MEČ
08.02.19 | Rubber 1 | Olga Danilovic | Jana Fett | 2-6, 6-2, 7-67 | Fed Cup | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Olga Danilovic | Jana Fett | |
1. servis % | 55/103 (53%) | 61/101 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 33/55 (60%) | 41/61 (67%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 25/48 (52%) | 17/40 (43%) |
Osvojene break-lopte | 4/11 (36%) | 4/10 (40%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 43/101 (43%) | 45/103 (44%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 101/204 (50%) | 103/204 (50%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 14 |
Asovi | 10 | 2 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Olga Danilovic vs. Jana Fett - Međusobni mečevi
08.02.19 | Rubber 1 | Olga Danilovic | Jana Fett | 2-6, 6-2, 7-67 | detalj meča | Fed Cup | dvorana |
Olga Danilovic form & Jana Fett form
Olga Danilovic - Posljednji mečevi
W100 Zaragoza - zemlja | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
La Bisbal - zemlja | ||||
06.04.24 Polufinale | vs. Rebeka Masarova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.04.24 Četvrtfinale | vs. Elsa Jacquemot | 7-60, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
04.04.24 2. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
02.04.24 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
29.03.24 Četvrtfinale | vs. Simona Waltert | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
28.03.24 2. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Eva Lys | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Iryna Shymanovich | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Australia - tvrda | ||||
02.01.24 | vs. Marketa Vondrousova | 1-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
31.12.23 | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Priscilla Hon | 7-5, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Lausanne - zemlja | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Clara Burel | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Palermo - zemlja | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 3-6, - Olga Danilovic - odustajanje | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
15.07.23 Finale | vs. Emma Navarro | 7-64, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
14.07.23 Polufinale | vs. Yulia Putintseva | 6-4, 0-6, 6-2 | detalj meča | |
13.07.23 Četvrtfinale | vs. Viktoriya Tomova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
12.07.23 2. kolo | vs. Nellie Taraba Wallberg | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
11.07.23 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 0-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
London - trava | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Jana Cepelova | 5-7, 6-78 | detalj meča | |
Gaiba - trava | ||||
24.06.23 Polufinale | vs. Tatjana Maria | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
23.06.23 Četvrtfinale | vs. Yue Yuan | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
21.06.23 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
19.06.23 1. kolo | vs. Alessandra Teodosescu | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
03.06.23 3. kolo | vs. Ons Jabeur | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
01.06.23 2. kolo | vs. Jasmine Paolini | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
30.05.23 1. kolo | vs. Kateryna Baindl | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
26.05.23 kval. | vs. Erika Andreeva | 6-2, 6-4 | detalj meča |
Jana Fett - Posljednji mečevi
Stuttgart - zemlja | ||||
13.04.24 1. kolo kval. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
W75 Split - zemlja | ||||
06.04.24 Finale | vs. Ipek Oz | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
05.04.24 Polufinale | vs. Panna Udvardy | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
04.04.24 Četvrtfinale | vs. Veronika Erjavec | 6-3, 3-6, 6-0 | detalj meča | |
03.04.24 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
02.04.24 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Ella Seidel | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
09.03.24 Polufinale | vs. Celine Naef | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-2, 7-611 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Sara Sarinova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Katy Dunne | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Danielle Daley | 4-6, 7-66, 6-1 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Aliona Falei | 1-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Dominika Salkova | 5-7, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
Midland - dvorana | ||||
05.11.23 Finale | vs. Anna Kalinskaya | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
04.11.23 Polufinale | vs. Emma Navarro | 3-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Taylor Townsend | Taylor Townsend - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Rebecca Marino | 5-7, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W60 Toronto - dvorana | ||||
29.10.23 Finale | vs. Marina Stakusic | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
28.10.23 Polufinale | vs. Victoria Mboko | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Louisa Chirico | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Madison Sieg | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Ariana Arseneault | 6-2, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 0-6, 0-6 | detalj meča |