Kazakhstan
15.12.97, 26 Godina
15.12.97, 26 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Karina Kalkenova vs. Oleksandra Piskun - Međusobni mečevi
28.08.17 | kval. | Oleksandra Piskun | Karina Kalkenova | 6-0, 6-1 | detalj meča | Almaty | zemlja |
Karina Kalkenova form & Oleksandra Piskun form
Karina Kalkenova - Posljednji mečevi
W15 Shymkent - zemlja | ||||
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Amina Salibayeva | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Adelina Baravi | 6-75, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Andra Cristina Captan | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Lyubov Kostenko | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W80 Nur - tvrda | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Ilona Kremen | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
16.04.19 1. kolo kval. | vs. Polina Nazarchuk | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Kseniya Yersh | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Nules - zemlja | ||||
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Castellon - zemlja | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Maria Aran Teixido Garcia | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Sant Cugat - zemlja | ||||
29.10.18 2. kolo kval. | vs. Margarita Lazareva | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Raquel Ducet Teixeira | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Almaty - zemlja | ||||
09.09.18 kval. | vs. Anastazja Rosnowska | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Anna Markvartova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Astana - tvrda | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Darya Astakhova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Almaty - tvrda | ||||
09.07.18 1. kolo | vs. Polina Nazarchuk | 6-1, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Milana Maslenkova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Narine Sargsyan | 0-3, - Karina Kalkenova - odustajanje | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Daria Solovyeva | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
01.11.17 1. kolo | vs. Nonna Kurginyan | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
25.09.17 1. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Olesya Nesterovich | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Almaty - zemlja | ||||
28.08.17 kval. | vs. Oleksandra Piskun | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Alina Lazareva | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Astana - tvrda | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Eva Alexandrova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Fergana - tvrda | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Milena Amedieva | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Andijan - tvrda | ||||
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Ksenia Palkina | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
25.04.17 1. kolo | vs. Yana Morderger | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
17.04.17 2. kolo kval. | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 1-6 | detalj meča |
Oleksandra Piskun - Posljednji mečevi
Sajur - tvrda | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Mihika Yadav | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Tbilisi - tvrda | ||||
30.04.18 kval. | vs. Tamara Curovic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Ekaterine Jorjoliani | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
18.04.18 1. kolo | vs. Jessica Ho | 0-5, - Oleksandra Piskun - odustajanje | detalj meča | |
Tunis - zemlja | ||||
07.04.18 1. kolo kval. | vs. Catherine Chantraine | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
22.03.18 2. kolo | vs. Helene Scholsen | 6-3, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
21.03.18 1. kolo | vs. Yarden Akler | 7-5, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
Ramat Hasharon - tvrda | ||||
14.03.18 1. kolo | vs. Mathilde Armitano | 0-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
13.03.18 2. kolo kval. | vs. Shaked Mahpud | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
13.03.18 kval. | vs. Ilana Tetruashvili | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Moscow - dvorana | ||||
25.02.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Sukhotina | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
12.02.18 kval. | vs. Raluca Georgiana Serban | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
11.02.18 2. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
06.02.18 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 3-6, 6-0, 6-74 | detalj meča | |
05.02.18 kval. | vs. Alia Lex | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
04.02.18 2. kolo kval. | vs. Alesya Yakubovich | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Mulder-Syrovatskaia | 3-6, 7-65, 6-1 | detalj meča | |
Stellenbosch - tvrda | ||||
05.12.17 1. kolo | vs. Joelle Kissell | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Stellenbosch - tvrda | ||||
29.11.17 1. kolo | vs. Anna Pribylova | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Stellenbosch - tvrda | ||||
23.11.17 2. kolo | vs. Mana Ayukawa | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
22.11.17 1. kolo | vs. Delien Kleinhans | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Oslo - dvorana | ||||
16.11.17 Četvrtfinale | vs. Leonie Kung | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
15.11.17 2. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
14.11.17 1. kolo | vs. Emma Mazzoni | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
Lagos - tvrda | ||||
16.10.17 1. kolo | vs. Brenda Njuki | 3-6, 6-4, 6-711 | detalj meča | |
Lagos - tvrda | ||||
09.10.17 1. kolo | vs. Zoe Kruger | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Kiev - zemlja | ||||
27.09.17 2. kolo | vs. Olga Ianchuk | 4-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
26.09.17 1. kolo | vs. Elina Nepliy | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Bucha - zemlja | ||||
18.09.17 1. kolo | vs. Nadiya Kolb | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Almaty - zemlja | ||||
29.08.17 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča |