.17 kval. | vs. Maria Oliver Sanchez | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Beatrice Kight | 5-3, Beatrice Kight - odustajanje | detalj meča | |
Madrid - zemlja | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Ines Benito | 4-6, 7-64, 6-76 | detalj meča | |
La Bisbal - zemlja | ||||
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Anastasia Gasanova | 2-6, 0-6 | detalj meča |