MEČ
06.08.19 | 1. kolo | Olga Danilovic | Lina Gjorcheska | 6-2, 6-3 | W60 Hechingen | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Olga Danilovic | Lina Gjorcheska | |
1. servis % | 35/61 (57%) | 23/47 (49%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 27/35 (77%) | 14/23 (61%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/26 (46%) | 9/24 (38%) |
Osvojene break-lopte | 4/7 (57%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 24/47 (51%) | 22/61 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 63/108 (58%) | 45/108 (42%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 3 |
Asovi | 3 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Olga Danilovic | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Olga Danilovic | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
3-2 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Olga Danilovic | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Olga Danilovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-0 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Olga Danilovic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
2-1 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 15-0 | ||
Olga Danilovic | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Lina Gjorcheska | |
0-0 | ||
Olga Danilovic | 4-2 | |
0-0, 15-15 | ||
5-2 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Olga Danilovic | 5-3 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Olga Danilovic vs. Lina Gjorcheska - Međusobni mečevi
06.08.19 | 1. kolo | Olga Danilovic | Lina Gjorcheska | 6-2, 6-3 | detalj meča | W60 Hechingen | zemlja |
Olga Danilovic form & Lina Gjorcheska form
Olga Danilovic - Posljednji mečevi
W100 Zaragoza - zemlja | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
La Bisbal - zemlja | ||||
06.04.24 Polufinale | vs. Rebeka Masarova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.04.24 Četvrtfinale | vs. Elsa Jacquemot | 7-60, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
04.04.24 2. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
02.04.24 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
29.03.24 Četvrtfinale | vs. Simona Waltert | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
28.03.24 2. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Eva Lys | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Iryna Shymanovich | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Australia - tvrda | ||||
02.01.24 | vs. Marketa Vondrousova | 1-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
31.12.23 | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Priscilla Hon | 7-5, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Lausanne - zemlja | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Clara Burel | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Palermo - zemlja | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 3-6, - Olga Danilovic - odustajanje | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
15.07.23 Finale | vs. Emma Navarro | 7-64, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
14.07.23 Polufinale | vs. Yulia Putintseva | 6-4, 0-6, 6-2 | detalj meča | |
13.07.23 Četvrtfinale | vs. Viktoriya Tomova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
12.07.23 2. kolo | vs. Nellie Taraba Wallberg | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
11.07.23 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 0-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
London - trava | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Jana Cepelova | 5-7, 6-78 | detalj meča | |
Gaiba - trava | ||||
24.06.23 Polufinale | vs. Tatjana Maria | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
23.06.23 Četvrtfinale | vs. Yue Yuan | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
21.06.23 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
19.06.23 1. kolo | vs. Alessandra Teodosescu | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
03.06.23 3. kolo | vs. Ons Jabeur | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
01.06.23 2. kolo | vs. Jasmine Paolini | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
30.05.23 1. kolo | vs. Kateryna Baindl | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
26.05.23 kval. | vs. Erika Andreeva | 6-2, 6-4 | detalj meča |
Lina Gjorcheska - Posljednji mečevi
W75 Koper - zemlja | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.04.24 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W75 Split - zemlja | ||||
03.04.24 2. kolo | vs. Veronika Erjavec | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
02.04.24 1. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 0-6, 0-3, - Lina Gjorcheska - odustajanje | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 5-7, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
17.03.24 Finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Nuria Brancaccio | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Ksenia Zaytseva | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Matilde Paoletti | 6-3, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Maria Siopacha | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Alexandra Eala | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Urszula Radwanska | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
10.02.24 Četvrtfinale | vs. Tara Wurth | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Kawa | 5-7, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Mia Ristic | 6-75, 6-74 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-78, 3-6 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Cristina Dinu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 2-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Sinja Kraus | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 6-74, 6-1, 2-0, Alexandra Cadantu - odustajanje | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
01.10.23 Finale | vs. Antonia Ruzic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
30.09.23 Polufinale | vs. Dominika Salkova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Lois Boisson | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
28.09.23 3. kolo | vs. Mia Ristic | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča |