Portugal
15.03.89, 35 Godina
15.03.89, 35 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Sara Neto vs. Olga Parres Azcoitia - Međusobni mečevi
23.10.17 | 1. kolo kval. | Olga Parres Azcoitia | Sara Neto | 3-0, Olga Parres Azcoitia - odustajanje | detalj meča | Obidos | tepih |
Sara Neto form & Olga Parres Azcoitia form
Sara Neto - Posljednji mečevi
All Lower - zemlja | ||||
16.07.20 1. kolo | vs. Barbara Balancho | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
09.07.20 1. kolo | vs. Sara Lanca | 1-6, 0-1, - Sara Neto - odustajanje | detalj meča | |
08.07.20 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
01.07.20 1. kolo | vs. Ines Murta | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
25.06.20 1. kolo | vs. Matilde Morais | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Valentina Losciale | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Santarem - tvrda | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Sashi Kempster | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Caldas - tvrda | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Karin Kennel | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Amarante - tvrda | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Sathwika Sama | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Montemor - tvrda | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Elizabet Hamaliy | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Obidos - tepih | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Lucie Wargnier | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Obidos - tepih | ||||
09.04.19 1. kolo kval. | vs. Saisha Khanna | 6-3, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
Cantanhede - tepih | ||||
18.10.18 1. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Montemor O - tvrda | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Syuzen Afifi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Santarem - tvrda | ||||
04.09.18 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Wanfercee Baulet - zemlja | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Blanca Puig Caballero | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Porto - zemlja | ||||
22.07.18 2. kolo kval. | vs. Cristina Bucsa | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Corroios Seixal - tvrda | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Rentouli | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
04.06.18 1. kolo kval. | vs. Nina Molokova Ferreira | 6-2, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
04.06.18 kval. | vs. Katharina Hering | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
27.05.18 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Shalimova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Oeiras - zemlja | ||||
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Daniella Silva | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Mafalda Soares | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Olga Parres Azcoitia | 0-3, - Sara Neto - odustajanje | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
09.10.17 2. kolo kval. | vs. Madalena Andrade | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Lisbon - tvrda | ||||
02.10.17 1. kolo | vs. Beatriz Paciletti Duarte Da Costa | 6-74, 6-3, 6-72 | detalj meča | |
Madrid - tvrda | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Takhmina Burkhanova | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Porto - zemlja | ||||
31.07.17 kval. | vs. Pilar Astigarraga Harper | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Figueira Da - tvrda | ||||
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Bia Neto | - | detalj meča | |
Montemor O - tvrda | ||||
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Solomiya Rohovets | 1-6, 0-6 | detalj meča |
Olga Parres Azcoitia - Posljednji mečevi
W15 Melilla - zemlja | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Ksenija Rage | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
27.11.23 kval. | vs. Ines Ibbou | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Margarida Aguas | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | - Olga Parres Azcoitia - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W25 Baza - tvrda | ||||
02.10.23 kval. | vs. Jiho Shin | 6-0, 1-6, 4-10 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Bronte Murgett | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
W25 Ceuta - tvrda | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Lina Glushko | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Verena Meliss | 7-66, 6-4 | detalj meča | |
W25 Don - tepih | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Cantanhede - tepih | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Elizabet Hamaliy | 7-61, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
W40 Palma - tvrda | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Alana Parnaby | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Yecla - tvrda | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Lucia Peyre | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
30.05.23 kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-4, 1-6, 10-7 | detalj meča | |
28.05.23 2. kolo kval. | vs. Maria Paredes Perez | 6-3, 4-1, Maria Paredes Perez - odustajanje | detalj meča | |
W15 Malaga - tvrda | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Marina Benito | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Amy Zhu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.04.23 1. kolo | vs. Irene Vigara Ramos | 6-0, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Chiara Di Genova | 4-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Noemi Basiletti | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W80 Madrid - zemlja | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Cagla Buyukakcay | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
04.11.22 Polufinale | vs. Alina Charaeva | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
03.11.22 Četvrtfinale | vs. Raquel Caballero Chica | 7-5, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
02.11.22 2. kolo | vs. Eleanor Baglow | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
01.11.22 1. kolo | vs. Arina Arifullina | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Baza - tvrda | ||||
07.10.22 Četvrtfinale | vs. Lola Marandel | 3-6, 6-4, 6-73 | detalj meča | |
06.10.22 2. kolo | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
05.10.22 1. kolo | vs. Ekaterina Ivanova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Ceuta - tvrda | ||||
23.09.22 Polufinale | vs. Olga Helmi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
22.09.22 Četvrtfinale | vs. Mia Chudejova | 6-2, 5-7, 6-4 | detalj meča |