Italy
08.04.01, 22 Godina
08.04.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Elena Di Battista vs. Oleksandra Oliynykova - Međusobni mečevi
11.02.19 | 1. kolo kval. | Oleksandra Oliynykova | Elena Di Battista | 6-1, 6-1 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Elena Di Battista form & Oleksandra Oliynykova form
Elena Di Battista - Posljednji mečevi
W15 Solarino - tepih | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Maria Nuova Covato | 5-5, - Elena Di Battista - odustajanje | detalj meča | |
W15 Don - tepih | ||||
15.07.19 kval. | vs. Alija Merdeeva | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
29.04.19 kval. | vs. Anjana Suresh | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Anna Ustinoff | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Daria Solovyeva | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.01.19 1. kolo kval. | vs. Alessia Tagliente | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
22.10.18 kval. | vs. Annick Melgers | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
15.10.18 kval. | vs. Kristyna Hrabalova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
24.09.18 kval. | vs. Emily Casteleyn | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Claudia Enache | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Doga Turkmen | 7-63, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Sandelfjord - zemlja | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
21.07.18 kval. | vs. Emma Mazzoni | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
Imola - tepih | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Bianca Vitale | 7-5, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Torino - zemlja | ||||
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Emma Ferrini | 2-6, 6-2, 7-64 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
26.03.18 1. kolo kval. | vs. Denise-Antonela Stoica | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Naroa Larrinaga | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Justyna Jegiolka | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Ari Matsumoto | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Alice Viglianisi | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Giulia Paterno | 6-76, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
14.11.16 1. kolo kval. | vs. Eleonora Liga | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
07.11.16 1. kolo | vs. Marcella Cucca | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
07.11.16 kval. | vs. Giuliana Di Peri | 7-5, 4-6, 6-1 | detalj meča |
Oleksandra Oliynykova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Daria Yesypchuk | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Seone Mendez | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Polona Hercog | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
22.01.24 kval. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Analu Freitas | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W35 Sunderland - dvorana | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Loughborough - dvorana | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-75, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 3-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Dimitra Pavlou | 7-5, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
29.10.23 Polufinale | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
28.10.23 2. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
28.10.23 Četvrtfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Anna Turati | 5-7, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Alisa Oktiabreva | 6-75, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 6-4, 6-74 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 6-4 | detalj meča |