Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
08.08.97, 26 Godina
08.08.97, 26 Godina
Bermet Duvanaeva vs. Olesya Nesterovich - Međusobni mečevi
25.09.17 | 1. kolo kval. | Olesya Nesterovich | Bermet Duvanaeva | 6-2, 6-2 | detalj meča | Shymkent | zemlja |
Bermet Duvanaeva form & Olesya Nesterovich form
Bermet Duvanaeva - Posljednji mečevi
Shymkent - zemlja | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Olesya Nesterovich | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
20.09.17 2. kolo | vs. Albina Khabibulina | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
18.09.17 1. kolo | vs. Arina Solomatina | 5-7, 6-0, 6-3 | detalj meča | |
18.09.17 kval. | vs. Alina Lazareva | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Kristina Vergazova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Almaty - zemlja | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Olesya Kim | 2-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
28.08.17 kval. | vs. Barbora Miklova | 1-6, 7-5, 0-6 | detalj meča | |
Shymkent - dvorana | ||||
25.02.13 2. kolo | vs. Yi Yang | 6-3, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
25.02.13 1. kolo | vs. Shakhlo Saidova | 2-6, 6-4, 7-63 | detalj meča | |
Shymkent - dvorana | ||||
18.02.13 1. kolo | vs. Dinara Khalilova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
18.02.13 2. kolo | vs. Asiya Dair | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Nantes - dvorana | ||||
29.10.12 1. kolo kval. | vs. Natalia Orlova | 1-6, 0-3, - Bermet Duvanaeva - odustajanje | detalj meča | |
Poitiers - dvorana | ||||
22.10.12 1. kolo kval. | vs. Elitsa Kostova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Limoges - dvorana | ||||
15.10.12 1. kolo kval. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 6-2, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Astana - tvrda | ||||
23.07.12 1. kolo kval. | vs. Anna Kechko | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
23.07.12 2. kolo kval. | vs. Paula Kania | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Astana - tvrda | ||||
16.07.12 kval. | vs. Yelena Nemchen | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
16.07.12 2. kolo | vs. Veronika Kapshay | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
16.07.12 1. kolo | vs. Eugeniya Pashkova | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Istanbul - tvrda | ||||
09.07.12 1. kolo | vs. Polina Leykina | 6-0, 5-7, 6-74 | detalj meča | |
Istanbul - tvrda | ||||
02.07.12 2. kolo | vs. Milena Zubkov | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
02.07.12 Četvrtfinale | vs. Stephanie Scimone | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
02.07.12 Polufinale | vs. Sandra Roma | 4-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
02.07.12 1. kolo | vs. Dariya Berezhnaya | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Izmir - tvrda | ||||
25.06.12 Četvrtfinale | vs. Stephanie Scimone | 6-1, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
25.06.12 Finale | vs. Yuliya Kalabina | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
25.06.12 Polufinale | vs. Teodora Mircic | 6-3, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
25.06.12 1. kolo | vs. Ella Leivo | 7-64, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
25.06.12 2. kolo | vs. Marina Zhurba | 7-5, 7-61 | detalj meča | |
Istanbul - tvrda | ||||
18.06.12 Četvrtfinale | vs. Yuliya Kalabina | 1-6, 2-6 | detalj meča |
Olesya Nesterovich - Posljednji mečevi
Shymkent - zemlja | ||||
23.09.18 kval. | vs. Sofia Sharonova | 7-64, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Corina Mader | 1-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
Almaty - tvrda | ||||
10.07.18 1. kolo | vs. Sofia Vaynberg | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
08.07.18 kval. | vs. Olga Terteac | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Viktoria Morvayova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Karolina Cechova | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
25.09.17 1. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Bermet Duvanaeva | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
25.09.17 kval. | vs. Elizaveta Koklina | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Karina Kalkenova | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
18.09.17 kval. | vs. Olesya Kim | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
Almaty - dvorana | ||||
30.01.17 1. kolo kval. | vs. Anna Ukolova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Almaty - dvorana | ||||
23.01.17 kval. | vs. Vera Sakalouskaya | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
23.01.17 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Klyueva | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Alina Zubkova | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
26.09.16 1. kolo | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
26.09.16 kval. | vs. Tamara Cherkassova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
19.09.16 kval. | vs. Kamila Kerimbayeva | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Laura Barbu | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Astana - tvrda | ||||
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Mathilde Armitano | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Astana - tvrda | ||||
19.07.16 1. kolo | vs. Marta Paigina | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
18.07.16 kval. | vs. Adelaida Allakhverdiyeva | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Baku - tvrda | ||||
09.06.16 2. kolo | vs. Alexandra Riley | 6-3, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
08.06.16 1. kolo | vs. Amina Dik | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Baku - tvrda | ||||
31.05.16 1. kolo | vs. Maria Kononova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
25.04.16 1. kolo kval. | vs. Elina Sharipova | 6-2, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
18.04.16 1. kolo kval. | vs. Nonna Kurginyan | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Astana - dvorana | ||||
18.01.16 1. kolo | vs. Kamilla Bolatova | 3-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
12.10.15 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Stakhanova | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
05.10.15 kval. | vs. Uljan Espolova | 6-3, 6-0 | detalj meča |