Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Romania
19.04.99, 24 Godina
19.04.99, 24 Godina
Oana Gavrila vs. Tania Andrada Mare - Međusobni mečevi
15.08.16 | kval. | Tania Andrada Mare | Oana Gavrila | 6-4, 4-6, 7-5 | detalj meča | Galati | zemlja |
05.10.15 | kval. | Oana Gavrila | Tania Andrada Mare | 6-2, 6-0 | detalj meča | Sozopol | tvrda |
Oana Gavrila form & Tania Andrada Mare form
Oana Gavrila - Posljednji mečevi
W50 Sao - zemlja | ||||
29.03.24 1. kolo | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
26.03.24 kval. | vs. Wakana Sonobe | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Campinas - zemlja | ||||
24.03.24 Polufinale | vs. Carolina Meligeni Alves | 7-61, 6-78, 7-65 | detalj meča | |
24.03.24 Finale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Gabriela Ce | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Camilla Bossi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Sofia Omati Albieri | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sao - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Victoria Bosio | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Verena Meliss | 5-7, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Alexandra Zimmer | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Hwiwon Wi | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
20.11.23 kval. | vs. Mia Ristic | 6-4, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Adriana Reami | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-0, Sapfo Sakellaridi - odustajanje | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Jovana Peric (SRB) | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
31.10.23 kval. | vs. Ivana Sebestova | 7-5, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Karen Marthiens | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.10.23 Polufinale | vs. Zeel Desai | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Margaux Komano | 6-1, 6-1 | detalj meča |
Tania Andrada Mare - Posljednji mečevi
Mamaia - zemlja | ||||
28.08.17 kval. | vs. Jennifer Luikham | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Guadalupe Perez Rojas | 1-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Arad - zemlja | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Luminita Tutunaru | 5-7, 2-4, - Tania Andrada Mare - odustajanje | detalj meča | |
Targu Jiu - zemlja | ||||
31.07.17 kval. | vs. Jennifer Luikham | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Andreea Stanescu | 6-0, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
31.07.17 2. kolo kval. | vs. Ioana Minca | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Focsani - zemlja | ||||
03.07.17 2. kolo kval. | vs. Vitalia Stamat | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Anjana Suresh | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
28.06.17 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 6-3, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Maria Toma | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
26.06.17 kval. | vs. Paula Baranano | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Curtea De - zemlja | ||||
16.06.17 Četvrtfinale | vs. Katharina Hering | 1-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
15.06.17 2. kolo | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 6-75, 7-66, 6-1 | detalj meča | |
13.06.17 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-5, Elena-Teodora Cadar - odustajanje | detalj meča | |
12.06.17 kval. | vs. Kristina Miletic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Laura Margareta Luca | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Galati - zemlja | ||||
16.08.16 1. kolo | vs. Giulia Gatto-Monticone | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
15.08.16 kval. | vs. Oana Gavrila | 6-4, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
15.08.16 2. kolo kval. | vs. Anjana Suresh | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Targu Jiu - zemlja | ||||
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Elena Madalina Capraru | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
01.08.16 kval. | vs. Julie Tringa | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
01.08.16 2. kolo kval. | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 7-5, 6-74, 6-1 | detalj meča | |
Targu Jiu - zemlja | ||||
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Luminita Tutunaru | 6-1, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Targu Jiu - zemlja | ||||
18.07.16 1. kolo kval. | vs. Jennifer Luikham | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
18.07.16 2. kolo kval. | vs. Ioana Gaspar | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Focsani - zemlja | ||||
30.06.16 2. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
29.06.16 1. kolo | vs. Kassandra Davesne | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
27.06.16 2. kolo kval. | vs. Nicoleta Cristina Bajescu | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
27.06.16 kval. | vs. Maria Toma | 6-1, 6-1 | detalj meča |