MEČ
08.09.19 | 1. kolo kval. | Olha Romanyshyn | Inga Strelchuk | 6-3, 6-2 | W15 Focsani | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Ukraine
28.03.94, 30 Godina
28.03.94, 30 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ukraine
06.06.00, 23 Godina
06.06.00, 23 Godina
Olha Romanyshyn vs. Inga Strelchuk - Međusobni mečevi
08.09.19 | 1. kolo kval. | Olha Romanyshyn | Inga Strelchuk | 6-3, 6-2 | detalj meča | W15 Focsani | zemlja |
Olha Romanyshyn form & Inga Strelchuk form
Olha Romanyshyn - Posljednji mečevi
W15 Chornomorsk - zemlja | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Sonya Kovalenko | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Kyiv - zemlja | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Aliesia Reva | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Anna Popescu | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Emma Lella | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Daria Maria Munteanu | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Anna Davydova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Diana Krasnova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Alina Mukhortova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Sem Wensveen | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Roni Lior | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Skorupska | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Chornomorsk - zemlja | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Vorobyova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Focsani - zemlja | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Inga Strelchuk | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Bucha - zemlja | ||||
01.09.19 2. kolo kval. | vs. Anna Parkhomenko | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Khriapko | Anastasiia Khriapko - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Chornomorsk - zemlja | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Vladlena Bokova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Chornomorsk - zemlja | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Komar | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Bucha - zemlja | ||||
12.09.16 2. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Oleksandra Nagurska | 2-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Bucha - zemlja | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Korolova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Bucha - zemlja | ||||
21.09.15 1. kolo kval. | vs. Alexandra Zaicenco | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Bucha - zemlja | ||||
14.09.15 2. kolo kval. | vs. Angelina Shakhraychuk | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
14.09.15 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Gevel | 2-1, Anastasiia Gevel - odustajanje | detalj meča | |
Zawada - tepih | ||||
11.11.13 1. kolo kval. | vs. Alice Balducci | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Budva - zemlja | ||||
16.09.13 1. kolo | vs. Iva Mekovec | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Podgorica - zemlja | ||||
09.09.13 1. kolo kval. | vs. Kristina Samardzic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Berlin - zemlja | ||||
02.09.13 2. kolo kval. | vs. Sofie Uzdina | 6-2, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Torun - zemlja | ||||
01.07.13 1. kolo kval. | vs. Darya Chernetsova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya Belconti - tvrda | ||||
16.04.12 1. kolo kval. | vs. Alina Pakharenko | 6-1, 6-2 | detalj meča |
Inga Strelchuk - Posljednji mečevi
W25 Heraklion - zemlja | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Maryna Kolb | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Mogyorod - zemlja | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Kerstin Peckl | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Stella Wiesemann | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Alexa Karatancheva | 6-1, 2-6, 5-10 | detalj meča | |
W25 Kyiv - zemlja | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Linda Salvi | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Chornomorsk - zemlja | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Lolita Gukasyan | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Focsani - zemlja | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Olha Romanyshyn | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Batumi - tvrda | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Bursa | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Torun - zemlja | ||||
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Paulina Jastrzebska | 6-76, 1-6 | detalj meča | |
Warsaw - zemlja | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Karolina Szmit | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Bucha - zemlja | ||||
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Vitalia Stamat | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Bucha - zemlja | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Vera Sakalouskaya | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Kharkiv - zemlja | ||||
22.08.16 2. kolo kval. | vs. Sadafmoh Tolibova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Kharkiv - zemlja | ||||
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Kateryna Karpiuk | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Bucha - zemlja | ||||
21.09.15 1. kolo kval. | vs. Vlada Filinskaya | 2-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
Bucha - zemlja | ||||
14.09.15 1. kolo kval. | vs. Taisia Polyarush | 2-6, 1-6 | detalj meča |