MEČ
29.09.18 | kval. | Olga Brozda | Diana Maria Mihail | 6-3, 6-2 | Lagos | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Olga Brozda | Diana Maria Mihail | |
1. servis % | 45/64 (70%) | 17/55 (31%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 28/45 (62%) | 10/17 (59%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/19 (53%) | 14/38 (37%) |
Osvojene break-lopte | 6/11 (55%) | 2/8 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/55 (56%) | 26/64 (41%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 69/119 (58%) | 50/119 (42%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 7 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Olga Brozda | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 30-40 | ||
Olga Brozda | 0-2 | |
Olga Brozda | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Olga Brozda | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-3 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Olga Brozda | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Olga Brozda | 5-3 | |
0-0, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
Olga Brozda | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Olga Brozda | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Olga Brozda | 2-1 | |
3-1 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 40-0[BP] | ||
Olga Brozda | 4-1 | |
0-0, 15-40[BP] | ||
Olga Brozda | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Romania
15.08.00, 23 Godina
15.08.00, 23 Godina
Olga Brozda vs. Diana Maria Mihail - Međusobni mečevi
29.09.18 | kval. | Olga Brozda | Diana Maria Mihail | 6-3, 6-2 | detalj meča | Lagos | tvrda |
Olga Brozda form & Diana Maria Mihail form
Olga Brozda - Posljednji mečevi
W15 Tacarigua - dvorana | ||||
24.05.19 Četvrtfinale | vs. Safiya Carrington | 2-6, 7-64, 1-6 | detalj meča | |
23.05.19 2. kolo | vs. Maria Tanasescu | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
22.05.19 1. kolo | vs. Vivian Mayumi Toma | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
21.05.19 kval. | vs. Kriti Williams | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tacarigua - dvorana | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Sabastiani Leon | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Lagos - tvrda | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. Clothilde De Bernardi | 1-6, 7-67, 4-6 | detalj meča | |
29.09.18 kval. | vs. Diana Maria Mihail | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Puszczykowo - tvrda | ||||
07.06.16 1. kolo | vs. Paulina Jastrzebska | 6-1, 3-6, - Olga Brozda - odustajanje | detalj meča | |
Szczawno Zdroj - zemlja | ||||
31.05.16 1. kolo | vs. Katharina Lehnert | 6-79, 5-7 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
28.03.16 1. kolo kval. | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
02.11.15 1. kolo | vs. Luca Nagymihaly | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
02.11.15 2. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-63, 7-5 | detalj meča | |
02.11.15 Četvrtfinale | vs. Tess Sugnaux | 7-5, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
26.10.15 1. kolo kval. | vs. Klara Alenas | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
26.10.15 kval. | vs. Alexandra Viktorovitch | 3-6, 6-0, 6-3 | detalj meča | |
26.10.15 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 3-6, 7-60, 6-2 | detalj meča | |
26.10.15 Četvrtfinale | vs. Kelly Versteeg | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
26.10.15 2. kolo | vs. Irina Maria Bara | 3-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Las Palmas - zemlja | ||||
10.08.15 1. kolo | vs. Julia Fisch | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
10.08.15 Četvrtfinale | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-2, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
10.08.15 2. kolo | vs. Lisa Ponomar | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
10.08.15 kval. | vs. Chiara Arcangeli | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Sobota / - zemlja | ||||
27.07.15 1. kolo kval. | vs. Katharina Lehnert | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Aschaffenburg - zemlja | ||||
13.07.15 2. kolo kval. | vs. Yuuki Tanaka | 4-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
13.07.15 1. kolo kval. | vs. Jocelijn Cavero Roeper | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Torun - zemlja | ||||
29.06.15 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Szczawno Zdroj - zemlja | ||||
18.05.15 1. kolo | vs. Veronika Vlkovska | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Zielona Gora - zemlja | ||||
11.05.15 1. kolo | vs. Sandra Jamrichova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.05.15 2. kolo | vs. Natalia Siedliska | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Puszczykowo - tvrda | ||||
04.05.15 2. kolo | vs. Maria-Fernanda Alves | 6-4, 6-4 | detalj meča |
Diana Maria Mihail - Posljednji mečevi
W15 Shymkent - zemlja | ||||
23.04.24 kval. | vs. Nasiba Espolova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
16.04.24 1. kolo kval. | vs. Sati Aubakirova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Sabrina Olimjanova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Ingkar Dyussebay | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Martina Peretti | 6-2, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Ana Candiotto | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
06.11.23 kval. | vs. Georgina Hays | 6-0, Georgina Hays - odustajanje | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-2, 4-6, 12-10 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Lucrezia Piana | 6-4, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Arina Varaksina | 1-6, - Diana Maria Mihail - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Gala Arangio | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Africa Burillo Berezak | 5-7, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Carina Syrtveit | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Slobozia - zemlja | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Varna - zemlja | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Marija Semenistaja | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Ust - tvrda | ||||
15.08.23 kval. | vs. Alisa Kummel | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Taira Abildayeva | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Ust - tvrda | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Daria Shubina | 6-75, 6-4, 2-10 | detalj meča | |
W25 Astana - tvrda | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Shebekina | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Bacau - zemlja | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Elena Plesa | 2-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
W40 La - tvrda | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Maria Kozyreva | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 La - tvrda | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Diana Mascenikova | 2-6, 6-1, 8-10 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Alicja Formella | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.05.23 2. kolo kval. | vs. Sarah Hawkshaw | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Helena Sarkis | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.05.23 kval. | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Ximena Senties | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Peres | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Giulia Tedesco | 3-6, 4-6 | detalj meča |