MEČ
27.09.16 | 1. kolo | Olga Parres Azcoitia | Lucia De La Puerta Uribe | 6-1, 6-1 | Melilla | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Olga Parres Azcoitia | Lucia De La Puerta Uribe | |
1. servis % | 52/67 (78%) | 22/52 (42%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 34/52 (65%) | 13/22 (59%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/15 (47%) | 10/30 (33%) |
Osvojene break-lopte | 5/14 (36%) | 0/9 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/52 (56%) | 26/67 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 70/119 (59%) | 49/119 (41%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 6 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Spain
05.02.00, 24 Godina
05.02.00, 24 Godina
Olga Parres Azcoitia vs. Lucia De La Puerta Uribe - Međusobni mečevi
27.09.16 | 1. kolo | Olga Parres Azcoitia | Lucia De La Puerta Uribe | 6-1, 6-1 | detalj meča | Melilla | zemlja |
Olga Parres Azcoitia form & Lucia De La Puerta Uribe form
Olga Parres Azcoitia - Posljednji mečevi
W15 Melilla - zemlja | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Ksenija Rage | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
27.11.23 kval. | vs. Ines Ibbou | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Margarida Aguas | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | - | detalj meča | |
W25 Baza - tvrda | ||||
02.10.23 kval. | vs. Jiho Shin | 6-0, 1-6, 4-10 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Bronte Murgett | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
W25 Ceuta - tvrda | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Lina Glushko | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Verena Meliss | 7-66, 6-4 | detalj meča | |
W25 Don - tepih | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Cantanhede - tepih | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Elizabet Hamaliy | 7-61, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
W40 Palma - tvrda | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Alana Parnaby | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Yecla - tvrda | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Lucia Peyre | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
30.05.23 kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-4, 1-6, 10-7 | detalj meča | |
28.05.23 2. kolo kval. | vs. Maria Paredes Perez | 6-3, 4-1, Maria Paredes Perez - odustajanje | detalj meča | |
W15 Malaga - tvrda | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Marina Benito | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Amy Zhu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.04.23 1. kolo | vs. Irene Vigara Ramos | 6-0, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Chiara Di Genova | 4-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Noemi Basiletti | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W80 Madrid - zemlja | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Cagla Buyukakcay | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
04.11.22 Polufinale | vs. Alina Charaeva | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
03.11.22 Četvrtfinale | vs. Raquel Caballero Chica | 7-5, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
02.11.22 2. kolo | vs. Eleanor Baglow | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
01.11.22 1. kolo | vs. Arina Arifullina | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Baza - tvrda | ||||
07.10.22 Četvrtfinale | vs. Lola Marandel | 3-6, 6-4, 6-73 | detalj meča | |
06.10.22 2. kolo | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
05.10.22 1. kolo | vs. Ekaterina Ivanova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Ceuta - tvrda | ||||
23.09.22 Polufinale | vs. Olga Helmi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
22.09.22 Četvrtfinale | vs. Mia Chudejova | 6-2, 5-7, 6-4 | detalj meča |
Lucia De La Puerta Uribe - Posljednji mečevi
Hammamet - zemlja | ||||
24.01.18 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
22.01.18 kval. | vs. Viktoriia Kalinina | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
17.01.18 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 3-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
15.01.18 1. kolo kval. | vs. Madalena Peneda | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
15.01.18 kval. | vs. Margaux Maquet | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Nules - zemlja | ||||
05.12.17 1. kolo | vs. Cindy Burger | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Vinaros - zemlja | ||||
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Anastasia Mironova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
06.11.17 kval. | vs. Snehadevi S Reddy | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Lucia Garrigues Melendez | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Sant Cugat - zemlja | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Natalia Orlova | 6-4, 4-3, - Lucia De La Puerta Uribe - odustajanje | detalj meča | |
Getxo - zemlja | ||||
05.07.17 2. kolo | vs. Aleksandrina Naydenova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
04.07.17 1. kolo | vs. Tess Sugnaux | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
21.06.17 1. kolo | vs. Maria Patrascu | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
19.06.17 kval. | vs. Brindtha Ramasamy | 7-63, 4-6, 7-63 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
11.05.17 2. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 7-5, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
09.05.17 1. kolo | vs. Federica Prati | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Lleida - zemlja | ||||
01.05.17 2. kolo kval. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Stanislava Starostoyants | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Nules - zemlja | ||||
05.12.16 1. kolo kval. | vs. Takhmina Burkhanova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
05.12.16 2. kolo kval. | vs. Alicia Herrero Linana | 7-5, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Castellon - zemlja | ||||
28.11.16 2. kolo kval. | vs. Rosa Vicens Mas | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
28.11.16 1. kolo kval. | vs. Laura Morera Lucas | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Telde - zemlja | ||||
05.10.16 2. kolo | vs. Lara Michel | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
04.10.16 1. kolo | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Melilla - zemlja | ||||
27.09.16 1. kolo | vs. Olga Parres Azcoitia | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Madrid - tvrda | ||||
13.09.16 1. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
12.09.16 kval. | vs. Angela Juarez Blanco | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Getxo - zemlja | ||||
06.07.16 2. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 1-3, - Lucia De La Puerta Uribe - odustajanje | detalj meča | |
05.07.16 1. kolo | vs. Cristina Moll Alles | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Madrid - zemlja | ||||
30.05.16 1. kolo kval. | vs. Daniela Vukovic | 3-6, 4-6 | detalj meča |