INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Oleksandra Korashvili vs. Britt Geukens - Međusobni mečevi
18.01.16 | kval. | Oleksandra Korashvili | Britt Geukens | 6-4, 6-0 | detalj meča | Guaruja | tvrda |
24.03.14 | 1. kolo | Britt Geukens | Oleksandra Korashvili | 2-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | Sharm El | tvrda |
Oleksandra Korashvili form & Britt Geukens form
Oleksandra Korashvili - Posljednji mečevi
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Daria Kuczer | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Helena Stevic | 3-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Isabelle Cherny | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Ilaria Sposetti | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Lauren Proctor | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.07.23 2. kolo kval. | vs. Isabella Harvison | 5-7, 7-64, 9-11 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Cristina Elena Tiglea | 3-6, 7-5, 8-10 | detalj meča | |
W25 Kachreti - tvrda | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Polina Pavlova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Kachreti - tvrda | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Anna Kubareva | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
09.05.23 1. kolo | vs. Juliette Mazzoni | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W40 Tbilisi - tvrda | ||||
01.05.23 kval. | vs. Kira Pavlova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 4-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Norman - dvorana | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Kennedy Shaffer | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
04.12.19 1. kolo | vs. Lisa Mays | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Norman - tvrda | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Ashlyn Krueger | 6-4, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Norman - tvrda | ||||
14.11.18 1. kolo | vs. Nagi Hanatani | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Sofia - zemlja | ||||
05.09.17 1. kolo | vs. Anastasiya Komardina | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Mamaia - zemlja | ||||
30.08.17 1. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
16.08.17 1. kolo | vs. Valeriya Zeleva | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Ivano Frankivsk - zemlja | ||||
04.08.17 Polufinale | vs. Maryna Chernyshova | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
03.08.17 Četvrtfinale | vs. Mariana Drazic | 6-72, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
02.08.17 2. kolo | vs. Eva Lys | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
01.08.17 1. kolo | vs. Adrianna Sosnowska | 4-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Olomouc - zemlja | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Versmold - zemlja | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Darmstadt - zemlja | ||||
04.07.17 1. kolo | vs. Anhelina Kalinina | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
13.06.17 1. kolo | vs. Margaux Bovy | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
06.06.17 1. kolo | vs. Vlada Koval | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Karshi - tvrda | ||||
24.04.17 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 2-6, 3-6 | detalj meča |
Britt Geukens - Posljednji mečevi
Sharm El - tvrda | ||||
31.10.18 1. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Les Franqueses - tvrda | ||||
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Laura Lopez Giese | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
19.04.18 2. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
18.04.18 1. kolo | vs. Dalayna Hewitt | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
10.04.18 1. kolo | vs. Julia Terziyska | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
06.04.18 Četvrtfinale | vs. Angelina Gabueva | 6-71, 1-6 | detalj meča | |
05.04.18 2. kolo | vs. Shalimar Talbi | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
04.04.18 1. kolo | vs. Yuliya Lysa | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
08.03.18 2. kolo | vs. An-Sophie Mestach | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
07.03.18 1. kolo | vs. Ulyana Ayzatulina | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
01.03.18 2. kolo | vs. Valeriya Solovyeva | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
28.02.18 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
25.02.18 Finale | vs. Iga Swiatek | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
24.02.18 Polufinale | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
23.02.18 Četvrtfinale | vs. Anastasia Pribylova | 6-4, 7-61 | detalj meča | |
22.02.18 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
20.02.18 1. kolo | vs. Natasha Palha | 6-0, 7-63 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
31.01.18 1. kolo | vs. Jade Lewis | 6-3, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
24.01.18 1. kolo | vs. Mai Hontama | 6-1, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
17.01.18 1. kolo | vs. Nastja Kolar | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Navi Mumbai - tvrda | ||||
18.12.17 1. kolo kval. | vs. Amina Anshba | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Pune - tvrda | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
06.10.17 Četvrtfinale | vs. Kanika Vaidya | 6-4, 0-6, 4-6 | detalj meča | |
05.10.17 2. kolo | vs. Giada Clerici | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
03.10.17 1. kolo | vs. Fang-Hsien Wu | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
29.09.17 Četvrtfinale | vs. Magali Kempen | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
28.09.17 2. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
26.09.17 1. kolo | vs. Elina Vikhryanova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
23.09.17 Polufinale | vs. Magali Kempen | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
22.09.17 Četvrtfinale | vs. Jodie Anna Burrage | 6-2, 3-6, 6-3 | detalj meča |