Belgium
19.11.01, 22 Godina
19.11.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Zoi Meers vs. Olesya Pervushina - Međusobni mečevi
03.04.17 | 1. kolo kval. | Olesya Pervushina | Zoi Meers | 6-1, 6-0 | detalj meča | Santa Margherita | zemlja |
Zoi Meers form & Olesya Pervushina form
Zoi Meers - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Nikita Liebkind | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - tvrda | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Izabela Gabriela Novac | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Lina Boylan | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
02.03.20 kval. | vs. Elisa Andrea Camerano | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Dana Shakirova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Guatemala - tvrda | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Sabastiani Leon | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Austin - tvrda | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Madison Appel | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
16.09.19 kval. | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Olympe Lancelot | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
08.09.19 kval. | vs. Kimberly Mpukusa | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Kuznetsova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Salma Djoubri | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Knokke - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Silvia Ambrosio | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Kaltenkirchen - zemlja | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Alina Silich | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Iva Zelic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 7-66, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Niditra Rajmohan | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
05.11.18 kval. | vs. Joanne Zuger | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Marina Timofeeva | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Alexandra Viktorovitch | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Maria Victoria Negoita | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Badenweiler - zemlja | ||||
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Darya Lebesheva | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
Haren - zemlja | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Sara Guglielminotti | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
Wanfercee Baulet - zemlja | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Dijon - tvrda | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Namie Francois | 6-0, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Knokke - zemlja | ||||
07.07.18 2. kolo kval. | vs. Mariana Ossa | 4-6, 4-6 | detalj meča |
Olesya Pervushina - Posljednji mečevi
Pune - tvrda | ||||
11.12.17 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 6-711, 4-6 | detalj meča | |
Pune - tvrda | ||||
07.11.17 1. kolo | vs. Deniz Khazaniuk | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Liuzhou - tvrda | ||||
26.10.17 2. kolo | vs. Yuxuan Zhang | 6-2, 0-6, 4-6 | detalj meča | |
23.10.17 1. kolo | vs. Ankita Raina | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Moscow - dvorana | ||||
16.10.17 1. kolo | vs. Yulia Putintseva | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Cherboug En - dvorana | ||||
13.10.17 Četvrtfinale | vs. Tess Sugnaux | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.10.17 2. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 6-1, 6-77, 7-5 | detalj meča | |
10.10.17 1. kolo | vs. Lou Adler | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
09.10.17 kval. | vs. Alice Robbe | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
French Open - zemlja | ||||
07.06.17 3. kolo | vs. Claire Liu | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
05.06.17 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-2, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
04.06.17 1. kolo | vs. Jule Niemeier | 7-60, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
La Bisbal - zemlja | ||||
16.05.17 1. kolo | vs. Estrella Cabeza-Candela | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Khimki - dvorana | ||||
03.05.17 2. kolo | vs. Mihaela Buzarnescu | 0-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
02.05.17 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Karshi - tvrda | ||||
27.04.17 Četvrtfinale | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 6-3, 6-73 | detalj meča | |
26.04.17 2. kolo | vs. Freya Christie | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
25.04.17 1. kolo | vs. Komola Umarova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
06.04.17 2. kolo | vs. Olivia Rogowska | 6-3, 3-6, 6-74 | detalj meča | |
05.04.17 1. kolo | vs. Georgina Garcia-Perez | 7-5, 3-6, 7-62 | detalj meča | |
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Zoi Meers | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
03.04.17 kval. | vs. Kimberley Zimmermann | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
30.03.17 2. kolo | vs. Bianca Vanessa Andreescu | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
29.03.17 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Martina Biagianti | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
27.03.17 kval. | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 6-1, 7-5 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
22.03.17 1. kolo | vs. Daniela Hantuchova | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
20.03.17 kval. | vs. Cristina Bucsa | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
15.03.17 2. kolo | vs. Stefania Rubini | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
13.03.17 1. kolo | vs. Iva Primorac | 6-2, 6-3 | detalj meča |