MEČ
10.10.19 | 2. kolo | Oana Georgeta Simion | Anastasia Zolotareva | 6-4, 6-1 | W15 Telavi | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Oana Georgeta Simion | Anastasia Zolotareva | |
1. servis % | 45/72 (63%) | 44/70 (63%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 31/45 (69%) | 22/44 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/27 (48%) | 12/26 (46%) |
Osvojene break-lopte | 5/11 (45%) | 1/11 (9%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 36/70 (51%) | 28/72 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 80/142 (56%) | 62/142 (44%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 2 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
3-1 | Anastasia Zolotareva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Oana Georgeta Simion | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
4-2 | Anastasia Zolotareva | |
0-0, 15-0, 30-40 | ||
Oana Georgeta Simion | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, A-40 | ||
5-3 | Anastasia Zolotareva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Oana Georgeta Simion | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Anastasia Zolotareva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Oana Georgeta Simion | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Anastasia Zolotareva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Oana Georgeta Simion | 2-1 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
Oana Georgeta Simion | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Anastasia Zolotareva | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Oana Georgeta Simion vs. Anastasia Zolotareva - Međusobni mečevi
10.10.19 | 2. kolo | Oana Georgeta Simion | Anastasia Zolotareva | 6-4, 6-1 | detalj meča | W15 Telavi | zemlja |
Oana Georgeta Simion form & Anastasia Zolotareva form
Oana Georgeta Simion - Posljednji mečevi
W15 Sabadell - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Maria Andrienko | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Anja Stankovic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
22.01.24 1. kolo | vs. Verena Meliss | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Gabriela Ce | 1-6, 6-2, 6-71 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Carla Markus | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
W15 Melilla - zemlja | ||||
16.12.23 Polufinale | vs. Ines Murta | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Ksenija Rage | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Diana De Simone | 3-6, 6-2, 5-3, Diana De Simone - odustajanje | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Jessica Bertoldo | 7-64, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
07.12.23 2. kolo | vs. Shuqian Xu | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Nules - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 7-63, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Maria Diago Martin | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Varna - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 6-3, 3-4, - Oana Georgeta Simion - odustajanje | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Nina Vargova | 5-7, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | 3-6, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
W25 Bistrita - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
01.05.23 kval. | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Valentyna Bendova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Zephyrhills - zemlja | ||||
21.04.23 Četvrtfinale | vs. Allura Zamarripa | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
20.04.23 2. kolo | vs. Mccartney Kessler | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
19.04.23 1. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 5-7, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Boca - zemlja | ||||
11.04.23 kval. | vs. Yuliia Starodubtseva | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
11.04.23 1. kolo kval. | vs. Monika Ekstrand | 5-7, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
W25 Jackson - zemlja | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Adriana Reami | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Polina Pavlova | 7-5, 6-2 | detalj meča |
Anastasia Zolotareva - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Kamilla Bartone | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Kuznetsova | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.03.24 Polufinale | vs. Luna Vujovic | 6-75, 6-74 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Denisa Hindova | 1-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Martina Marusinova | 6-1, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
W35 Indore - tvrda | ||||
12.03.24 kval. | vs. Rinon Okuwaki | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Lakshmi Prabha Arunkumar | 6-2, 5-7, 10-7 | detalj meča | |
W35 Nagpur - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Miriana Tona | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-3, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
04.03.24 kval. | vs. Saumya Vig | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Jigyasa Narsinghani | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-0, 6-74, 7-10 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Olivia Bergler | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.02.24 Polufinale | vs. Amarissa Kiara Toth | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Denisa Hindova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Lucie Havlickova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Naho Sato | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
07.11.23 kval. | vs. Lian Tran | 2-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
31.10.23 kval. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-0, 7-61 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 2-6, 7-5, 5-7 | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
07.08.23 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 4-6, 4-6 | detalj meča |