Oceane Babel vs. Daniella Dimitrova 23.09.2019

Oceane Babel vs. Daniella Dimitrova 23.09.2019 - W15 Tabarka - usporedba

MEČ

23.09.19kval.Oceane Babel Daniella Dimitrova 6-3, 6-3 Tunisia W15 Tabarka zemlja

STATISTIKE MEČA

6-3

Oceane Babel
France
26.02.04, 16 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Bulgaria
21.01.02, 18 Godina







Daniella Dimitrova
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Oceane Babel vs. Daniella Dimitrova - Međusobni mečevi

23.09.19kval.Oceane BabelDaniella Dimitrova6-3, 6-3 detalj mečaTunisia W15 Tabarka zemlja

Oceane Babel - Posljednji mečevi

France French Open - zemlja
08.10.20
Četvrtfinale
vs. Polina Kudermetova3-6, 5-7 porazdetalj meča
07.10.20
3. kolo
vs. Julia Avdeeva4-6, 6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
05.10.20
2. kolo
vs. Kamilla Bartone2-6, 6-3, 7-5 pobjedadetalj meča
04.10.20
1. kolo
vs. Evialina Laskevich6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
Portugal W15 Porto - tvrda
25.09.20
Četvrtfinale
vs. Ingrid Gamarra Martins6-3, 2-6, 1-6 porazdetalj meča
24.09.20
2. kolo
vs. Petia Arshinkova3-6, 7-65, 7-60 pobjedadetalj meča
22.09.20
1. kolo
vs. Sarah-Rebecca Sekulic6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
Portugal W15 Santarem - tvrda
19.09.20
Četvrtfinale
vs. Viktoria Morvayova4-6, 7-5, 6-4 pobjedadetalj meča
19.09.20
Polufinale
vs. Beatriz Haddad Maia0-6, 2-6 porazdetalj meča
17.09.20
2. kolo
vs. Ekaterina Shalimova2-6, 6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
15.09.20
1. kolo
vs. Francisca Jorge6-4, 6-0 pobjedadetalj meča
France W15 Saint - zemlja
10.09.20
2. kolo
vs. Anna Ukolova6-0, 6-2 pobjedadetalj meča
10.09.20
Četvrtfinale
vs. Caijsa Wilda Hennemann4-6, 0-6 porazdetalj meča
09.09.20
1. kolo
vs. Maria Jazmin Amicuzi6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
Tunisia W15 Tabarka - zemlja
01.10.19
1. kolo
vs. Noelia Zeballos5-7, 4-6 porazdetalj meča
30.09.19
kval.
vs. Clarissa Gai6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
Tunisia W15 Tabarka - zemlja
25.09.19
1. kolo
vs. Aurora Zantedeschi3-6, 3-6 porazdetalj meča
23.09.19
1. kolo kval.
vs. Anouk Koevermans6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
23.09.19
kval.
vs. Daniella Dimitrova6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
France W15 Amiens - zemlja
04.03.19
1. kolo kval.
vs. Alba Carrillo Marin0-6, 6-3, 8-10 porazdetalj meča
France Gonesse - zemlja
10.03.18
1. kolo kval.
vs. Mathilde Lollia5-7, 2-6 porazdetalj meča

Daniella Dimitrova - Posljednji mečevi

Greece W15 Heraklion - zemlja
11.03.20
1. kolo
vs. Oleksandra Oliynykova3-6, 4-6 porazdetalj meča
10.03.20
2. kolo kval.
vs. Shatoo Mohamad6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
10.03.20
kval.
vs. Gabriela Duca6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
08.03.20
1. kolo kval.
vs. Vasiliki Kalogeropoulou6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
Australia W25 Launceston - tvrda
03.02.20
kval.
vs. Sohyun Park3-6, 4-6 porazdetalj meča
02.02.20
2. kolo kval.
vs. Helena Spiridis6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
Australia W25 Canberra - tvrda
06.01.20
1. kolo kval.
vs. Zara Brankovic6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
06.01.20
2. kolo kval.
vs. Urszula Radwanska4-6, 4-6 porazdetalj meča
Tunisia W15 Tabarka - zemlja
03.10.19
2. kolo
vs. Anna Pribylova1-6, 1-6 porazdetalj meča
01.10.19
1. kolo
vs. Lana Sipek1-6, 6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
Tunisia W15 Tabarka - zemlja
23.09.19
1. kolo kval.
vs. Barbora Cibakova6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
23.09.19
kval.
vs. Oceane Babel3-6, 3-6 porazdetalj meča
Tunisia W15 Tabarka - zemlja
17.09.19
1. kolo
vs. Giorgia Pinto6-2, 3-6, 3-6 porazdetalj meča
16.09.19
kval.
vs. Anna Pribylova6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
Serbia W15 Prokuplje - zemlja
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Polina Kozyreva4-6, 4-6 porazdetalj meča
Bulgaria Varna - zemlja
11.09.18
1. kolo
vs. Ipek Oz1-6, 4-6 porazdetalj meča
Spain Palmanova - zemlja
20.02.18
1. kolo
vs. Irene Burillo Escorihuela0-6, 4-6 porazdetalj meča
19.02.18
kval.
vs. Ella Taylor6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
18.02.18
2. kolo kval.
vs. Angela Fita Boluda6-2, 2-6, 7-5 pobjedadetalj meča
18.02.18
1. kolo kval.
vs. Chloe Compson6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
Tunisia Hammamet - zemlja
15.01.18
1. kolo kval.
vs. Sara Guglielminotti6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
15.01.18
kval.
vs. Vinciane Remy3-6, 1-6 porazdetalj meča
Spain Castellon - zemlja
27.11.17
1. kolo kval.
vs. Angeles Moreno Barranquero7-64, 7-5 pobjedadetalj meča
27.11.17
2. kolo kval.
vs. Noelia Bouzo Zanotti1-6, 6-2, 1-6 porazdetalj meča
Spain Benicarlo - zemlja
13.11.17
1. kolo kval.
vs. Alba Pedrero Galindo6-4, 6-0 pobjedadetalj meča
13.11.17
2. kolo kval.
vs. Nikol Dobrilova6-3, 6-0 pobjedadetalj meča
13.11.17
kval.
vs. Snehadevi S Reddy6-72, 2-6 porazdetalj meča
Bulgaria Sozopol - tvrda
05.10.17
2. kolo
vs. Gergana Topalova5-7, 4-6 porazdetalj meča
04.10.17
1. kolo
vs. Daria Shalamanova6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
Bulgaria Varna - zemlja
19.09.17
1. kolo
vs. Cristina Adamescu3-6, 6-70 porazdetalj meča
<