MEČ
03.09.18 | 2. kolo kval. | Olivia Sonnekus-Williams | Anastasija Radojevic | 6-2, 6-2 | Badenweiler | zemlja |
STATISTIKE MEČA
United Kingdom
20.09.00, 23 Godina
20.09.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Serbia
07.09.02, 21 Godina
07.09.02, 21 Godina
Olivia Sonnekus-Williams vs. Anastasija Radojevic - Međusobni mečevi
03.09.18 | 2. kolo kval. | Olivia Sonnekus-Williams | Anastasija Radojevic | 6-2, 6-2 | detalj meča | Badenweiler | zemlja |
Olivia Sonnekus-Williams form & Anastasija Radojevic form
Olivia Sonnekus-Williams - Posljednji mečevi
W25 Kaposvar - zemlja | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Petrova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Verbier - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Alice Tubello | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Palmanova - zemlja | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Luniuska Delgado | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
29.10.18 kval. | vs. Helena Jansen Figueras | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Vittoria Pastorino | 1-3, Vittoria Pastorino - odustajanje | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Sathwika Sama | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Badenweiler - zemlja | ||||
04.09.18 kval. | vs. Evita Ramirez | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
03.09.18 2. kolo kval. | vs. Anastasija Radojevic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Woking - tvrda | ||||
30.07.18 1. kolo kval. | vs. Emily Arbuthnott | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Les Contamines - tvrda | ||||
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Chiara Lommer | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Dijon - tvrda | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Maneva Rakotomalala | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Verbier - zemlja | ||||
24.06.18 kval. | vs. Jessie Aney | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Maria Michaela Fiacan | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Klosters - zemlja | ||||
17.06.18 kval. | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Maria Michaela Fiacan | 6-76, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
10.05.18 2. kolo | vs. Noelia Zeballos | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
09.05.18 1. kolo | vs. Katja Milas | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Gonesse - zemlja | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 7-64, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Palmanova - zemlja | ||||
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Maya Tahan | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Lia Haas | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Vinaros - zemlja | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Sant Cugat - zemlja | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Jiayun Zhu | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Roja De - zemlja | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
20.09.17 1. kolo | vs. Eleni Daniilidou | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Don Benito - tepih | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Beatrice Kight | 5-3, Beatrice Kight - odustajanje | detalj meča | |
17.07.17 kval. | vs. Maria Oliver Sanchez | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Madrid - zemlja | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Ines Benito | 4-6, 7-64, 6-76 | detalj meča | |
La Bisbal - zemlja | ||||
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Anastasia Gasanova | 2-6, 0-6 | detalj meča |
Anastasija Radojevic - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Liisa Varul | 2-6, 1-3, - Anastasija Radojevic - odustajanje | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.03.24 kval. | vs. Giuliana Bestetti | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Summer Yardley | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Shakhzoda Asimova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.11.23 kval. | vs. Yasmine Wagner | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Maria Mikhailova | 7-64, 7-61 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Susanna Giovanardi | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Sanne Schalekamp | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.11.23 kval. | vs. Margarita Skryabina | 1-6, 6-3, 3-10 | detalj meča | |
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Suvorova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Cristiana Nicoleta Todoni | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Vrnjacka - zemlja | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 4-6, 7-5, 5-10 | detalj meča | |
W15 Vejle - zemlja | ||||
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Daria Yesypchuk | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
20.06.23 2. kolo kval. | vs. Jelena Gojkovic | 6-2, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Tea Nikcevic | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-4, 1-6, 7-10 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Doroteja Petrovic | 4-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
09.05.23 kval. | vs. Jelena Cvijanovic | 5-7, 0-3, - Anastasija Radojevic - odustajanje | detalj meča | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Burenina | 6-3, 4-0, Ekaterina Burenina - odustajanje | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Doroteja Petrovic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Lara Stojanovski | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
18.04.23 2. kolo kval. | vs. Leontina Stojanovic | 6-1, 5-7, 6-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Arabella Koller | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Nino Natsvlishvili | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Martina Zara | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Inez Maria Kotlikova | 4-6, 1-2, - Anastasija Radojevic - odustajanje | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.12.22 2. kolo | vs. Jasmine Conway | 7-66, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
20.12.22 1. kolo | vs. Arina Solomatina | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
19.12.22 kval. | vs. Nicol Benesova | 6-4, 6-4 | detalj meča |