MEČ
12.09.16 | 1. kolo kval. | Oleksandra Andrieieva | Mariia Skuba | 6-3, 6-3 | Bucha | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ukraine
07.04.00, 23 Godina
07.04.00, 23 Godina
Oleksandra Andrieieva vs. Mariia Skuba - Međusobni mečevi
12.09.16 | 1. kolo kval. | Oleksandra Andrieieva | Mariia Skuba | 6-3, 6-3 | detalj meča | Bucha | zemlja |
Oleksandra Andrieieva form & Mariia Skuba form
Oleksandra Andrieieva - Posljednji mečevi
Djibouti - tvrda | ||||
18.12.18 1. kolo | vs. Doroteja Joksovic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
14.12.17 2. kolo | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
12.12.17 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
11.12.17 kval. | vs. Daria Nazarkina | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Alena Nikishina | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
07.12.17 2. kolo | vs. Ana Biskic | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.12.17 1. kolo | vs. Elizaveta Zaritscaya | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Julia Helbet | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
04.12.17 kval. | vs. Magdalena Stoilkovska | 7-65, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Kiev - zemlja | ||||
25.09.17 1. kolo | vs. Kateryna Sliusar | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Bucha - zemlja | ||||
19.09.17 1. kolo | vs. Shalimar Talbi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Ivano Frankivsk - zemlja | ||||
03.08.17 Četvrtfinale | vs. Lisa Matviyenko | 6-76, 1-6 | detalj meča | |
02.08.17 2. kolo | vs. Viktoriya Gogol | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
01.08.17 1. kolo | vs. Mariana Correa | 6-4, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
18.07.17 1. kolo | vs. Federica Prati | 7-5, 5-7, 0-4, - Oleksandra Andrieieva - odustajanje | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
11.07.17 1. kolo | vs. Pranjala Yadlapalli | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Australian Open - tvrda | ||||
21.01.17 1. kolo | vs. Eleonora Molinaro | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
18.12.16 Finale | vs. Kateryna Sliusar | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
17.12.16 Polufinale | vs. Ema Burgic Bucko | 7-64, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
16.12.16 Četvrtfinale | vs. Maria Marfutina | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
15.12.16 2. kolo | vs. Maia Lumsden | 6-2, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
13.12.16 1. kolo | vs. Laura Sainsbury | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Chisinau - zemlja | ||||
29.09.16 Četvrtfinale | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
28.09.16 2. kolo | vs. Alexandra Perper | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
26.09.16 1. kolo | vs. Angelina Shakhraychuk | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Bucha - zemlja | ||||
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Mariia Skuba | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
12.09.16 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
Bucha - zemlja | ||||
08.09.16 Četvrtfinale | vs. Ganna Poznikhirenko | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
07.09.16 2. kolo | vs. Yana Morderger | 6-3, 6-1 | detalj meča |
Mariia Skuba - Posljednji mečevi
Cairo - zemlja | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Tereza Koplova | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
11.12.17 kval. | vs. Tiffany William | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 5-7, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
27.11.17 kval. | vs. Tamachan Momkoonthod | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Sofia Madina | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Kiev - zemlja | ||||
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Tatiana Perebiynis | 6-3, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Bucha - zemlja | ||||
19.09.17 1. kolo | vs. Izabela Gabriela Novac | 7-5, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
18.09.17 kval. | vs. Diana Belalova | 2-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Kateryna Lymar | 6-4, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
Ivano Frankivsk - zemlja | ||||
01.08.17 1. kolo | vs. Tereza Koplova | 4-6, 7-62, 1-6 | detalj meča | |
Bucha - zemlja | ||||
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Oleksandra Andrieieva | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Bucha - zemlja | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Anhelina Novik | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Valeriya Rozenkova | 0-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
05.09.16 kval. | vs. Taisia Polyarush | 6-1, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Kharkiv - zemlja | ||||
15.08.16 kval. | vs. Alexandra Pisareva | 4-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Vladislava Kutuzova | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
15.08.16 2. kolo kval. | vs. Iryna Kyrychenko | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
02.05.16 kval. | vs. Jue Wang | 4-6, 4-6 | detalj meča |