INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Olga Doroshina vs. Liubov Vasilyeva - Međusobni mečevi
08.06.15 | kval. | Olga Doroshina | Liubov Vasilyeva | 6-2, 6-2 | detalj meča | Minsk | zemlja |
Olga Doroshina form & Liubov Vasilyeva form
Olga Doroshina - Posljednji mečevi
W25 Moscow - dvorana | ||||
26.02.21 Četvrtfinale | vs. Berfu Cengiz | 6-4, 6-75, 6-74 | detalj meča | |
25.02.21 2. kolo | vs. Daria Mishina | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
24.02.21 1. kolo | vs. Vlada Koval | 2-6, 7-69, 6-3 | detalj meča | |
23.02.21 kval. | vs. Ekaterina Nikiforova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Veronika Pepelyaeva | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.01.21 1. kolo | vs. Cemre Anil | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.01.21 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Moscow - dvorana | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Anastasia Gasanova | - | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
13.02.20 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
13.02.20 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
11.02.20 kval. | vs. Aneta Laboutkova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Kazan - dvorana | ||||
24.01.20 Četvrtfinale | vs. Alina Charaeva | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
23.01.20 2. kolo | vs. Daria Kruzhkova | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
22.01.20 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W25 Hong - tvrda | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 4-6, 6-2, 1-5, - Olga Doroshina - odustajanje | detalj meča | |
07.01.20 kval. | vs. Ayaka Okuno | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Hong - tvrda | ||||
01.01.20 1. kolo | vs. Anastasiya Komardina | 3-6, 7-64, 5-7 | detalj meča | |
31.12.19 kval. | vs. Ying Zhang | 6-75, 6-1, 10-5 | detalj meča | |
30.12.19 1. kolo kval. | vs. Supapitch Kuearum | 4-6, 6-2, 10-5 | detalj meča | |
W25 Navi - tvrda | ||||
21.12.19 Polufinale | vs. Sunam Jeong | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
20.12.19 Četvrtfinale | vs. Zeel Desai | 6-2, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
19.12.19 2. kolo | vs. Miyu Kato | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
18.12.19 1. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
16.12.19 kval. | vs. Humera Baharmus | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Pune - tvrda | ||||
14.12.19 Polufinale | vs. Emma Raducanu | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
13.12.19 Četvrtfinale | vs. Naho Sato | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
12.12.19 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 7-65, 6-2 | detalj meča | |
10.12.19 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 7-65, 6-4 | detalj meča |
Liubov Vasilyeva - Posljednji mečevi
Moscow - zemlja | ||||
03.08.15 1. kolo kval. | vs. Anastasia Nefedova (1997) | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
03.08.15 kval. | vs. Basak Eraydin | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Savitaipale - zemlja | ||||
27.07.15 1. kolo | vs. Daria Kruzhkova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
06.07.15 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
06.07.15 1. kolo | vs. Oleksandra Piskun | 6-4, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
29.06.15 1. kolo | vs. Oleksandra Piskun | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
22.06.15 kval. | vs. Ksenija Sharifova | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
22.06.15 1. kolo | vs. Anna Morgina | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
22.06.15 1. kolo kval. | vs. Aliya Tarpischeva | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
15.06.15 2. kolo kval. | vs. Nika Shytkouskaya | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
08.06.15 kval. | vs. Olga Doroshina | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
08.06.15 2. kolo kval. | vs. Anastasia Shaulskaya | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
25.05.15 1. kolo kval. | vs. Vivian Heisen | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
27.04.15 1. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
27.04.15 2. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
27.04.15 Četvrtfinale | vs. Anastasia Rudakova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
20.04.15 Četvrtfinale | vs. Kamila Kerimbayeva | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
20.04.15 1. kolo | vs. Shakhnoza Khatamova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
20.04.15 2. kolo | vs. Irina Lidkovskaya | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
Karshi - tvrda | ||||
06.04.15 1. kolo | vs. Sarvinoz Saidhujaeva | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
06.04.15 2. kolo | vs. Sabina Sharipova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Moscow - dvorana | ||||
16.02.15 1. kolo kval. | vs. Ksenia Pushkareva | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
16.02.15 kval. | vs. Valeriya Pogrebnyak | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
16.02.15 2. kolo | vs. Margarita Betova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
16.02.15 1. kolo | vs. Polina Leykina | 7-61, 6-4 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
08.12.14 2. kolo | vs. Keren Shlomo | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
08.12.14 1. kolo | vs. Valeria Patiuk | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
01.12.14 1. kolo | vs. Marta Paigina | 6-3, 6-72, 2-6 | detalj meča | |
Oslo - dvorana | ||||
03.11.14 2. kolo | vs. Margaux Deagostini | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
03.11.14 Polufinale | vs. Cornelia Lister | 3-6, 3-6 | detalj meča |