MEČ
20.11.19 | 1. kolo | Oleksandra Oliynykova | Alice Amendola | 6-3, 6-3 | W15 Heraklion | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Oleksandra Oliynykova | Alice Amendola | |
1. servis % | 24/58 (41%) | 48/67 (72%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 14/24 (58%) | 22/48 (46%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 19/34 (56%) | 6/19 (32%) |
Osvojene break-lopte | 6/12 (50%) | 3/5 (60%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 39/67 (58%) | 25/58 (43%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 72/125 (58%) | 53/125 (42%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 3 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Alice Amendola | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Oleksandra Oliynykova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Alice Amendola | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Oleksandra Oliynykova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Alice Amendola | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oleksandra Oliynykova | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Alice Amendola | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oleksandra Oliynykova | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Alice Amendola | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Oleksandra Oliynykova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Alice Amendola | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Oleksandra Oliynykova | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-2 | Alice Amendola | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Oleksandra Oliynykova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Alice Amendola | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Oleksandra Oliynykova | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Alice Amendola | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Italy
17.04.01, 22 Godina
17.04.01, 22 Godina
Oleksandra Oliynykova vs. Alice Amendola - Međusobni mečevi
20.11.19 | 1. kolo | Oleksandra Oliynykova | Alice Amendola | 6-3, 6-3 | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
Oleksandra Oliynykova form & Alice Amendola form
Oleksandra Oliynykova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Daria Yesypchuk | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Seone Mendez | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Polona Hercog | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
22.01.24 kval. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Analu Freitas | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W35 Sunderland - dvorana | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Loughborough - dvorana | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-75, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 3-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Dimitra Pavlou | 7-5, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
29.10.23 Polufinale | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
28.10.23 2. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
28.10.23 Četvrtfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Anna Turati | 5-7, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Alisa Oktiabreva | 6-75, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 6-4, 6-74 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 6-4 | detalj meča |
Alice Amendola - Posljednji mečevi
W15 Padova - zemlja | ||||
09.08.22 kval. | vs. Virginia Ferrara | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Matilde Mariani | 3-6, 7-5, 10-7 | detalj meča | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Beatrice Stagno | 7-64, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
W15 Pescara - zemlja | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Jessica Bertoldo | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
01.08.22 kval. | vs. Andrea Maria Artimedi | 7-5, 5-7, 10-3 | detalj meča | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Sonia Cassani | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Lucie Havlickova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Pescara - zemlja | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Federica Trevisan | 6-3, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Cordenons - zemlja | ||||
26.07.21 1. kolo kval. | vs. Maria Toma | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
19.11.19 kval. | vs. Alina Mukhortova | 6-0, 7-63 | detalj meča | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Rafailia Nikoletta Fulop | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Kelia Le Bihan | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Nadia Echeverria Alam | 7-62, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
18.09.19 1. kolo | vs. Likhitha Kalava | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Constance Sibille | 7-64, 4-6, 6-73 | detalj meča | |
11.09.19 1. kolo | vs. Alice Viglianisi | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
26.07.19 Četvrtfinale | vs. Eva Vedder | 6-3, 6-72, 1-6 | detalj meča | |
25.07.19 2. kolo | vs. Elizabeth Danailova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
24.07.19 1. kolo | vs. Sowjanya Bavisetti | 3-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
19.07.19 Četvrtfinale | vs. Federica Arcidiacono | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
18.07.19 2. kolo | vs. Barbora Matusova | 3-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
17.07.19 1. kolo | vs. Diana Chehoudi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
15.07.19 kval. | vs. Sylvie Zund | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
19.12.18 1. kolo | vs. Haley Giavara | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.12.18 kval. | vs. Margaux Rouvroy | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
16.12.18 1. kolo kval. | vs. Camilla Zanolini | 6-4, 6-73, 6-3 | detalj meča | |
Sezze - zemlja | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča |