MEČ
14.12.19 | Polufinale | Oleksandra Oliynykova | Martina Spigarelli | 1-6, 6-4, 6-3 | W15 Heraklion | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Oleksandra Oliynykova | Martina Spigarelli | |
1. servis % | 57/82 (70%) | 68/86 (79%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 26/57 (46%) | 30/68 (44%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/25 (48%) | 8/18 (44%) |
Osvojene break-lopte | 8/11 (73%) | 8/19 (42%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 48/86 (56%) | 44/82 (54%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 86/168 (51%) | 82/168 (49%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 1 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Oleksandra Oliynykova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
1-0 | Martina Spigarelli | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-A | ||
Oleksandra Oliynykova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-A[BP] | ||
1-2 | Martina Spigarelli | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Oleksandra Oliynykova | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-4 | Martina Spigarelli | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
Oleksandra Oliynykova | 1-5 | |
0-0, 0-30 | ||
1-6 |
2 | ||
0-0 | Martina Spigarelli | |
0-0 | ||
Oleksandra Oliynykova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Oleksandra Oliynykova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
2-2 | Martina Spigarelli | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Oleksandra Oliynykova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
3-3 | Martina Spigarelli | |
0-0 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Oleksandra Oliynykova vs. Martina Spigarelli - Međusobni mečevi
13.08.23 | 1. kolo kval. | Oleksandra Oliynykova | Martina Spigarelli | 2-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | W40 Wroclaw | zemlja |
13.11.20 | 2. kolo | Martina Spigarelli | Oleksandra Oliynykova | 6-3, 6-1 | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
14.12.19 | Polufinale | Oleksandra Oliynykova | Martina Spigarelli | 1-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
06.12.19 | Četvrtfinale | Oleksandra Oliynykova | Martina Spigarelli | 6-3, 6-2 | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
Oleksandra Oliynykova form & Martina Spigarelli form
Oleksandra Oliynykova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Daria Yesypchuk | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Seone Mendez | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Polona Hercog | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
22.01.24 kval. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Analu Freitas | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W35 Sunderland - dvorana | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Loughborough - dvorana | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-75, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 3-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Dimitra Pavlou | 7-5, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
29.10.23 Polufinale | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
28.10.23 2. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
28.10.23 Četvrtfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Anna Turati | 5-7, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Alisa Oktiabreva | 6-75, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 6-4, 6-74 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 6-4 | detalj meča |
Martina Spigarelli - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
05.12.23 kval. | vs. Diana Martynov | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Lara Pfeifer | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Rose Marie Nijkamp | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Karolina Kozakova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Julita Saner | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Carola Cavelli | 5-7, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Georgia Pedone | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Francesca Pace | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Carolina Troiano | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
24.10.23 kval. | vs. Barbara Dessolis | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Gloria Contrino | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 7-65, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Mira Antonitsch | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
17.10.23 kval. | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
03.10.23 kval. | vs. Laura Hietaranta | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
26.09.23 kval. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Federica Urgesi | 1-6, 6-2, 10-3 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Gaia Parravicini | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Iva Primorac | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Emma Lene | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
28.08.23 kval. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 6-1, 10-5 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Stagno | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Nika Radisic | 1-6, 3-6 | detalj meča |