MEČ
16.01.12 | 2. kolo kval. | Olga Parres Azcoitia | Raquel Mateus | 6-1, 6-3 | Coimbra | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Portugal
09.10.94, 29 Godina
09.10.94, 29 Godina
Olga Parres Azcoitia vs. Raquel Mateus - Međusobni mečevi
16.01.12 | 2. kolo kval. | Olga Parres Azcoitia | Raquel Mateus | 6-1, 6-3 | detalj meča | Coimbra | tvrda |
Olga Parres Azcoitia form & Raquel Mateus form
Olga Parres Azcoitia - Posljednji mečevi
W15 Melilla - zemlja | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Ksenija Rage | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
27.11.23 kval. | vs. Ines Ibbou | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Margarida Aguas | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | - | detalj meča | |
W25 Baza - tvrda | ||||
02.10.23 kval. | vs. Jiho Shin | 6-0, 1-6, 4-10 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Bronte Murgett | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
W25 Ceuta - tvrda | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Lina Glushko | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Verena Meliss | 7-66, 6-4 | detalj meča | |
W25 Don - tepih | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Cantanhede - tepih | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Elizabet Hamaliy | 7-61, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
W40 Palma - tvrda | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Alana Parnaby | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Yecla - tvrda | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Lucia Peyre | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
30.05.23 kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-4, 1-6, 10-7 | detalj meča | |
28.05.23 2. kolo kval. | vs. Maria Paredes Perez | 6-3, 4-1, Maria Paredes Perez - odustajanje | detalj meča | |
W15 Malaga - tvrda | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Marina Benito | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Amy Zhu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.04.23 1. kolo | vs. Irene Vigara Ramos | 6-0, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Chiara Di Genova | 4-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Noemi Basiletti | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W80 Madrid - zemlja | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Cagla Buyukakcay | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
04.11.22 Polufinale | vs. Alina Charaeva | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
03.11.22 Četvrtfinale | vs. Raquel Caballero Chica | 7-5, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
02.11.22 2. kolo | vs. Eleanor Baglow | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
01.11.22 1. kolo | vs. Arina Arifullina | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Baza - tvrda | ||||
07.10.22 Četvrtfinale | vs. Lola Marandel | 3-6, 6-4, 6-73 | detalj meča | |
06.10.22 2. kolo | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
05.10.22 1. kolo | vs. Ekaterina Ivanova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Ceuta - tvrda | ||||
23.09.22 Polufinale | vs. Olga Helmi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
22.09.22 Četvrtfinale | vs. Mia Chudejova | 6-2, 5-7, 6-4 | detalj meča |
Raquel Mateus - Posljednji mečevi
Porto - zemlja | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Barbara Balancho | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
31.07.17 kval. | vs. Ines Ibbou | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Porto - zemlja | ||||
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Gabriela Martinez Asensi | 2-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
03.10.16 kval. | vs. Lena-Marie Hofmann | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Lisbon - tvrda | ||||
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Camila Recalde | 6-0, 5-1, Camila Recalde - odustajanje | detalj meča | |
04.07.16 2. kolo kval. | vs. Naima Karamoko | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Amarante - tvrda | ||||
29.06.16 1. kolo | vs. Laura Gulbe | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Cantanhede - tepih | ||||
21.06.16 1. kolo | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
20.06.16 1. kolo kval. | vs. Andrea Arratia Fernandez | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
20.06.16 2. kolo kval. | vs. Lucia Quiterio | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
20.06.16 kval. | vs. Rita Maria Bentes De Oliveira Pinto | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Oeiras - zemlja | ||||
16.06.16 2. kolo | vs. Laetitia Sarrazin | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.06.16 1. kolo | vs. Andrea Ka | 6-3, 0-6, 6-4 | detalj meča | |
13.06.16 2. kolo kval. | vs. Mariana Oliveira | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
13.06.16 kval. | vs. Gerda Zykute | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
Amarante - tvrda | ||||
23.06.14 1. kolo | vs. Olga Saez Larra | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
23.06.14 kval. | vs. Rita Pedroso | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Guimaraes - tvrda | ||||
10.06.13 1. kolo kval. | vs. Lara Pedranzini | 4-6, 2-1, Lara Pedranzini - odustajanje | detalj meča | |
10.06.13 1. kolo | vs. Arabela Fernandez-Rabener | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
10.06.13 kval. | vs. Joana Brites | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
Amarante - tvrda | ||||
03.06.13 1. kolo kval. | vs. Beatriz Morales Hernandez | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Cantanhede - tepih | ||||
27.05.13 1. kolo kval. | vs. Joana Ferreira | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
27.05.13 kval. | vs. Sofia Sualehe | 0-3, - Raquel Mateus - odustajanje | detalj meča | |
Amarante - tvrda | ||||
04.06.12 2. kolo kval. | vs. Casey Robinson | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Coimbra - tvrda | ||||
23.01.12 kval. | vs. Tajda Bestijanic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
23.01.12 2. kolo kval. | vs. Rita Vilaca | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Coimbra - tvrda | ||||
16.01.12 2. kolo kval. | vs. Olga Parres Azcoitia | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Espinho - zemlja | ||||
19.09.11 1. kolo kval. | vs. Diana Batista | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Alcobaca - tvrda | ||||
20.06.11 1. kolo kval. | vs. Mariana Carreira | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Amarante - tvrda | ||||
07.06.10 1. kolo | vs. Diana Arutyunova | 1-6, 0-6 | detalj meča |